Noderīgi padomi

Mēbelēti īres dzīvokļi: kā ekonomiski, bet ērti iekārtot mājokli īrniekiem?

Liela izvēle viesistabas mēbelēm
30 05 2019
mebeles majam

Kad tiek apsvērta ideja īrēt dzīvokli, cilvēki pievērš lielu uzmanību interjeram - dzīvoklis kļūs par jaunajām mājām, tāpēc viņi vēlas izbaudīt mājīgumu un padarīt dzīvokli ērtu, lai varētu tajā justies patīkami. Tomēr, gatavojot dzīvokli izīrēšanai, mēs nezinām, kādas būs nākotnes īrnieku vajadzības, tāpēc mēbeļu izvēle kļūst par sarežģītu uzdevumu. Bet, ja jūs pievērsiet uzmanību vairākiem būtiskiem aspektiem, jūs viegli izdabāsiet ikviena gaumei!

Moderna santehnika un nekādas padomju laika detaļas

Apsverot, kā sagatavot dzīvokli īrei, vispirms ir objektīvi jāpārbauda dzīvokļa pašreizējais stāvoklis - potenciālie īrnieki noteikti pamanīs, ka remontdarbi ir veikti agrāk nekā pirms dažām desmitgadēm. Tas nenozīmē, ka katra detaļa ir jāatjauno atbilstoši jaunākajām tendencēm! Tomēr, ja vanna jau ir nobružājusies, izlietnes krāns nebeidz pilēt, un flīzes nav mainītas no dzīvokļa iegādes brīža, jums patiešām jāpadomā par izmaiņām.

Vissvarīgākais  - funkcionalitāte

Ja mēs jautātu, kā oficiāli īrēt dzīvokli, ikviens varētu sniegt ļoti līdzīgu atbildi, bet, ja mēs jautājam, kas nepieciešams mājīgam dzīvoklim, mēs dzirdam daudz daudzveidīgākas atbildes. Ir loģiski, ka jūs neiekļausiet katru minēto detaļu telpā, bet jūs varat mēģināt padarīt mēbeles un mājas iekārtas pēc iespējas funkcionālākas - tad tās tiks izmantotas paredzētajam mērķim.

Dīvāns dažkārt tiek izmantots viesiem, savukārt citiem tas būtu izmantojams kā patstāvīga guļvieta, izvelkams galds kādam paliks neskarts un neizmantots, kamēr kāds cits to var lietot regulāri. Vissvarīgākais ir ļaut īrniekiem pielāgot telpu atbilstoši savām vajadzībām - tad jūsu dzīvokļa pieprasījums būs daudz lielāks.

Neitrāla krāsu palete

Nav noslēpums, ka krāsām ir ļoti liela ietekme uz vispārējo telpas uztveri un pirmo iespaidu, tāpēc uzmanība būtu jāpievērš arī šim aspektam. Drošākais variants ir izvēlēties neitrālus mēbeļu komplektu toņus, tradicionālas krāsas sadzīves tehniku un izvairīties no pārāk drosmīgiem, izaicinošiem risinājumiem. Ir cilvēki, kuriem nepatīk daži noteikti toņi, bet tas nenozīmē, ka tie ir nabadzīgi īrnieki, tāpēc šajā gadījumā labāk ir mēģināt saglabāt neitrālas krāsas un pielāgoties pēc iespējas plašākai auditorijai.


Mainīgas interjera detaļas

Pamatojoties uz iepriekš sniegtajiem ieteikumiem, jūs riskējat radīt pārāk garlaicīgu vai pat ļoti drūmu, neizteiksmīgu vidi. Lai to novērstu, parūpējieties par vairākiem burvīgiem aksesuāriem: krāsaini attēli, rotaļīgi spilveni vai interesants sienas pulkstenis. Ja īrniekiem nepatiks šīs detaļas, viņi varēs tos jebkurā laikā nomainīt, bet jūsu sludinājuma fotogrāfijās dzīvoklis izskatīsies daudz iespaidīgāks.


Ērtas mēbeles

Katrs mājokļa īpašnieks vēlētos, lai mēbeles būtu pēc iespējas lētākas, bet komfortu nedrīkst upurēt - pat ja jūs pats neizmantosiet šīs mēbeles, īrnieki noteikti pamanīs negodīgus un neērtus risinājumus. Gulta, dīvāns, atzveltnes krēsls vai krēsls ir pamata mēbeles, kas saistītas ar komfortu, tāpēc tās meklējot, cenšaties atrast līdzsvaru starp cenu un kvalitāti. Nākotnes iedzīvotāji to noteikti novērtēs.