Noderīgi padomi

Kā izvēlēties ekonomisku ūdens sildītāju?

Izvēlēties ūdens sildītāju
04 04 2018
kam japievers uzmaniba izveloties udens silditaju

Agrāk vai vēlāk pienāk laiks mainīt ūdens sildītāju – lai to neatliktu uz pēdējo brīdi, labāk iepriekš iepazīties ar šo ierīču sortimentu un zināt, kādiem aspektiem vajadzētu pievērst uzmanību, tos izvēloties. Turpmākie ieteikumi palīdzēs jums atrast ne tikai kvalitatīvu, bet arī ekonomisku ūdens sildītāju, kas ļaus lielā mērā samazināt enerģijas patēriņu. 

  1. Pats vienkāršākais veids, kā noskaidrot, vai ūdens sildītājs ir pietiekami ekonomisks – uzmanīgi iepazīties ar tā aprakstu. Reizēm pat ne paši ekonomiskākie ierīču veidi var piedāvāt speciālas programmas vai funkcijas, kas ļauj taupīt elektroenerģiju.
  2. Neraugoties uz to, ka precīzas klasifikācijas nepastāv, ražotāji, kuri specializējas tieši ekonomisku ūdens sildītāju ražošanā, vienmēr to akcentē.
  3. Lai ātrāk tādu modeli atrastu, jāpievērš uzmanība ūdens sildītāju veidiem. Ļoti ekonomisks variants ir caurplūdes ūdens sildītāji, kuri silda ūdeni tikai tad, kad tiek atvērts krāns.
  4. Aptuveni par 60 procentiem mazāk elektroenerģijas, salīdzinot ar standarta modeļiem, patērē hibrīda ūdens sildītāji – neraugoties uz to, ka tie maksā nedaudz dārgāk, tāda investīcija drīz vien atmaksāsies.
  5. Ļoti ekonomiski ir arī termodinamiskie ūdens sildītāji, kas darbojas pēc siltumsūkņa principa, līdz ar to liela daļa karstā ūdens jums nemaksās pilnīgi neko. Šos un citus ūdens sildītājus ar izdevīgiem nosacījumiem var iegādāties interneta veikalā 220.lv.
  6. Un tomēr svarīga nozīme ir ne tikai sildītāja veidam, bet arī tā tilpumam, kas jāizvēlas, ņemot vērā ģimenes locekļu skaitu ģimenē. Ģimenei ar diviem bērniem pilnībā pietiks ar  120 l tilpumu, bet attiecīgi var atrast gan lielāku, gan mazāku izmēru variantus.
  7. Pievērsiet uzmanību ūdens sildītāja izmēriem un formai. Ja jums šai ierīcei ir pietiekami daudz vietas, tad ieteicams izvēlēties vertikālus variantus, jo tāda veida ierīcēs ūdens sasilst ātrāk.
  8. Ļoti svarīgi, lai izvēlētais ūdens sildītājs būtu pārklāts ar biezu emaljas kārtu. Neraugoties uz to, ka šis parametrs bieži vien netiek akcentēts, to var noskaidrot arī patstāvīgi – ja divu sildītāju ar vienādu tilpumu svars atšķiras, tad loģiski, ka smagākā no tiem sieniņas būs daudz biezākas.
  9. Elektroenerģijas patēriņš palielinās arī tādā gadījumā, ja ūdens sildītājos veidojas kaļķakmens nogulsnes. Tāpēc, lai to novērstu, jāizvēlas izstrādājumi ar speciālu aizsardzību pret koroziju un nodilumu.
  10. Mitrākās telpās šīs ierīces arī patērēs vairāk elektroenerģijas. Ja jums ir iespējams, uzstādiet tos siltākās vietās.

Ūdens sildītāju cenas arī ievērojami atšķiras, tāpēc nepieciešams noskaidrot, cik jūs esat gatavs investēt šajā ierīcē. Un tomēr nevajadzētu aizmirst, ka ekonomiskāki varianti ātrāk atmaksāsies, kā arī jūs vienmēr varēsiet atrast pievilcīgas alternatīvas vai īpašus piedāvājumus.

TOP piedāvājums


Pircējiem patika šis ieraksts

2.8/5
5 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.