Noderīgi padomi

Grima tendences 2020.-2021. gada rudenim un ziemai

Dekoratīva kosmētika plašā izvēlē
02 10 2020
tumsmataina sieviete ar meteli un spidigu grimu

Mainoties sezonām, mainās ne tikai apģērba, bet arī dekoratīvās kosmētikas tendences - siltajā sezonā iecienītais ne vienmēr paliks modē, kad laiks paliks vēsāks. Ja vēlaties ar savu tēlu trāpīt desmitniekā, uzziniet, kādi grima triki būs modē 2020. – 2021. gada rudenī un ziemā - iespējams, šīs idejas iedvesmos Jūs jauniem atklājumiem.

Viegli mirdzoša āda

Šī tendence, kas pazīstama arī kā rasas efekts, runā par dabiski veselīgu un spīdīgu ādu. Jūs varat sasniegt šo efektu, spēlējoties ar smilškrāsas nokrāsām un pievienojot minimālu spīduma daudzumu.

grims adas spidumam rudenim un ziemaisieviete ar spidigu adu rudeni un ziemaspidigs grims aukstaja gada laika

Atcerieties, ka šī mode ir vērsta uz dabiskumu - ja Jūs rūpēsieties par sejas ādu un pastāvīgi to mitrināsiet, Jūs bez īpašām pūlēm sasniegsiet šo efektu.


Klasisks grims bez grima

Izvēloties dabiskumu šajā sezonā, Jūs patiešām nekļūdīsieties. Tiesa, tas nenozīmē, ka no kosmētikas būtu pilnībā jāatsakās.

moderns klasisks maigs grims rudenimminimalistiska grima tendences ziemai un rudenimviegls grims aukstajam laikam

Vissvarīgākais ir izveidot tēlu, kura praktiski nav Jūsu sejā. Ļoti plāns dekoratīvās kosmētikas bāzes slānis, maigi izceltas lūpas un skropstas, un Jūs esat gatava iekarot pasauli!

Rozā vaigi

Neitrāla, rozā nokrāsa uz vaigiem ir viens no ātrākajiem veidiem, kā radīt jauneklīgāku un dinamiskāku ādas izskatu.

roza vaigu grims ziema-rudens trendi 2020 - 2021maigs grims ar roza vaigiem

Tas palīdzēs Jums tikt galā ar auksto ziemas laiku. Ja Jūs vēlaties saglabāt veselīgas ādas iespaidu jebkuros apstākļos, Jūs noteikti nevarēsiet iztikt bez sārtuma šajā aukstajā sezonā.

Gotu šarms

Izskatās, ka Jūs vairs neatvadīsieties no pagājušā gada modernās tendences. Populārais dūmakainais grims, daudz melnu, pilna garuma augšdaļas un apakšas līniju, nekārtīgas detaļas - tas viss šajā sezonā būs modē.

tumss grims ziemai un rudenimsieviete ar modernu tumsu grimu un spilgtam lupamtumss un spilgts grims ziemai

Ja neesat profesionālis un dažreiz pieļaujat kļūdas, veidojot grimu, Jums noteikti nebūs grūti panākt šādu izskatu.


Zelta detaļas

Tie, kas vēlas lielāku spilgtumu, šajā sezonā drosmīgi var izvēlēties zelta detaļas - šādi toņi šoruden un ziemā būs modē karaliska grima tendencēs.

zelta enas grimazelta krasas detalas rudens grimam

Šis ēnojums īpaši bieži tiks izvēlēts acu ēnām. Turklāt var izmantot spīdumus - šis tēls var nebūt piemērots ikdienas dzīvē, taču īpašos gadījumos Jums noteikti izdosies iemirdzēties.

Spēlēšanās ar acu lokiem

Šajā sezonā īpaša uzmanība tiks pievērsta plakstiņiem. Jūs nekļūdīsieties, ja izveidosiet biezāku līniju tālāk no acs, kas savienosies ar apakšējām malām un kļūs ļoti līdzīga bultiņai.

krasains acu laineris spilgtam grimamkrasains acu grims si rudens un ziemas trendsspilgti laineri rudens un ziemas grima

Līniju var arī sadalīt divās daļās vai pat izveidot visnegaidītākās formas - eksperimenti būs īpaši apsveicami. Tiem, kam patīk rotaļīgāks izskats, tiek ieteikts uzzīmēt divu krāsu apmali - tad Jūsu izskats izskatīsies vēl interesantāks un unikālāks.

Krāsainas skropstas

Ja vēlaties vēl spilgtākas detaļas, ir pienācis laiks domāt par krāsainas skropstu tušas iegādi - šāda detaļa drūmajā periodā spēs atdzīvināt Jūsu ikdienu.

gaisi zila skropstu tusa modernam grimam 2020 2021spilgtas skropstu tusas

Šajā gadījumā Jūs varat izvēlēties no visplašākā toņu klāsta, ko varat atrast tirdzniecībā: pat Jūs būsiet pārsteigts, kā kopējais tēls spīdēs pilnīgi dažādās krāsās.

Spilgtas, spīdīgas lūpas

Izvēloties lūpu krāsu, Jums būs vairākas iespējas. Sāksim ar mūžīgo klasiku - spilgti sarkanas lūpas joprojām nepamet savu pozīciju.

spilgti sarkanas lupas modernam grimam 2020 un 2021tumsas spidigas lupukrasas modernam grimam rudeni un ziemaspilgti sarkaba lupukrasa stiligam grimam

Bet Jūs varat arī eksperimentēt ar tumšām nokrāsām, un ķiršu (labāk pazīstamas kā "bordo") lūpu krāsas ir īpaši vērts izmēģināt. Jūs nekļūdīsieties, vienkārši izceļot lūpas ar visvienkāršāko spīdumu - tas pievienos harizmu jebkuram Jūsu grimam.