Noderīgi padomi

Dārza mēbeles ,,Must have“

Liela izvēle dārza mēbelēm
19 06 2019
darza gultas

Kad vasara nāk, mēs daudz biežāk labprāt uzturamies pagalmā vai dārzā – ieturam šeit vakariņas, runājam ar draugiem vai atpūšamies pēc aizņemtas dienas. Lai to visu paveiktu ērtāk, mums ir vajadzīgas atbilstošas dārza mēbeles: lai gan to mode pastāvīgi mainās, dažu priekšmetu mode ir mūžīga un tie ir vienkārši nepieciešami. Ja meklējat praktiskus un ilgi kalpojošus risinājumus, Jūs noteikti būsiet ieguvējs no šīm pagalma vai terases mēbelēm.

Ērtas gultas

Gandrīz neviena cita dārza mēbele neļautu izbaudīt sauļošanos  tikpat ērti kā sauļošanās gultas. Kāda veida gultas Jūsu pagalmā iederēsies vislabāk ir atkarīgs tikai no Jūsu eksterjera un personīgās gaumes. Ja meklējat mūžīgas idejas, dārza mēbeles no koka noteikti būs piemērotas, bet Jūs varat arī izmēģināt citus apdares materiālus.

Ņemot vērā šo mēbeļu funkcionalitāti, īpaši ieteicams izvēlēties sauļošanās gultas ar regulējamu atzveltni –tad ērti varēsiet nomainīt gulēšanas pozīciju, un, ja nepieciešams, Jūs arī varēsiet to lietotot kā papildu krēslu.


Liels dārza mēbeļu komplekts

Lai gan mode un stils var nedaudz mainīties, šīs terases mēbeles vienmēr tiks uzskatītas par praktiskiem un vienmēr izciliem produktiem. Turklāt Jūs varēsiet pielāgot šādas mēbeles jebkuram telpas izmēram. Ja pavadāt brīvo laiku tikai ar otro pusīti, tad Jums būs perfekti piemērots galda mēbeļu komplekts ar krēslu pāri savukārt, ja Jums ir vairāk viesu, Jums būs jāmeklē liels dīvāns vai krēslu komplekts. Starp šāda veida precēm ļoti populāras ir dārza mēbeles no rotangpalmas, bet Jūs atradīsiet arī daudz citu pievilcīgu modeļu.


Ērts šūpuļtīkls ar statīvu

Šīs mēbeles vienmēr ir saistītas ar relaksējošu atpūtu – ja vēlaties, lai Jums būtu stūrītis sev, šūpuļtīkls noteikti būs viens no labākajiem variantiem. Šobrīd augstu novērtēti ir šūpuļtīkli ar statīvu (bieži tie mēdz būt arī sēdoši) – to nostiprināšana ir daudz vienkāršāka, un, kad nāk aukstā sezona, šādas mēbeles var pārvietot uz citu telpu vai istabu. To daudzpusību var tikai apskaust!

Krēsli no sintētiskā pinuma

Pītas dārza mēbeles pašlaik ir vienas no modernākajām, tāpēc nav pārsteigums, ka krēsliem, kas izgatavoti no sintētiskā pinuma, arī pievērš lielu uzmanību – tie izskatās mūsdienīgi un neprasa sarežģītu kopšanu. Tiesa gan, ka sēdēšana uz šādām mēbelēm ir mazliet neērta, tāpēc ir lietderīgi rūpēties par ērtiem spilveniem.

Vēlaties vēl lielāku komfortu, tad ieteicams izvēlēties tādu pašu apdari dārza krēsliem. Šīš mēbeles piešķirs mājīgumu un ļaus Jums patīkami sagaidīt siltākās vasaras dienas. Tajos arī nebūs jāiegulda lieli finansiāli līdzekļi bet, ja Jūs interesē lētas dārza mēbeles, īpašie piedāvājumi palīdzēs Jums iegādāties krēslus par vēl izdevīgākām cenām.

Mobili dārza bāri – galdi

Šādiem galdiem nav nepieciešams daudz vietas, un, ja izvēlaties modeli ar riteņiem, to varēsiet pārvietot ļoti ērti. Ja vēlaties ērti pagatavot ēdienu un dzērienus, šados gadījumos šīs mēbeles ir noderīgas – ja Jūs bieži uzturaties pagalmā vai terasē, Jūs ātri atklāsiet šāda mobilā bāra-galda priekšrocības.

Lieli dārza saulessargi

Neatkarīgi no tā, kādas dārza mēbeles izvlemjat izvēlēties, ieteicams rūpēties par augstas kvalitātes saules aizsardzību – to nodrošinās saulessargi, kas bieži tiek iekļauti „must have“ sarakstā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šo saulessargu krāsas ir ļoti dažādas – ja Jums rūp eksterjers, varat izvēlēties vispiemērotāko variantu atbilstoši citām detaļām.

Tās ir tikai dažas no populārākajām dārza mēbelēm, kas bagātinās Jūsu pagalmu un ļaus Jums maksimāli efektīvi izmantotatvēlēto vietu, bet pameklējot vairāk, Jūs atradīsiet vēl vairāk uzmanības vērtu iespēju. 220.lv interneta veikalā Jūs gaida plašs šo preču klāsts – šeit dārza mēbeles pārdod par lieliskām cenām!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?