Noderīgi padomi

TOP dāvanu idejas draudzenei svētkos

Sieviešu smaržas plašā izvēlē
14 11 2023
sieviete apsveic draudzeni svetkos un pasniedz davanau

Vēlaties iepriecināt draudzeni dzimšanas dienā, vārda dienā, gada dienā vai citos svētkos, bet nav ideju, ko dāvināt? Piedāvājam dažas dāvanu idejas, kas draudzenei jebkuros svētkos radīs patiesu prieku.

davana draudzenei svetkos draudzenes apmainas ar davanam

Oriģinālas dāvanas

Neatkarīgi no tā, kādi ir svētki, pasniedz draudzenei kaut ko neredzētu. Pārsteidzoša un vienlaikus funkcionāla dāvana var būt netipiska krūze, asprātīga dekoratīvā spilvendrāna, pulkstenis, priekšauts vai dekors.

Ja draudzene aizraujas ar ceļošanu, tad ļoti piemērota dāvana būs, piemēram, nokasāma pasaules karte


Galda spēles

Lieliska dāvana draudzenei dzimšanas dienā būs kāda galda vai ballīšu spēle. Dāvana būs pielietojama jau tūlīt, lai izklaidētu ballītes viesus.


Garšīgas dāvanas

Saldumi

Klasiska dāvana ne tikai sievietei, bet arī ikvienam citam, ir izsmalcināti saldumi. Ja zināms, ka draudzenei garšo šokolāde, žāvēti augļi vai rieksti, izvēlieties kvalitatīvus un izsmalcinātus saldumus. Šāda dāvana neatstās vienaldzīgu nevienu.

gardumi davana


Garšvielas

Kaut kas, ko dāvināt draudzenei, kam patīk gatavot, ir garšvielu komplekts. Garšvielas būs lietderīgas, un katru reizi, kad draudzene gatavos, dāvana papildinās mielastu, bagātinot aromātu un garšu buķeti.


Ekskluzīvas garšas

Varētu šķist, ka izsmalcināta kafija vai kvalitatīvs vīns ir pārāk vienkāršas dāvanas, taču, ja draudzenei patīk izbaudīt jaunas garšas, tad kāds netipisks vīns vai kafijas pupiņas, kam ir īpašs aromāts, būs dāvana, kas viņu iepriecinās.


Dekorācijas

Sveces un svečturi

Ikvienu mājokli mājīgāku padara sveču gaisma. Sveces un tām pieskaņoti svečturi būs ne tikai laba Ziemassvētku, bet arī dāvana citos svētkos. Izvēlies krāsas un dizainu, kas atbilst draudzenes mājokļa iekārtojumam. 

sveces draudzenei davana komplekts ar svecem