LĪDZ SVĒTDIENAI! 🤩 -5€ 🤩 -10€ 🤩 -20€ 🤩 atlaide ar atlaižu kodiem 13EXTRA5 / 13EXTRA10 / 13EXTRA20 pārdevēja 220.lv precēm!

Noderīgi padomi

Kā paslēpt radiatoru?

18 09 2020
spilgta viesistaba ar violetu radiatoru

Lai gan mūsdienu radiatori nav tik masīvi, kā tas bija agrāk, taču dažreiz tie vienkārši neiederas kopējā telpas interjerā.

moderna un plasa darba telpa ar radiatoru

Šajā gadījumā paliek tikai stilīgi, un pats galvenais droši tos paslēpt. Esam sagatavojuši pat 10 radiatora pārsega idejas un piemērus, kas derēs gan dažādām gaumēm, gan arī interjera stiliem. 

Atkārtojiet radiatora līnijas

Ja mājās ir maz vietas, lielisks veids, kā paslēpt neglīto radiatoru, ir uztaisīt radiatora pārsegu, kas atkārtotu tā līnijas un, kuru varētu piekarināt pie sienas. Šādam pārsegam lieliski derēs koks. 

koka parsegs radiatoram

Ideāla vieta atpūta

Ja apkures radiatori nav īpaši augsti, virs tiem Jūs varat uzstādīt solu. Ja tie ir piekarināti tieši zem palodzēm - pagariniet palodzes. Daži mīksti spilveni, pledi - un Jums jau ir gatava lieliska un silta vieta, kur atpūsties pie tases tējas, savukārt, radiators zem soliņa nav tik ļoti pamanāms. 
erts sturis blakus apkures radiatoriemspilveni un segas uz palodzes blakus apkures radiatoram

Neslēpiet, bet izceliet

Pats par sevi saprotams, ka vecais radiators ar labi redzamām caurulēm jau patiešām ir garlaicīgs un izskatās neglīts. Tomēr apsveriet vintage vai pilsētas stila interjeru, galu galā viss ir atkarīgs no telpas prezentācijas. Ja Jūs pārkrāsosiet radiatoru kontrastējošā krāsā, tas var izskatīties īpaši stilīgi. 

skaista viesistaba ar radiatorukrasaina vieistaba ar roza radiatoriem

Vieta grāmatām

Ja radiators nav pie loga, virs tā var uzstādīt grāmatu skapi un paslēpt to zem skaistas, kopējam interjeram piestāvošu koka ažūra sienas. 

gramatu plaukti palidz noslept radiatorugramatu plaukts beninos pie radiatora

Šaurs skapis sīkumiem

Koka skapis, kas atbilst interjeram, ne tikai paslēps radiatoru, bet kalpos arī kā lielisks grāmatu vai citu sīkumu plaukts, kas nebaidās no karstuma. Uzstādot šādu sienu, noteikti atstājiet atstarpes, caur kurām varēs izkliedēties siltums. 

saurs skapis pie gultas noslepj radiatoru

Plaukts

Nelielās virtuvēs piekarināts plaukts var kalpot kā lielisks galdiņš. Ziemā Jūs varēsiet arī sasildīt kājas, baudot ēdienu.

plaukts virs radiatora pie divana viesistaba

Ja vēlaties, lai radiators viesistabā vai guļamistabā kļūtu mazāk redzams, piekariniet plauktu tieši virs radiatora, atstājot nelielu vietu siltuma izkliedēšanai. Labi izdekorējot šo vietu, radiators noteikti būs mazāk pamanāms. 

Kumode

Neliela skapīša vietā, kas precīzi atbilst radiatora izmēram, izmantojiet šo vietu un izveidojiet kumodi. Paslēpiet radiatoru aiz vienām durvīm, bet sānos un augšpusē novietojiet ērtus plauktus vai atvilktnes dažādiem priekšmetiem. 

kumode ka radiatora parsegs majaskumodes veids ka noslept apkures radiatoru

Rakstāmgalds

Piebīdiet pie radiatora rakstāmgaldu vai uz sienas novietojiet lielu tāfeli, uz kura Jūs varētu novietot datoru un citus priekšmetus. 

galds uz palodzes ar datorutualetes galdins uz palodzes ar kreslu

Paplašiniet palodzi

Parasti palodzes izvirzās uz priekšu tikai dažus centimetrus no sienas. Pagariniet palodzi par aptuveni 15 centimetriem, un uz tās izveidojiet īstu augu oāzi. Jūs varat izvēlēties arī augus, kas nokarājas uz leju. 

augi uz gaisas palodzesdaudz augu uz palodzem

Interjera detaļas

Pārvērtiet trūkumu par priekšrocību. Izvēlieties neuzkrītošas koka sienas vietā spilgtāku, interesantāku rakstu vai materiālu, kas atbilst sienu krāsai. 

skaisti un interesanti noformets radiators majasskaista koka apdare radiatoram

Kādā veidā paslēpt radiatorus ir atkarīgs no dažām pamata lietām. Pirmkārt, kurā vietā tas ir uzstādīts, otrkārt, kāds ir Jūsu mājas interjers, un treškārt, vai vēlaties vienkārši paslēpt tos, vai vienlaikus izveidot funkcionālu skapi, plauktu vai mājīgu atpūtas vietu. 

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?