Noderīgi padomi

Kāda būtu ideālā dāvana raudzībās jaundzimušajam?

Plaša izvēle zīdaiņu precēm
10 05 2021
davana raudzibas zenam, kak sastav no apgerba un smukiem apaviem

Jaundzimušais mazulis ir liels notikums ne tikai vecākiem, bet arī pārējai ģimenei, tuviem draugiem. Tāpēc mēs steidzamies sveikt jaundzimušo mazuli un viņa vecākus, satikt jaunu ģimenes locekli. Lielākās galvassāpes - ko dāvināt jaundzimušajam raudzību laikā?

Dāvanas jaundzimušajam parasti tiek meklētas, balstoties uz attiecībām starp ģimenēm. Ja dosieties apciemot draugus, varat aprobežoties ar jauku mazuļa lietu un dāvanu vecākiem. Tomēr, ja esat ārkārtīgi tuvi, dāvanas izvēle mazulim, iespējams, būs atbildīgs process, kuram veltīsiet gan daudz laika, gan naudas. Tomēr vispirms jāizlemj, kāda būs dāvana - praktiska vai sentimentāla.

davanas jaundzimusajiem raudzibas

Praktiskas dāvanas

Iespējams, raudzību dāvanas parasti ir praktiskas. Galu galā mazajam cilvēkam vajag tik daudz, viņš ātri aug, tāpēc nepieciešamo lietu saraksts ļoti ātri mainās. Tātad, ja Jūs esat izvēlējies par labu praktiskām dāvanām, varat pajautāt vecākiem, kas viņiem trūkst. Un, ja esat nolēmis izvēlēties dāvanu pats, pievērsiet uzmanību dažām lietām:

- Dāvana vēlākam laikam. Parasti mazuļa un viņa ģimenes raudzības sākas ar mazuļa otro mēnesi, tāpēc paturiet prātā, ka dāvanas vairs nedrīkst būt jaundzimušajam. Arī vecāki parasti paši parūpējas par pirmās nepieciešamības lietām bērnam, tāpēc izvēlieties dāvanu, kas būtu piemērota apmēram no mazuļa trešā mēneša. Jā, visticamāk, vecāku krājumi būs izsmelti, mazulis būs ievērojami paaudzies, un par Jūsu mantām jaunie vecāki būs laimīgi un tās būs noderīgas. Šādas dāvanas varētu būt autiņi, drēbes, pudelītes, kas būs vajadzīgas nedaudz vēlāk, bet vecākiem vairs nebūs jāuztraucas par to iegādi.

apgerbs zidainiem


- Sezonalitāte. Dodoties apciemot mazuli un meklējot viņam dāvanas, izvērtējiet atbilstību gadalaikam. Ja vasaras vidū dāvināsiet biezu vilnas segu, visticamāk, iestājoties ziemai, to neizmantos, jo tā jau būs par mazu. Ja esat nolēmis dāvināt mazuļa drēbes, izvēlieties gadalaikam atbilstošus apģērbus.

- Daudzpusība. Ir preces, kas ir ļoti praktiskas, tās nav jāapvieno, un tās patiešām tiks izmantotas mājsaimniecībā. Tātad, ja Jums nav pilnīgi ne jausmas, ko dāvināt, vai nezināt, kādas ir jaunās ģimenes vajadzības, varat izvēlēties universālu dāvanu. Dāvanas mazulim var būt arī autiņi, dvieļi, mitrās salvetes (izvēlieties dabisko sastāvu, labu kvalitāti). Starp citu, viena no daudzpusīgajām dāvanām ir gultas veļa, taču, pirms to dāvināt, pārliecinieties, vai esat noteicis pareizo izmēru.

higienas prieksmeti zidainiem


- Mājsaimniecības priekšmeti. Zīdaiņi aug ļoti ātri, tāpēc tikai dažu mēnešu laikā no jaundzimušā, kurš pastāvīgi guļ un ēd, mazulis kļūs ieinteresēts par vidi, meklējot rotaļlietas un smaidīgu cilvēku. Tādēļ Jūs varat izvēlēties kādu no šīm dāvanām - izglītojošu paklāju, kas ir gan praktisks, gan noderīgs priekšmets. Viena no visnoderīgākajām lietām, kas agrāk vai vēlāk vienmēr būs nepieciešama, ir termoss. Sākumā tajā var pārvadāt tikai siltu ūdeni, bet vēlāk arī pārtiku. Arī vecāku dzīvi noteikti ievērojami atvieglos mobilā aukle. Kamēr mazulis mierīgi aizmieg, vecāki, vērojot bērnu, varēs atpūsties vai veikt mājas darbus.

mobila aukle