Noderīgi padomi

Ādas kopšana vēsākā laikā

Plaša izvēle sejas kosmētikai
14 10 2019
sieviete izmanto sejas kremu auksta laika

Laika apstākļiem paliekot aukstākiem, visticamāk, mēs saskaramies ar ādas problēmām - tā kļūst rupjāka, jutīgāka un mazāk dinamiska. Tomēr, ja mazliet pielāgojat ādas kopšanu, no tā visa jūs varat izvairīties arī rudenī un ziemā. Viss, kas jums jādara, ir jāpalīdz tai pielāgoties temperatūras izmaiņām - te palīdzēs daži efektīvi ādas kopšanas padomi.

Kā kopt sejas ādu aukstā laikā? 

Var droši apgalvot, ka ādas kopšana rudenī un ziemā ir gandrīz vissvarīgākā - tieši āda visvairāk var ciest no krasajām temperatūras maiņām un aukstuma. Tomēr, ja atcerēsieties dažus vienkāršus noteikumus, jūs varēsiet aizmirst par negatīvajām sekām:

  • Mainiet sejas tīrīšanas līdzekli. Aukstajām sezonām ieteicams izmantot maigāku, krēmveida pieniņu, kas satur gan mitrinošas, gan barojošas sastāvdaļas. Papildus atsvaidzināšanai varat izmantot arī toniku, taču pārliecinieties, vai tas nesatur alkoholu, kas var vēl vairāk likt ādai izžūt. 


  • Biežāk veiciet sejas tīrīšanas procedūras. Īpaši tas attiecas uz rudens sezonu, kad pēc sauļošanās vasarā parādās pigmentācijas plankumi un vairāk mirušu ādas šūnu. Ideālā gadījumā vismaz reizi nedēļā aukstajā sezonā jāveic skrubēšanas procedūras. Tas ietvers maskas, losjonus vai īpašus sejas tīrīšanas līdzekļus.

  • Regulāri uzklājiet sejas maskas. Ar to palīdzību jūs nodrošināsiet ādu ar labvēlīgām vielām - šī procedūra jāveic vismaz 1-2 reizes nedēļā, atkarībā no jūsu iespējām. Lai bagātinātu ādu ar dažādiem komponentiem, katru reizi izmēģiniet jaunas maskas, taču ņemiet vērā, ka aukstajos gadalaikos labākā izvēle ir mitrinoši, barojoši un atjaunojoši produkti.

  • Rūpīgi izvēlieties sejas krēmu. Kad laika apstākļi paliek vēsāki, jums, visticamāk, būs nepieciešami taukaini krēmi, kas palīdzēs ādai saglabāt mitrumu, taču šādus produktus vislabāk lietot ziemas sākumā. Rudenim labāk izvēlēties starpproduktus vai vismaz katru otro dienu sākt lietot taukainus krēmus ar labvēlīgām barojošām sastāvdaļām. Šādi produkti būs vislabāk piemēroti tiem, kuri daudz laika pavada ārpus telpām.


  • Nodrošiniet sejas aizsardzību. Kaitīgie saules stari var ietekmēt mūsu ādu pat tad, kad laika apstākļi kļūst vesāki, tāpēc pārliecinieties, vai jūsu jaunajam krēmam ir vismaz minimālais SPF filtrs. Ir arī vērts izvēlēties produktus, kas satur hialuronskābi un C un F vitamīnus - tie arī veicinās ādas aizsardzību.