Noderīgi padomi

Kā izvēlēties spēļu austiņas tiešsaistē?

Plaša izvēle spēļu austiņām
16 08 2021
spelu austinas atrodas pie datora

Neatkarīgi no tā, vai spēlējat datorspēles vai Jums ir spēļu konsole, nemitīgajām šāvienu skaņām, triecieniem un citiem spēļu efektiem patiešām nevajadzētu ietekmēt Jūsu mājsaimniecību - tāpēc daudzi izvēlas spēļu austiņas. Tiesa, ja Jūs nolemjat rīkoties tāpat, Jums jāapzinās, ka spēļu austiņas var piedāvāt daudz noderīgākas funkcijas, lai nodrošinātu neaizmirstamu pieredzi. Lai izvēlētos labākās, Jums jāpievērš uzmanība tālāk sniegtajiem padomiem.

virietis spele datorspeles austinas

Skaņas kvalitāte

Pats par sevi saprotams, ka labākajām spēļu austiņām ideālā gadījumā vajadzētu reproducēt spēles skaņas vai pat palīdzēt tās vispirms dzirdēt, un tikai pēc tam pamanīt briesmas. Lai labāk saprastu, ko var sagaidīt no viena vai otra produkta, Jums jāpievērš uzmanība skaņas reproducēšanas veidam un ārējiem trokšņa izolācijas risinājumiem.

Audio atskaņošanas veids

Pašlaik ir trīs dažādu veidu skaņas sistēmas, no kurām izvēlēties:

 • Stereo skaņa. Šīs ir vienkāršākās austiņas, kas izstaro skaņu caur diviem kanāliem. Pateicoties 3,5 mm savienotājam, tās ir viegli saderīgas ar lielāko daļu ierīču, un to iegādei nav nepieciešami lieli ieguldījumi. Tomēr ar šo modeli ir pietiekami grūti saprast, no kurienes nāk skaņa un kur slēpjas pretinieki, tāpēc Jūsu reakcija spēlē ir lēnāka. Šādas austiņas biežāk tiek pielāgotas mūzikai un citām izklaidēm.

 • ”Virtual Surround” telpiskā skaņa. Šādas spēļu austiņas parasti var atskaņot 7 pīkstienus, kas nozīmē, ka Jūs varat viegli dzirdēt, no kuras puses skaņa izplatās, un spēt savlaicīgi veikt atbilstošas ​​darbības. Jūs varat pielāgot audio iestatījumus pats, izmantojot programmatūru, taču pārliecinieties, vai šo austiņu savienojums ir saderīgs ar Jūsu izmantotajām ierīcēm.
 • „Dimensional“ 3D skaņa. Tas ir gandrīz vispilnīgākais spēļu austiņu veids, kas ļauj izbaudīt ārkārtīgi reālistiskas 3D skaņas. Izmantojot šādus piederumus, Jūs ne tikai dzirdēsiet, no kuras puses nāk pretinieks, bet arī sapratīsiet, kādā augstumā viņš atrodas. Lai gan šīs austiņas var prasīt lielākus ieguldījumus, to iegāde palīdzēs Jums uzvarēt vēl biežāk.

Ārējā trokšņa izolācija

Slikta trokšņa izolācija var ietekmēt skaņas kvalitāti, tāpēc Jums jāņem vērā arī šis aspekts. Jums būs jāiepazīstas ar diviem jēdzieniem:

 • Pasīvā trokšņa izolācija. Šajā gadījumā troksni nomāc tikai šo austiņu dizains: tās labi iederas un tādējādi izolē apkārtējās skaņas. To efektivitāte ir īpaši redzama, bloķējot augstāka diapazona skaņas.
 • Aktīva trokšņa samazināšana. Šis koncepts nozīmē, ka austiņās tiek izmantotas papildu tehnoloģijas, kas aktīvi filtrē fona troksni, lai padarītu skaņas kvalitāti vēl labāku un skaidrāku. Tas labāk bloķē zemāka diapazona skaņas, piemēram, pļāpāšanu, satiksmi vai pat lidmašīnas dzinēja troksni.

Vadu vai bezvadu spēļu austiņas?

