TOP zīmolu dienas! Cenu piedāvājumi līdz -30%*

Noderīgi padomi

Kā iekārtot virtuvi un nepārtērēties?

Plaša izvēle virtuves piederumiem
12 09 2019
virtuves iekartas un instrumenti

Virtuve ir viena no svarīgākajām telpām ikvienā mājoklī, tādēļ ir svarīgi, lai tā būtu vienlaicīgi gaumīga un funkcionāla. Un – lai ieviestu virtuvē nepieciešamās pārmaiņas vai iekārtotu to no jauna, ne vienmēr jāiztērē daudz naudas. Visbiežāk tam nepieciešams tikai mazliet pūļu, laika un radošuma. Turpinājumā daži padomi, kā iekārtot virtuvi un nepārtērēties. 

Uzlabojiet virtuves grīdu

Grīda ir svarīga zona virtuvē – ar tās palīdzību var panākt vajadzīgo noskaņu un pārvērst telpu līdz nepieciešamai. Ir pieejami visdažādākie grīdas segumu veidi, kas lieliski iederas virtuvē, tādēļ katrs var izvēlēties savām vajadzībām un iespējām pieņemamāko risinājumu. 

Izvēlieties neitrālu sienas toni 

Gudri ir izvēlēties neitrālu sienas krāsojumu – tas tik ātri neapniks, turklāt nevajadzēs pārkrāsot sienas ik reiz, kad vēlēsies mainīt virtuves mēbeles. Ja vēlaties, varat izmantot spilgtākus akcentus, piemēram, pulksteni, telpas kopējam tēlam pieskaņotas glezniņas vai citus interjera elementus, ko vajadzības gadījumā nomainīt būs daudz vienkāršāk, nekā pārkrāsot sienas. 

Mēģinot taupīt naudas līdzekļus, nevajadzētu aizmirst par kvalitāti – izvēlieties kvalitatīvas krāsas, lai nodrošinātu, ka virtuve labi izskatās gana ilgu laiku. Ja virtuvei izvēlaties tapetes, pārliecinies, ka tās ir mitrumizturīgas – īpaši paredzētas virtuvēm. 

Parūpējieties par atbilstošu apgaismojumu 

Kā ikvienā telpā, arī virtuvē jāpadomā par piemērotu apgaismojumu. Šajā telpā tam jābūt pietiekamam – lai ēst gatavošana nesagādātu grūtības arī vēlās vakara stundās. Ideālā gadījumā virs darba virsmām vajadzētu būt apgaismojumam. Šobrīd nopērkami dažādi apgaismes ķermeņi, kas ne vien lieliski pilda praktiskās funkcijas, bet arī papildina telpas interjeru. 

Viens no efektīvākajiem risinājumiem ir novietot lielu, interjeram pieskaņotu lampu virs  ēdamās zonas. Šāds apgaismes ķermenis nemaksās dārgi, bet nepieciešamais efekts noteikti tiks panākts. 

Piekaramās lampas


Griestu lampas


Uzstādiet plauktus

Viens no praktiskākajiem un izdevīgākajiem risinājumiem virtuvē ir plaukti – tur iespējams novietot ikdienā nepieciešamos priekšmetus – krūzītes, garšvielu trauciņus un daudz ko citu. Nelielās virtuvēs labi iederas atvērtā tipa plaukti, kas telpu padara vizuāli plašāku. Tomēr, ņemot vērā, ka šāda tipa plauktu saturs būs labi redzams, tajos jāuztur kārtība. 

TOP piedāvājums plauktiem