Noderīgi padomi

Biroja mēbeles: izvēlamies galdu

Izvēlēties darba galdu
19 02 2018
ka izveleties rakstamgaldu darbam

Darba vietā jābūt kārtībai. Vai tas tā ir? Kamēr vieni pierāda, kas ir labāk - nevainojama kārtība vai radoša nekārtība, mēs aplūkojam galdu piedāvājumus. Šī mēbele saistīta ar darba komfortu un produktivitāti. Kā tad izvēlēties tādu, kas vislabāk atbildīs vajadzībām?

RĀDĪTĀJS – PATREIZĒJAIS GALDS

Lai arī kādu jaunu priekšmetu Jūs nemeklētu, tagad esošo jūs droši vien novērtējat kā rādītāju. Tas reizēm atspoguļo dažādas vērtību sistēmas. Piemēram, viens cilvēks vēlas automobili, kas ieskrietos ātrāk, nekā šobrīd esošais; cits cilvēks plāno iegādāties dārgākus apavus – ja patreizējie zābaki maksāja 45 eiro, tad pircējs, iespējams, meklēs par dažiem eiro dārgākus, uzskatot, ka tas noteiks to labāku kvalitāti.

Runājot par biroju galdiem, ideju funkciju arī pilda biroja pašreizējais izskats. Bet tas nozīmē, ka būs vienkāršāk izvēlēties, jo uzreiz saprotams, ka nav vērts pirkt, bet kāda mēbele, pretēji, ir uzmanības vērta.

IZMĒRS 

Jebkuras mēbeles iedalās pēc izmēriem. Ja Jūsu pašreizējais darba galds šai ziņā cerības attaisno, tad pilnībā sagaidāms, ka arī jauno galdu Jūs meklēsiet ar līdzīgiem izmēriem. Vai būs ērti rakstīt, izpildīt nepieciešamos uzdevumus datorā? Tas ir ļoti atkarīgs no galda augstuma. Cits jautājums – garums un platums. Miniatūra galda virsma nebūs pietiekama, lai saliktu nepieciešamās lietas. Bet pārāk liels galds var neietilpt. Tāpēc svarīgi ir veikt gan esošā galda, gan telpas platības mērījumus.

IZVELKAMAS ATVILKTNES

Ja Jūs lietojat trīs izvelkamas atvilktnes un ar tām nepietiek, visai ticams, ka Jūs izvēlēsieties tādu mēbeli, kurā būs vai nu lielākas izvelkamās atvilktnes, vai to būs kvantitatīvi vairāk. Tomēr atkarībā no vajadzībām un telpas plānojuma, var iegādāties kompaktāku galdu, kuram būs viena vai vairākas izvelkamas atvilktnes, un atsevišķi nopirkt kumodi vai nelielu plauktu.

Tomēr nevajadzētu pamatoties tikai uz daudzumu. Galu galā četras atvilktnes – nav vienādas ar četrām atvilktnēm. To reālo iekšējo platību nosaka izmēri. Reizēm trīs atvilktnēs var salikt vairāk, nekā četrās.

DIZAINS

Izvelkamo atvilktņu krāsa vai rokturu dizains – visai subjektīva tēma. Bet nevajadzētu tam atmest ar roku, jo mēbeles ir ļoti svarīga biroju interjera daļa. Galu galā arī Jūs apmeklējošie klienti jutīsies savādi, ja katra mēbele būs citā krāsā, bet to stils variēsies no klasikas līdz pilnam modernismam.

TOP piedāvājumi: Datorgaldi un rakstāmgaldi


Kā jūs novērtējat šo ierakstu?