Pašlaik tirgū ir pieejamas vadu un bezvadu spēļu austiņas - abiem šiem veidiem ir gan trūkumi, gan priekšrocības, kuras Jums būtu jāzina:

 • Vadu spēļu austiņas. Modeļi ar šāda veida savienotājiem ir pieejami par saprātīgām cenām, pieejamas plašā klāstā, viegli lietojamas un vieglas. Turklāt nav jāuztraucas par to uzlādi un akumulatora izlādi nepareizā laikā. Tomēr vadi var sapīties vai nolietoties, un Jūsu kustību ierobežos to garums.

virietis spele ar austinam ar vadu

 • Bezvadu spēļu austiņas. Šāda veida ierīce dod Jums daudz lielāku pārvietošanās brīvību - ja vēlaties mainīt sēdvietu vai staigāt starp spēlēm uz virtuvi, tas neradīs neērtības. Jūs tās varēsiet savienot pārī ar visām ierīcēm, kas atbalsta bezvadu tehnoloģiju. Tiesa, Jūs ierobežos akumulatora ietilpība, taču šis aspekts attīstās ļoti strauji. Tomēr jebkurā gadījumā Jums būs jārūpējas par to uzlādi, un dažos gadījumos Jums būs nepieciešams nedaudz vairāk ieguldījumu.

virietis spele bezvadu austinas

Komforts

Aktīvi spēlētāji pavada daudz laika spēlējot datorspēles ar austiņām, tāpēc ir ļoti svarīgi, lai viņiem būtu pēc iespējas ērtāk - to uzzināsiet, izvērtējot vairākus pamatkritērijus:

 • Loks. Labākās spēļu austiņas ir tās, kas nerada neērtības pat pēc vairākām stundām, kas pavadītas pie gaming datora - ideālā gadījumā Jums vajadzētu aizmirst, ka tās nēsājat. Tāpēc lokam jāpievērš liela uzmanība: tam jābūt vieglam un pašam izmēram jābūt regulējamam. Pretējā gadījumā, izvēloties to, Jums jāpārliecinās, ka loks nespiež uz ausīm, bet tajā pašā laikā nenokrīt no galvas.
 • Austiņas. Tām jābūt mīkstāmm, jānodrošina labu gaisa cirkulāciju un jānovērš svīšanu. Runājot par audumiem, tiem parasti ir labākas "elpojošas" īpašības, savukārt ādas austiņas var labāk izolēt skaņu un nodrošināt lielāku izturību. Dārgākos modeļos ir arī viskoelastīgs atmiņas putu materiāls, kas lieliski pieguļ galvai un nodrošina maksimālu komfortu.
 • Svars. Vieglākas spēļu austiņas ir ērtāk valkāt ilgstoši, taču tas nenozīmē, ka no smagākiem modeļiem vajadzētu atteikties vispār - vēl jo vairāk tāpēc, ka tie parasti ir izgatavoti no stiprākiem, augstākas kvalitātes materiāliem. Šajā gadījumā Jums būs jāatrod personīgais līdzsvars un jāpatur prātā, ka austiņu polsterējums var palīdzēt mazināt diskomfortu, kas Jums rodas no ilgstošas austiņu lietošanas.

Papildu spēļu austiņu funkcijas

Visbeidzot, ir jāņem vērā šādi aspekti:

 • Mikrofons. Ja austiņās ir iebūvēts mikrofons, Jūs varēsiet vēl ērtāk sazināties ar komandas biedriem. Lielākajai daļai spēļu produktu ir šāds piederums, taču maksimālai ērtībai ir vērts izvēlēties tos modeļus, kas ļauj pielāgot mikrofona pozīciju.
 • Jūsu spēļu platforma. Atkarībā no tā, kādu aprīkojumu izmantojat savām spēlēm, no tā būs atkarīgi Jums piemērotie savienojumi - noskaidrojiet, pirms izvēlaties austiņas tiešsaistē.
 • Dizains. Lai gan šī detaļa var šķist mazāk svarīga, kad esat iepazinies ar spēļu austiņu klāstu, Jūs ļoti ātri mainīsiet savas domas. Tiesa, nav atlases kritēriju - vissvarīgākais ir tas, kā šis aksesuārs Jums pašam patīk.

Paturot prātā visus šos aspektus, Jūs varat viegli izvēlēties spēļu austiņas, kas attaisnos visas cerības. Katra detaļa ievērojami veicina vēl neaizmirstamāku šādas atpūtas pieredzi, tāpēc meklējumiem patiešām ir jāpievērš pietiekama uzmanība.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?