Noderīgi padomi

Labākie portatīvie datori 2021. - 2022. gadā

Plaša izvēle portatīvajiem datoriem
22 11 2021
sieviete majas izmanto portativo datoru

Lai gan portatīvie datori vairs nav liels pārsteigums, to izstrādātāji katru gadu nāk klajā ar jauniem pārsteidzošiem atklājumiem. Pateicoties tam mēs kļūstam tikai labāki – ja šogad Jūs nolemsiet iegādāties jaunu portatīvo datoru, Jums būs jāiepazīstas ar daudziem ievērojamiem modeļiem. Mēs iesakām iepazīties ar desmit labākajiem no tiem – iespējams, ka šajā sarakstā Jūs atradīsiet sev piemērotāko ierīci. 

virietis ar portativo datoru pie galda

Dell XPS 13

Daudzi kritiķi piekrīt, ka šis ir – viens no labākajiem portatīvajiem datoriem, kas šobrīd ir pieejami tirgū. Vispirms Jūs sagaidīs gluds dizains, skārienekrāns un iespaidīga attēla kvalitāte, bet vēl iespaidīgāki iestatījumi slēpjas šī datora “iekšpusē”. Piemēram, augstas veiktspējas „Intel Core i7“ procesors, kas ļaus spēlēt augstākās kvalitātes spēles vai izmantot profesionālas aplikācijas. Šī datora jauda noteikti neliks vilties!


Apple MacBook Pro 16

Šis pelnīti TOP sarakstā esošais portatīvais dators pārsteigs tos, kuriem visvairāk ir jāstrādā ar grafikas elementiem. Jūs sagaida ārkārtīgi precīzi attēli, kas maz atšķiras no realitātes. Jaudas netrūks pat vissarežģītākajām rediģēšanas programmām, un 8TB SSD krātuve pārsniegs visas Jūsu cerības. Protams, šo ārkārtīgi jaudīgo ierīci varēsiet pielāgot jebkuram citam uzdevumam – tas Jūs patīkami pārsteigs gan ar atjauninātu tastatūru, gan ar izcilu skaņas kvalitāti.

Apple MacBook Pro 13

virieties strada pie galda ar datoru apple macbook pro 13

Šis modelis patiks „Apple“ faniem, kuri meklē kompaktāku un, tajā pašā laikā, nedaudz lētāku modeli. Tomēr šo portatīvo datoru noteikti nevajadzētu novērtēt par zemu. Īpaši ātrā ierīce spēj piedāvāt ļoti ērtu skārienpaliktni, spilgtu un krāsainu displeju, jaudīgus skaļruņus un lielisku akumulatora darbības laiku. Šādi parametri ir pietiekami daudziem šo ierīču īpašniekiem – par to liecina arī tas, ka šis modelis šobrīd ir viens no iekārojamākajiem variantiem.


Dell XPS 15

Šis portatīvais dators ne velti iekļuva TOP sarakstā – šī ir viena no labākajām izvēlēm tiem, kas meklē lielu, bet viegli pārnēsājamu ierīci. 15 collu ekrāna diagonāle un zolīda jauda ļauj ērti rediģēt attēlus vai spēlēt spēles, savukārt plānais rāmis nodrošinās to, ka šo datoru būs viegli ņemt līdzi uz jebkuru vietu. Jūs saņemsiet arī lielisku attēla kvalitāti, ātru procesoru un daudzas citas priekšrocības – tas būs atkarīgs tikai no Jums, vai vēlaties ar tām iepazīties.

Apple MacBook Air 13

Šis ir – letākais līdz šim apspriestais „Apple“ portatīvais dators, kas pārsteigs ne tikai ar savu cenu, bet arī ar lieliskām iespējām. Stilīgs izskats, „True Tone“ ekrāns, 8 paaudzes „Intel Core i5“ procesors, līdz 1 TB ietilpības SSD atmiņa – tā ir tikai daļa no tā, ko Jums būs iespēja izmēģināt. Ar Macbook Air datora iestatījumiem pilnībā pietiks visdažādākajiem ikdienas uzdevumiem un arī sarežģītākiem uzdevumiem – pat tad, ja plānojat veikt vairākus no tiem vienlaikus.


