Noderīgi padomi

Grima tendences pavasarim 2020

Plaša izvēle acu ēnām, zīmuļiem, tušām un serumiem
28 02 2020
meitene ar pavasara grimu poze blakus ziediem

Pavasaris vienmēr simbolizē atdzimšanu un jaunu sākumu – tas viss atspoguļojas ne tikai dabā, bet arī mūsu ārējā izskatā. Mēs cenšamies būt burvīgāki, mēs pievēršam lielāku uzmanību savām drēbēm un grimam, bet, tajā pašā laikā, mēs vēlamies sekot līdzi dominējošai modei. Tātad, ja vēlaties izskatīties stilīgi šopavasar, ir noderīgi iepazīties ar šī gada galvenajām tendencēm.

1. Šajā gadā joprojām būs populāra kaķa acs. Taču neizvairieties no spilgtiem akcentiem, klasisko melno krāsu ir ieteicams aizstāt ar neona zaļu – tad Jūs noteikti nepaliksiet nepamanīti!


2. Ja neona toņi pagaidām vēl izklausās pārāk drosmīgi, izmantojiet baltās krāsas acu laineri. Šī ir diezgan jauna un svaiga, bet ne pārāk saistoša tendence, kas ievērojami uzlabos Jūsu radīto tēlu.

3. Sejas konturēšana, gaisam sasilstot, joprojām paliks modē. Tiesa, ne tik spilgta, kādu mēs redzējām iepriekš - 2020. gada pavasarī mēs redzēsim daudz dabiskāku kontūru un maigi izcelsim vaigu kaulus.

4. Starp acu ēnām dominē vairākas pievilcīgas nokrāsas un ombre stils – šī tendence saglabāsies arī šī pavasara modē. Lai gan ir diezgan drosmīgi izmēģināt jebkuru krāsu kombināciju, visbiežāk tiek izvēlētas rotaļīgas zeltainas, dzeltenas un oranžas krāsas kombinācija.


5. Jūs nekļūdīsieties, izvēloties rotaļīgu krāsu acu lainerus, taču aizmirstiet par precizitāti – nakts pilsētas izklaidēm nav vajadzīgas precīzas līnijas. Acu zīmulis nedrīkst "apmesties" pie Jūsu skropstu līnijas: abos gadījumos varat mēģināt eksperimentēt ar nelielām neprecizitātēm, gan zīmējot jaunas formas, kas atgādina mākoņus vai, piemēram, eņģeļu spārnus.


6. Šopavasar ir lietderīgi iegādāties dažādu toņu acu zīmuļus un uz augšējiem un apakšējiem plakstiņiem bagātīgi uzklāt kontrastējošas nokrāsas. Ļoti populāra izvēle ir oranžas un spilgti zilas krāsas kombinācija, tomēr Jūs varat izdomāt arī daudz interesantākus risinājumus!

7. Lai iegūtu lielāku skaidrību, lupām var turpināt izvēlēties spilgti sarkanas lūpu krāsas, kas ir kļuvušas par mūžīgu klasiku. Tiesa, šogad visizplatītākā izvēle ir matēta, ķiršu sarkanā lūpu krāsa, kas apvienojumā ar tīru un gaišu ādu un spilgtām uzacīm izskatās nedaudz mazāk klasiski.


8. Tiem, kuri ir noguruši no spilgti sarkanām lūpām, piedāvā izvēlēties nedaudz sarežģītākas, tā sauktās „vampīru“ tumšas lūpu krāsas. Tās lieliski iederēsies neitrāla stila apģērbā un pierādīs to, ka Jūs cītīgi sekojiet šī pavasara grima tendencēm.


9. Aizmirstiet par klasisko dūmakaino grimu, kuru Jūs izmantojat katru nedēļas nogali jau kopš vidusskolas laikiem. Populāra tendence šajā pavasarī ir „atsvaidzināties“ – tiek piedāvāts pievienot grimam spīdīgas, sudrabainu nokrāsu ēnas.


10. Svaigi, bet nedaudz sārti vaigi arī ir lieliski piemēroti šim pavasarim – mēģiniet uzklāt tos tā, lai tie izskatītos pietiekami dabiski.

Izskatās, ka šopavasar pat ļoti klusas un mierīgas personības, varēs izskatīties ļoti stilīgi un krasi neizcelties no pūļa. Tomēr atcerieties, ka svarīgākais ir justies ērti savā grimā – pat tad, ja tas neatbilst šī gada tendencēm.

Pircējiem patika šis ieraksts

2.5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?