Noderīgi padomi

Kā izvēlēties kosmētiku vīriešiem?

Izvēlēties kosmētiku vīriešiem
28 04 2017
kosmetikas lidzekli viriesiem

Daudziem vārds „kosmētika” – ir skaistuma instruments, t.i., šajā sakarā, cilvēkiem visbiežāk prātā nāk doma par dekoratīvo kosmētiku, kaut arī šajā kategorijā ierindojas dažādi krēmi, dezodoranti, šampūni, balzāmi, skūšanās līdzekļi u.tml. Vīriešu kosmētika galvenokārt ir domāta higiēnas un veselības profilakses nolūkā, kaut arī, protams, ka tagad ir iespējams atrast arī dekoratīvo kosmētiku vīriešiem, kaut gan tā nav tik populāra. Tādēļ kosmētikas izvēle nav pārāk liela, tomēr vienmēr ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvu produktu. Kā gan to izdarīt?

Apdomājiet, kādi kosmētikas līdzekļi Jums ir vajadzīgi

Nebūt ne katram vīrietim ir nepieciešama kosmētika, taču katrs no tiem lieto dezodorantu, šampūnu un tamlīdzīgus līdzekļus. Tādēļ sākumā vajadzētu izlemt, kas no kosmētikas līdzekļiem Jums ir vajadzīgs, bet kas – nav. Mēs nedaudz aplūkosim katru veidu.

Smaržas

Vīrietim ir jāsmaržo vīrišķīgi, tas nozīmē, ka viņam ir gluži vienkārši vajadzīgas labas viņam piemērotas vīriešu smaržas. Interneta veikalā 220.lv Jūs varēsiet atrast gan klasiskos parfīmus, gan arī neparastus un modernus aromātus. Jebkurā gadījumā, labas smaržas – ikviena vīrieša obligāts akcents.

TOP-piedāvājumi: Vīriešu smaržas


Ķermeņa kosmētika

Neskatoties uz to, ka raupjas rokas tiek uzskatītas par vīrišķības pazīmi, ticiet, ka sievietēm vairāk patīk maigu roku pieskārieni. Tieši tādēļ ir domāta ķermeņa kosmētika: krēmi, losjoni u.tml. Ar to palīdzību Jūsu āda kļūs maigāka, tā neplaisās, jāteic, ka arī dāmām daudz patīkamāk būs Jums pieskarties.

Higiēna

Higiēnas līdzekļi (dušas želejas, dezodoranti, ziepes) ir vajadzīgi gan vīriešiem, gan arī sievietēm. Pie mums ir iespējams atrast kvalitatīvus vīriešu higiēnas līdzekļus, ko ražo tādi ražotāji, kā «Adidas», «Nivea», «L'Oréal Paris», «Garnier» u.c.

TOP-piedāvājumi: Vīriešu dušas želejas

TOP-piedāvājumi: Vīriešu dezodoranti


Līdzekļi matiem

Veselīgi, gaisīgi un maigi mati ir vajadzīgi ne tikai sievietēm. Jo vīriešiem bieži vien frizūras nebūt nav sliktākas! Taču, šajā gadījumā nepietiks tikai ar friziera iejaukšanos – lai kļūtu par ideālu matu īpašnieku, nepieciešams tos lutināt un kopt ar kvalitatīvu kosmētiku.

TOP-piedāvājumi: Vīriešu šampūni


Sejas kosmētika

Vīrieša ādai nākas izciest daudz ko – skūšanos, bezmiegu, saules svelmi un negantu salu. Tādēļ arī viņiem būtu savai ādai jāvelta pienācīga uzmanība un kopšana. Tostarp, nebūs pietiekami vien tikai ar skūšanās putām, būs nepieciešami arī mitrinošie krēmi, balzāmi un mazgāšanās līdzekļi. Kosmētika vīriešiem.

TOP-piedāvājumi: Vīriešu sejas krēmi


Noskaidrojiet ādas tipu

Praktiski ikvienam vīrietim gadās dažādas problēmas ar ādu, tādēļ, pirms iegādāties kādu kosmētiku, būtu vērts noskaidrot savas ādas tipu.