Lenovo ThinkPad P15

Šos portatīvos datorus paši ražotāji sauc par mobilajām darbstacijām – ja meklējat izcilas veiktspējas ierīci, noteikti ir vērts apsvērt šo variantu. Iespaidīga grafika, uzlabota dzesēšana, lieliska skaņa, „ThinkShield“ drošības risinājumi, militāra līmeņa izturība – ir skaidrs, ka šim modelim vajadzētu attaisnot pat visprasīgāko lietotāju cerības. Pateicoties ļoti ērti vadāmajiem iestatījumiem, šis dators patiks gan studentiem, gan inženieriem vai citiem uz veiktspēju orientētiem klientiem.


Acer Swift 5

Šis portatīvais dators ir lieliski piemērots mūsu mūsdienīgam dzīvesveidam, un tas ir īpaši viegls un plāns – kā rezultātā šo modeli būs viegli paņemt līdzi uz jebkuru vietu, kur Jūs dosieties. Akumulators darbosies apmēram 17 stundas, tāpēc Jūs vienmēr paliksiet mobils un produktīvs. Ir jāpiemin arī īpaši spilgtās krāsas un šaurais rāmis, kas nodrošina iespaidīgu, pat 90 procentu ekrāna un korpusa attiecību. Taču Jūs varat būt pārliecināti – ražotāji Jums ir sagatavojuši vēl patīkamākus pārsteigumus.

Microsoft Surface Laptop 3

Kritiķi piekrīt, ka šis ir viens no iespaidīgākajiem un iekārojamākajiem 15 collu portatīvajiem datoriem. Lieliska veiktspēja, ilgs akumulatora darbības laiks, ātrs cietais disks un „Windows 10 Pro“ operētājsistēma pārsteigs ikvienu, kas meklē uzticamu un jaudīgu ierīci. Papildu ir jāpiemin arī stilīgais, plānais alumīnija korpuss, kas lieliski pasargā datoru no triecieniem un vienlaikus nodrošina tā burvīgo izskatu.

Dell Inspiron G15 5510

Ja meklējat spēļu portatīvo datoru, Jums noteikti vajadzētu pievērst uzmanību šim modelim. Tas pārsteigs ar savu jaudu un piedāvās daudzas noderīgas funkcijas, kas palīdzēs sasniegt uzvaru. Spēlēm piemērota grafika, 120Hz atsvaidzes intensitāte un dažādas papildu iespējas ieinteresēs pat izvēlīgākos spēlētājus. Un, ja Jūs nolemsiet izmantot šo datoru citām aktivitātēm, Jūs izbaudīsiet augstas kvalitātes dzesēšanas sistēmu, stabilu skaņu un nevainojamus attēlus.

MSI GF63 Thin

Klusa un efektīva ventilācijas sistēma, 3D telpiskā skaņa, iespaidīgs sniegums un elegants dizains – Jūs droši vien piekritīsiet, ka šādas specifikācijas ir pilnībā pietiekamas, lai padarītu Jūsu portatīvo datoru par vienu no labākajiem. Modelis, kas apvieno visas šīs funkcijas, ir lieliski piemērots spēlēm – ar šo modeli neapšaubāmi izdosies iegūt drošu uzvaru. Tomēr arī citām aktivitātēm noteikti netrūks veiktspējas un funkcionalitātes.


Portatīvo datoru tirgus joprojām paplašinās un uzlabojas, tāpēc tas ir tikai laika jautājums, kad šos TOP sarakstā esošos modeļus nomainīs citi. Bet vismaz šobrīd šie ir labākie 2021.–2022. gada varianti – atkarībā no Jūsu vajadzībām, Jūs viegli atradīsiet sev piemērotāko ierīci. Jums noteikti būs izvēles brīvība arī tad, ja nevēlaties ieguldīt pārāk daudz šajā ierīcē. Uzziniet, kādi ir labākie portatīvie datori līdz 400 eiro.

Pircējiem patika šis ieraksts

2.9/5
12 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?