Noderīgi padomi

Kā izvēlēties ērtu krēslu ar mīkstu tapsējumu

Izvēlēties krēslus ar mīksto tapsējumu
12 07 2018
kresli ar miksto apdari

Komforts – šis ir īstais iemesls, lai pirktu krēslu ar mīkstu tapsējumu. Jā, stilam ir nozīme, tam jābūt pieskaņotam Jūsu mājas iekārtojumam, bet Jūs tādu krēslu izvēlaties tāpēc, ka tas ir ērts un tajā var atpūsties.

Pirms ideālā krēsla meklēšanas vajadzētu ņemt vērā Jūsu augumu, svaru, sēdēšanas manieri un smaguma centru. Lai krēsls būtu ērts, tam jābūt pareizā lielumā un piemērotam tieši Jums. Atcerieties pasaku “Trīs lāči”?

Meitenīte izvēlējās lācēna krēslu ne tāpat vien. Katrai krēsla daļai jābūt ideāli Jums piemērotai.

Ērta krēsla izvēles kritēriji

  • Sajūta:Krēsla sēdeklim jābūt mīkstam, bet stabilam. Ja tas pārāk ieliecas, Jums būs jāpiepūlas, lai no tā pieceltos. Ja tas ir pārāk ciets, Jūs varat just diskomfortu, pat ja ilgi tajā nesēdēsiet.
  • Leņķis: Gurniem jāatrodas perpendikulāri grīdai, jo Jums būs neērti, ja ceļgali būs vērsti uz augšu vai leju. Piemeklējiet Jums piemērotu sēdekļa augstumu. Vairumam krēslu augstums ir 46 cm, bet Jūs varat izvēlēties augstāku vai zemāku sēdekli.
  • Dziļums:Jāņem vērā arī sēdekļa dziļums. Ja Jūs esat gara auguma, izvēlieties krēslu ar lielāku dziļumu. Papildu dziļumu var noregulēt atbilstoši kāju garumam. Neliels dziļums ir lieliski piemērots neliela auguma cilvēkiem vai tiem, kas cieš no ceļu slimībām.
  • Platums:Jums patiks platāks “divvietīgs” krēsls, ja patīk atslābināties. Divvietīgs krēsls būs arī labs divvietīga dīvāna aizstājējs, ja Jums nepietiek vietas. Apskatiet tuvāk zaļo RC krēslu.

Ko sagaidīt no atzveltnes

Augstums: Atzveltnes var būt gan augstas, gan arī zemas, bet mums visvairāk interesē drošs atbalsts jostasvietai. Ja Jūs krēslā lasāt vai skatāties televizoru, iespējams, Jums noderēs arī pakauša atbalsts, tāpēc labākais variants šeit būs krēsls ar augstu atzveltni.

Krēsli ar zemu atzveltni būs lieliski piemēroti pārrunām, jo tajās mēs parasti sēžam taisni, bet tajos atslābināties diezin vai izdosies.

Cieta atzveltne vai spilvens: Ir divi sēdekļu un atzveltņu pamatveidi: ar blīvu pārklājumu vai ar spilveniem. Jūs varat izvēlēties to, kas patīk tieši Jums, bet ar spilveniem būs ērtāk. Ir arī krēsli ar cietu atzveltni un mīkstu sēdekli vai otrādi.

Atzveltnes papildu spilveniem ir vairākas funkcijas:

  • Piešķir komfortu
  • Sašaurina sēdekli
  • Akcentē krāsu vai zīmējumu

Ar roku balstiem vai bez?

Krēsls ar roku balstiem vai bez – tā ir tikai katra personīga izvēle. Viss atkarīgs no sēdēšanas manieres un biežuma vai sēdēšanas ilguma tādā krēslā. Ja atzveltne ir nedaudz izliekta, atbalsts būs arī bez roku balstiem.

Bet nedaudz ērtāk būs likt rokas uz roku balstiem. Roku balsti ir svarīgi krēsliem, kurus izmanto ikdienā, bet nevis krēsliem, kuros sēž tikai reizēm vai kuri paredzēti viesiem.

Roku balsti mēdz būt ar tapsējumu un bez. Tie var būt izgatavoti no koka, metāla vai cita materiāla. Virspusē roku balstiem var būt tapsējums, bet pārējā daļā būt atklāti. Apsēdieties un izmēģiniet krēslu. Vai Jūs varat nolikt rokas tā, kā Jums patīk? Nekas neuztrauc? 

Krēsla kvalitāte

Krēsla izgatavošanas kvalitāte nosaka ne tikai tā kalpošanas laiku, bet arī komforta līmeni. Protams, tas ietekmē arī tā ārējo izskatu, īpaši pēc kāda laika. Šie ieteikumi dīvāna izvēlei noderēs arī krēsla izvēlei, jo abi ir izgatavoti gandrīz vienādi.

Pērciet vislabākās kvalitātes krēslu, kādu varat atļauties. Vēlāk Jūs sev par to pateiksieties. Krēsla kvalitāte atkarīga no karkasa, sēdekļa atbalsta un spilvenu pildījuma. Krēsla kvalitātes noteikšana ir ļoti līdzīga dīvāna kvalitātes noteikšanai. Vairāk padomu kvalitatīva krēsla izvēlei var atrast tālāk.

TOP piedāvājumi: Krēsli ar mīksto tapsējumu


Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.