Noderīgi padomi

Kā izvēlēties bezvadu Bluetooth portatīvu skaņu sistēmu?

Izvēlēties portatīvu skaļruni
15 03 2018
kam vajadzetu pieverst uzmanibu izveloties portativo skanu sistemu

Palīdzam izvēlēties lielisku portatīvo skaņu sistēmu!

Lietderīga informācija!

NFC – tā ir abreviatūra no Near Field Communication. NFC – tā ir tehnoloģija, kas tiek izmantota mobilajos telefonos. Tas ir radiosakaru standarts, tuvuma distances un augstfrekvences sakariem. Maksimālais attālums, kādā ir iespējams pārraidīt datus NFC tehnoloģijas sakarā, ir 20 cm, NFC – tā ir bezkontakta karšu attīstīšana, un šo tehnoloģiju ir iespējams izmantot, piemēram, apmaksājot pirkumu ar viedtālruņa palīdzību.

Lai Jūs varētu izbaudīt labu skaņu ne tikai telpā un ne tikai ar austiņu starpniecību, Jums nav vajadzīgas uzreiz pārnest datus no sava mobilā tālruņa vai no MP3 pleijera uz cieto disku datorā vai CD disku. Vienkārši iegādājieties portatīvo skaņu sistēmu. Pateicoties tās nelielajam izmēram, to var ņemt līdzi kopā ar telefonu. Tostarp, vairumā no tām ir iebūvētas baterijas, kas ļauj klausīties mūziku piknikā, pie ezera vai arī braucot ar velosipēdu.

Vairums mobilo komplektu – tās ir bezvadu skaņu sistēmas vai tā sauktās dokstacijas, kas ir domātas konkrētiem viedtālruņu/ planšetdatoru modeļiem vai arī ir domātas konkrētām operētājsistēmām. Kaut arī tas ir iemesls noteiktiem ierobežojumiem, taču tas ļauj ražotājiem radīt tādas ierīces, kas ļauj ne tikai atskaņot skaņu no Jūsu mobilā tālruņa, bet arī pievieno daudzas citas lietderīgas funkcijas.

TOP - piedāvājumi: Portatīvi (Bluetooth) skaļruņi


Kam vajadzētu pievērst uzmanību?

Komunikācijas veids

Portatīvajās skaņu sistēmās arvien vairāk tiek izmantotas bezvadu sakaru tehnoloģijas. Ražotāji piedāvā tādus risinājumus:

 • Bluetooth – tas ir vispopulārākais bezvadu sakaru veids, pateicoties kam atkrīt nepieciešamība izmantot kabeļus, un kas ļauj izmantot telefonu tādā gadījumā, ja ir ieslēgta fona mūzika.
 • Wi-Fi – nākamais pēc «Bluetooth» veids īstenot bezvadu skarus.
 • AirPlay – bezvadu sakaru tehnoloģija, kas domāta «Apple» ierīcēm.

Zemfrekvences skaļrunis

Pateicoties savam kompaktajam izmēram, un mobilitātei dokstacijas parasti ir aprīkotas ar diviem standarta skaļruņiem. Tomēr eksistē ierīces, kas papildu, ir aprīkotas ar zemfrekvences skaļruni, kas ir domāts zemfrekvences skaņu atskaņošanai. Ja Jūs gribat ne tikai atskaņot skaņu no telefona, bet arī izbaudīt zemās frekvences un basus, tad ir jāpainteresējas par komplektu ar zemfrekvences skaļruņiem.

Skaļruņu jauda

Portatīvās skaņu sistēmas ir neliela izmēra, tādēļ to jauda arī ir ierobežota. Vairums to jauda nepārsniedz 10 – 20 W, taču ir sastopamas arī jaudīgākas ierīces. Parasti tiek uzskatīts, ka, jo lielāka ir jauda, jo lielākā skaļumā Jūs varēsiet klausīties mūziku. Taču ir jāpārbauda RMS jauda.

