Noderīgi padomi

Istabas interjers diviem bērniem: kā iekārtot?

Bērnu istabas mēbeles plašā izvēlē
07 02 2022
gaiss istabas interjers diviem berniem

Mēs vēlamies, lai mūsu atvasītes savā istabā justos kā cietoksnī, kur būtu labi atpūsties, mācīties un rotaļāties, tāpēc mēs vienmēr atbildīgi pārdomājam, kā iekārtot bērna istabu. Taču, ja vienā telpā ir jādzīvo divām atvasēm, uzdevums kļūst divreiz grūtāks. Taču, ja ievērosiet zemāk sniegtos interjera dizainera ieteikumus, divu bērnu istabas interjers būs gan mājīgs, gan arī funkcionāls.

istabas interjers diviem berniem

Dodiet priekšroku funkcionālām mēbelēm

Bērnu istabas mēbeles ir vissvarīgākā izvēle, no kuras ir atkarīgs atvases komforts un telpas izmantošana. Iekārtojot istabu diviem bērniem, jāņem vērā mēbeļu funkcionalitāte – izvēlieties divstāvu gultu, lai ietaupītu vietu. Ja Jums nav iespējas mazā istabā izveidot atsevišķu skapi bērniem, sadaliet vienlīdzīgi viena skapja plauktus, lai katrs bērns būtu atbildīgs par kārtību savā pusē. Divistabu mēbelēm iri jābūt praktiskām, vieglām, bet stabilām.

funkcionals istabas interjers diviem berniem


Meklējiet interesantākus interjera risinājumus

Meklējiet interesantākus risinājumus divu bērnu istabas interjeram – uzlīmes uz sienām, dažādu krāsu krēsli, izvelkama gulta. Pēdējais risinājums ietaupīs vietu, un dažādu krāsu krēsli ļaus abas bērnu mēbeles/telpu atdalīt. Iekārtojot istabu diviem bērniem, padomājiet, kur Jūs liksiet visas bērnu mantas, grāmatas utt., šim noūkam lieliski noderēs piekaramie un iebūvējamie plaukti vai skapji.

ekskluzivs interjers diviem berniem


Iekārtojiet atsevišķas mācību zonas

Iekārtojot mācību vietu, izvēlieties divus galdus, ja telpas platība to atļauj, ir vērts padomāt par divu datoru iegādi, tādējādi bērni izveidos savu personīgo telpu un būs vairākas atvilktnes savām mantām. Vecākiem bērniem noteikti ir jaiegādājas divas atsevišķas gultas. Bērna gultai ir jābūt kvalitatīvai un ērtai, izvēlieties unikāla dizaina mēbeles, tādējādi telpa istabā kļūs interesantāka, bet pielāgotie spilgti akcenti piešķirs rotaļīgumu.

istaba diviem berniem ar atseviskam zonam macibam


Neaizmirstiet par rotaļu telpu

Ar vienādu vai minimālu divu bērnu vecuma starpību rotaļu vieta kļūst par izšķirošu telpā. Izveidojiet viņiem kopīgu zonu, lai bērni satuvinātos viens ar otru. Krāsainās vigvama formas indiešu stila teltis nodrošinās telpai mājīgumu un kalpos jautrām spēlēm vai klusai atpūtai. Divu bērnu istabai izvēlieties funkcionālu interjeru – mēbeles, kas “aug” kopā ar bērniem. Šādas mēbeles Jūsu atvasītēm kalpos ilgu laiku, tās var būt gultas diviem bērniem vai skapji.

istaba diviem berniem ar spelu zonu


Izmantojiet dažus spilgtus akcentus

Spilgtas mēbeles var ne tikai kļūt par lielisku akcentu bērnu istabas interjeram, bet arī radīt bērniem telpu, kur īstenot savas radošās idejas. Izvēloties koplietošanas divstāvu gultu, padomājiet par to, kā atdalīt pārējās zonas. Izvēlieties atsevišķus, bet kompaktus rakstāmgaldus, mēģiniet sakārtot mēbeles dažādās telpas daļās. Bērniem ilgi sēžot pie darba galda, izvēloties ergonomiskas mēbeles, pārliecinieties, ka viņi saglabā pareizu stāju.

istaba diviem berniem ar spilgtiem akcentiem


Ņemot vērā visus šos padomus, Jums vajadzētu viegli iekārtot istabu diviem bērniem. Atdaliet viņu mācību un atpūtas zonas pēc iespējas vairāk, bet veiciniet kopīgumu, izveidojot kopīgu rotaļu telpu – tas ļaus sasniegt vislabākos rezultātus.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?