Noderīgi padomi

Kādi ir augstspiediena mazgātāju veidi, un kā atrast īsto tieši Jūsu vajadzībām?

Plaša izvēle spiedienmazgātāju piederumiem
27 01 2020
automasinas mazgasana ar augstspiediena mazgataju

Augstspiediena mazgātājs ir parocīga ierīce, ko var izmantot dažādiem darbiem piemājas teritorijā un garāžā. Ar augstspiediena mazgātāju efektīvi var nomazgāt automašīnu, dārza tehniku un mēbeles, pagalma celiņus un citus elementus, būtiski ietaupot laiku. 

Augstspiediena mazgātāju veidi 

Lai izvēlētos piemērotāko augstspiediena mazgātāju, jāizvērtē, kāda veida ierīces tiek piedāvātas. Izvēles iespējas ir daudzveidīgas, piemēram:

 • Aukstā ūdens spiediena mazgātāji - aukstā ūdens augstspiediena mazgātāji ir viens no populārākajiem šo ierīču veidiem. Tos var izmantot dažādu darbu veikšanai, tie ir vienkārši pārnēsājami un ērti izmantojami. Aukstā ūdens augstspiediena mazgātājus lielākoties izmanto ikdienas vajadzībām - profesionālai darbībai parasti izvēlas jaudīgākas ierīces. Tas gan nenozīmē, ka šāda veida ierīces nav gana jaudīgas - tās lieliski tiks galā ar teju visiem ikdienišķajiem uzdevumiem;
 • Karstā ūdens augstspiediena mazgātāji - tie plaši tiek izmantoti dažādu uzņēmumu vajadzībām. Pirmkārt, karsts ūdens nodrošina vienkāršāku, efektīvāku tīrības uzturēšanu. Piemēram, ar šāda tipa augstspiediena mazgātāju vienkāršāk nomazgāt taukainas virsmas;
 • Elektriskie augstspiediena mazgātāji - vispopulārākā izvēle. Šāda tipa ierīces ir ērti izmantojamas un parasti arī svara ziņā vieglas. Ja augstspiediena mazgātājs nepieciešams ikdienas lietošanai mājas apstākļos, iespējams, šis arī būs vispiemērotākais variants;
 • Ar gāzi darbināmie augstspiediena mazgātāji - ja meklējat jaudīgu ierīci nopietniem darbiem, tad ar gāzi darbināmais augstspiediena mazgātājs, visticamāk, būs teicama izvēle. Šāda tipa augstspiediena mazgātāji parasti ir jaudīgāki kā ierīces, kas darbojas ar elektrību. Jāņem gan vērā, ka šāda tipa ierīcēm ir lielāks trokšņa līmenis. 

Augstspiediena mazgātājus var iedalīt arī pēc stila. Jūsu izvēlei:

 • Augstspiediena mazgātāji ar ritenīšiem - lielai daļai tirgū pieejamo augstspiediena mazgātāju ir ritenīši, kas ierīci padara ērti pārvietojamu. Iespējams izvēlēties starp ierīci ar diviem un mazgātāju ar četriem ritentiņiem;
 • Augstspiediena mazgātāji bez riteņiem - varētu šķist, ka šāda tipa ierīces nav tik parocīgas, tomēr tās nereti aprīkotas ar ērtiem rokturiem. Šāda veida augstspiediena mazgātāji nesver ļoti daudz un ir lieliski piemēroti līdzņemšanai.

Visbeidzot - augstspiediena mazgātāji jāvērtē arī pēc to papildaprīkojuma. Piemēram, noderīga var būt ierīces automātiskās izslēgšanās funkcija, kas palīdz taupīt enerģiju un citus resursus. Ir iespējams iegādāties arī ierīces ar regulējamu spiedienu - vienkāršākiem darbiem var izvēlēties mazāku jaudu, savukārt nopietnākiem - lielāku jaudas līmeni. 

Augstspiediena mazgātāji pieejami plašā izvēlē - atliek tikai izvērtēt, kurš no variantiem ir piemērotākais. 


Kā izvēlēties īsto augstspiediena mazgātāju?

 • Izvēloties augstspiediena mazgātāju, svarīgi pārliecināties, ka tā jauda atbilst veicamajiem uzdevumiem un Jūsu prasībām. Nav gudri iegādāties nelielu un mazāk jaudīgu ierīci, lai drīz vien saprastu, ka tās jauda tomēr nav pietiekama Jums aktuālo darbu efektīvai veikšanai. Arī pārāk jaudīga ierīce nebūs pats labākais risinājums, jo vienkāršu darbu veikšanai visa pieejamā jauda tik un tā netiks pilnībā izmantota. 
 • Svarīgs aspekts ir arī maksimālais ūdens patēriņš stundā - tas palīdzēs izvēlēties ekonomiskāko risinājumu. 
 • Noteikti pievērsiet uzmanību arī augstspiediena mazgātāja izmēram - jo kompaktāka ierīce, jo vieglāk tā uzglabājama. Protams, šis aspekts jāvērtē kopā ar citiem svarīgiem parametriem. 
 • Ļoti būtisks aspekts ir arī drošība. Izmantojot augstspiediena mazgātāju, svarīgi ievērot visus drošības pasākumus, kā arī izmantot aizsargaprīkojumu, piemēram, aizsargbrilles un izturīgus apavus. 
 • Izvēloties augstspiediena mazgātāju, pievērsiet uzmanību papildaprīkojumam, kas var palīdzēt dažādu uzdevumu veikšanā. Jo lielākas iespējas ierīce nodrošina, jo mazāka iespēja, ka laika gaitā vajadzēs meklēt jaunu augstspiediena mazgātāju.


Pircējiem patika šis ieraksts

3/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.