Ādas tips Nepieciešama kopšana
Normāla āda Normālas ādas tips sejai un ķermenim piemīt vien retam vīrietim. Tā izskatās kā netaukaina āda, bez spīduma, pūtītēm vai sausuma pazīmēm. Taču, tas nebūt nenozīmē, ka šāda ādas tipa īpašniekiem nebūtu jāveic ādas kopšana – profilakses līdzekļi ir nepieciešami jebkurā gadījumā.
Taukaina āda Pieskaroties taukainai ādai, tā šķiet nedaudz mitra. Visbiežāk tā ir spīdīga un cieš no aknes. Ar īpašu līdzekļu palīdzību tā tiek padarīta sausāka, tādējādi samazinās pūtīšu daudzums un zūd ādas spīdīgums.
Sausa āda Sausa āda kairina daudz vairāk, nekā taukaina āda. Tā bieži plaisā un lobās. Meklējiet produktus ar to sastāvā esošu aloe, karbamīdu un alantoīnu, iegādājieties mitrinošus līdzekļus. Vajadzētu ņemt vērā, ka samitrināta āda – nebūt nav tas pats, kas taukaina āda, tādēļ nebūtu vērts izvēlēties pārmērīgi taukainus produktus.
Jutīga āda Jutīgas ādas tips ir sastopams bieži – piemēram, pēc skūšanās rodas apsārtumi, āda sāk niezēt u.tml. Bieži jutīga āda var reaģēt pat uz saules staru iedarbību. Meklējiet kosmētiku bez krāsvielām, smaržvielām un lietojiet daudz dabīgākas izcelsmes līdzekļus.
Jaukts ādas tips Dažiem vīriešiem dažās vietās (piemēra, uz pieres) ir taukaina āda, savukārt, citās (piemēram, elkoņi, zods) āda mēdz būt sausa. Tādos gadījumos rekomendējam izvēlēties neitrālus produktus, kas nenodarīs kaitējumu nevienam ādas sektoram.

Iegādājieties internetā, sekojiet aktuālajiem piedāvājumiem

Kā viens no iemesliem, kādēļ vīrieši ne vienmēr lieto kosmētiku – tas ir slinkums iet dos iegādāties parastā veida veikalā. Taču mūsdienās pat šāda veida kosmētiku ir iespējams pasūtīt neizejot no mājokļa, piemēram, interneta veikalā 220.lv, jāteic, ka izvēle šeit arī ir vienkārši iespaidīga. Tai skaitā, atsauksmes internetā var ievērojamā mērā sekmēt vispiemērotākā un kvalitatīvākā produkta izvēli.

Nebīstieties eksperimentēt

Āda katram cilvēkam ir unikāla, tādējādi, tas nenozīmē, ka produkts, kas lieliski ir piemērots Jūsu draugam vai paziņam, obligāti būs piemērots arī Jums, pat identiska ādas tipa gadījumā. Tādēļ droši izmēģiniet jaunos produktus un sekojiet izaugsmei šajā jomā. Nevajadzētu aizmirst arī to, ka Jūsu āda pastāvīgi mainās, tādēļ ar laiku var būt vajadzīgi pavisam citi kosmētikas līdzekļi.

Tai skaitā, vajadzētu ņemt vērā apstākli, ka ievērojama rezultāta gūšanai, vairums produktu ir jālieto vismaz nedēļu. Tādēļ nebūtu ieteicams pārmērīgi bieži mainīt kosmētikas līdzekļus, gadījumā, ja uzreiz Jūs neredzat rezultātu.

Profilakse

Mēs piedāvājam negaidīt problēmu rašanos, bet gan noteikt savas ādas tipu un jau tūlīt ķerties pie Jums piemēroto līdzekļu lietošanas profilakses nolūkos. Tādējādi Jūs ieekonomēsiet naudu, laiku un veselību, jo problēmu parādīšanās gadījumā, ar tām galā tikt būs krietni sarežģītāk, jāteic, ka tas izmaksās arī krietni dārgāk, tādēļ rūpējieties par sevi pastāvīgi.

Kosmētikas līdzekļu sakarā maksimālo rezultātu ir iespējams gūt, tos kombinējot ar pareizu uzturu un sporta aktivitātēm, jo ādas veselību ietekmē daudzi faktori: kosmētika, fiziskās aktivitātes, klimats, uzturs u.c.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?