Barošana

Portatīvo skaņas sistēmu barošana var tikt nodrošināta vairākos veidos:

 • Ar tīkla starpniecībuskaņu sistēmas ir jāpievieno ar ligzdas starpniecību, kas ļoti lielā mērā ierobežo to funkcionalitāti. Taču arvien biežāk šis veids tiek piedāvāts kā papildu risinājums, kad skaņu sistēmas tiek lietotas mājā, dzīvoklī vai dārza mājiņā.
 • Ar akumulatora palīdzību – akumulators palielina mobilitāti un ļauj izmantot ierīci, kur vien iegribas, gadījumā, ja vien pirms tam tas ir ticis uzlādēts. Skaņu sistēmas var būt aprīkotas ar uzlādējamu akumulatoru vai nomaināmām baterijām.
 • Ar USB savienojuma starpniecību – šī veida skaņu sistēmas var izmantot galvenokārt viedtālruņu un planšetdatoru sakarā.

Akumulatora darbības laiks

Ja Jūs nolemsiet iegādāties bezvadu skaņu sistēmu, kam nav tīklam pievienošanas iespējas, obligāti vajag noskaidrot, cik ilgi Jūs varēsiet klausīties mūziku pie akumulatora pilnīgas uzlādes.

Savienojumi

Papildu dokstacijās/ portatīvajās skaņu sistēmās var tikt uzstādīts:

 • pieslēgvieta 3,5 mm – tas ir viens no svarīgākajiem savienojumiem, kaut arī tas nav visās ierīcēs, ja universālums Jums ir ļoti nozīmīgs, tad meklējiet tādas sistēmas, kas ir aprīkotas ar šo populāro pieslēgvietu.
 • AUX pieslēgvieta – ar tās palīdzību pie portatīvajām skaņas sistēmā ir iespējams pievienot ne tikai telefonus un MP3 pleijerus, bet arī citas audioierīces.
 • SD kartes pieslēgvieta – telefona vietā ir iespējams pievienot SD karti.
 • Mini USB – nodrošina iespēju pievienot telefonu tieši pie stacijas/ skaņu sistēmas un vienlaicīgi ne tikai klausīties mūziku, bet arī uzlādēt telefonu.

Sistēmu atbalsts

Dažas stacijas ir domātas konkrētām operētājsistēmām. Tas ne tikai uzliek ierobežojumus konkrētām iespējām, bet arī dod labumu, piemēram, iespēju uzstādīt īpašu programmu, kas paplašina pašas stacijas funkcionalitāti. Pirms iegādes vajadzētu pārbaudīt, kuriem telefoniem un planšetdatoriem ir piemērota konkrētā ierīce, ko ir ražojis konkrētais ražotājs.

Korpuss

Portatīvās skaņu sistēmas var būt ļoti izturīgas, it īpaši, ja tās tiks lietotas āra apstākļos. Dažu modeļu korpuss ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, un citiem ir ūdensnecaurlaidības īpašība. Svarīgi ir apdomāt, kādos apstākļos tiks lietota skaņu sistēma.

Papildu aprīkojums

Līdztekus standarta aprīkojumam, vairums skaņu sistēmu/ staciju ir aprīkotas ar papildu elementiem:

 • Iebūvēta atmiņa – sniedz iespēju uzglabāt mūziku tieši savā ierīcē. Pateicoties šim risinājumam, Jums nenāksies ik reizi pievienot savu telefonu – pietiekams būs vienu reizi augšupielādēt atmiņā savas iecienītākās dziesmas.
 • Šķidro kristālu ekrāns – ataino informāciju par konkrētajā mirklī atskaņoto dziesmu, kā arī atvieglo papildu funkciju izmantošanu vai arī stacijas iestatīšanu.
 • Tālvadības pults – ar tās palīdzību Jūs varēsiet attālināti pārvaldīt ierīci.
 • Mikrofons – sniedz iespēju izmantot skaņu sistēmu kā brīvroku ierīci.
 • FM radio – telefonu aksesuārs, kam nav radio.

Internetveikals 220.lv palīdzēs Jums pieņemt pareizu lēmumu portatīvās skaņas sistēmas iegādē!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.