Noderīgi padomi

Kā izveidot matu lokas?

Plaša izvēle matu ieveidotājiem un taisnotājiem
29 11 2019
loku veidosana majas apstaklos

Tas ir fakts, ka taisnu matu īpašnieki vienmēr ir slepeni greizsirdīgi uz lokainu matu īpašniekiem, un viņi meklē veidus, kā izveidot skaistas matu lokas. Par laimi, mūsdienās netrūkst risinājumu šo sapņu piepildīšanai. Viss, kas jums jādara, ir jāizlemj, par kādiem matu viļņiem jūs sapņojat, un iepazīties ar vairākiem padomiem, kā izveidot matu cirtas mājās - viss vienuviet!

Smalkas lokas

Sapņojot par šādām matu lokām, vislabāk ir paļauties uz īpašām lokšķērēm, kas kalpos gadiem ilgi. Pēc matu mazgāšanas un žāvēšanas šāds process arī nebūs sarežģīts: ņemiet plānas matu šķipsnas, uzklājiet tām matu veidošanas putas, aptiniet ap vaļējām knaiblēm un dažas sekundes turiet tās aizvērtas. Ieveidojot katru matu šķipsnu, jūs varēsiet priecāties par burvīgi izskatīgām cirtām. Lai rezultātu saglabātu pēc iespējas ilgāk, ieteicams lietot papildu nostiprinošus līdzekļus - vasku un laku.


Gaisīgas lokas

Var teikt, ka tie, kas apsver iespēju iegūt vieglas matu lokas, patiešām ir paveicies - šī metode neprasīs papildu pirkumus un ļaus diezgan ātri sasniegt rezultātus. Tāpat par šo metodi ir vērts padomāt tiem, kas vēlas iegūt matu lokas bez lokšķērēm. Šajā gadījumā viss, kas jums jādara, ir jāņem lielākas matu šķipsnas, jāuzklāj matu veidošanas putas un matu šķipsna jāapvij ap pirkstu. Aptiniet pārējos matus ap audumu un sasieniet tāgalus kopā. Atstājiet šo "meistardarbu" uz nakti un no rīta izbaudiet vieglas, noturīgas lokas!


Holivudas lokas

Tiem, kas vēlas izskatīties kā no TV ekrāniem, iesakām izmēģināt šo paņēmienu, lai izveidotu Holivudas lokas. Atkal vislabāk ir izmantot lokšķēres. Uzklājiet šķipsnām matu putas, saspiediet un paturiet tās ar lokšķērēm, bet pats galvenais - neatbrīvojiet tās. Izveidotajai matu lokai jāapliek saspiestai lokšķērēs galvas augšdaļā un kādu laiku tās jāpatur, lai rezultāts varētu labāk nofiksēties. Pēc brīža jāatbrīvo matu šķipsnas no lokšķērēm, tās rūpīgi atbrīvojot un lokas viegli jāizķemmē, lai tās izskatās pēc iespējas dabiskākas.