Noderīgi padomi

LEGO® Technic sērija

Izvēlēties LEGO®
27 03 2018
lego technic konstruktori berniem

«LEGO Technic» ir viena no kompānijas galvenajām „LEGO” sērijām. Šīs sērijas būtība ir ļoti detalizētu mašīnu un mehānisku rotaļlietu izveidošanā. Šīs „LEGO” sērijas rotaļlietas ir radītas pieredzējušiem lietotājiem, un lielākoties, bērniem sākot no 7-11 gadu vecuma (precīzu rekomendējamo vecumu Jūs varat atrast katra konstruktora aprakstā).

Pirmoreiz šīs sērijas konstruktori nāca klajā jau 1977. gadā, bet nosaukums «Technic» tika piešķirts 1984. gadā. Un kopš tā laika šī sērija pastāvīgi tiek papildināta un pilnveidota, tādēļ ir iespējams atrast lielu daudzumu un dažādību šīs konstruktoru sērijas sakarā.

Interesanti, ka „Tehnics” komplektos ir iespējams atrast ļoti daudz dažādu asu, uzgriežņu un cita veida savienojumus un detaļas, kādas citos «LEGO» praktiski nav atrodamas. «Technic» konstruktori pastāvīgi tiek atjaunināti un tā ir viena no visvecākajām „LEGO” sērijām. Turpat visi «LEGO Technic» konstruktori – tie ir dažādi transportlīdzekļi, kā sakarā tiek izmantotas konkrētas detaļas, kas dod iespēju realitātē izveidot kaut ko līdzīgu lielizmēra transportlīdzeklim. „Tehnic” komplektos Jūs varēsiet atrast tādas detaļas, kā, piemēram, dzinējus, bremzes, vadīklas utt. Tas patiesi ir neticami.

LEGO Technic” sērija ietver tādus konstruktorus, piemēram, motocikls ar kaskādes trikiem, okeāna izpētes zemūdene, ceļu remontbrigādes komanda u.c. Un katrā no šiem konstruktoriem ir savas īpašās detaļas, kas nav atrodamas citu „LEGO” sēriju konstruktoros.

TOP piedāvājumi: LEGO konstruktori


  • Sijas – tie ir gara izmēra LEGO bloki ar daudziem apaļiem caurumiņiem. Parasti sijas ir ļoti platas, taču tās var būt dažāda garuma. Tās kalpo kā pamatne «LEGO Technic».
  • Naglas – tās ir neliela izmēra detaļas cilindra veidolā, kas aizpilda caurumus sijās. Visbiežāk sastopamie naglu veidi „LEGO” – tās ir savienojošās naglas, kas kopā savieno divas sijas. Zilas un melnas krāsas naglas cieši satur kopā divas sijas, savukārt pelēkas un brūnas krāsas naglas ļauj sijām kustēties.
  • Asis – asis visbiežāk tiek izmantotas rotējošajās daļās, tās tiek ievietotas sijās esošajās atverēs, lai sijas varētu brīvi rotēt.
  • Uzgriežņi – tie ir cilindri ar atveri centrā, lielākoties tie ir aprīkoti ar zobiņiem malās. Tie ir domāti visām rotējošajām, taču ne brīvi kustīgajām detaļām.
  • Gumijas – tās var tikt domātas dažādai izmantošanai. Tās var savienot divus riteņus, saturēt uzgriežņus utt. Tā ir salīdzinoši maza, taču ļoti nozīmīga detaļa.
  • Pneimatika, atsperes un stīgas – šīs detaļas ir domātas, lai pilnveidotu pieredzi mehānikas jomā, lai Jūsu izveidotie un konstruētie transportlīdzekļi ne tikai izskatītos, bet arī kustētos reālistiski.
  • Dekorācijas – pats par sevi saprotams, ka savus jaunos transportlīdzekļus vajag izgreznot. Kā likums, tās ir parastās uzlīmes.

Tādējādi, «LEGO Technic» konstruktoros ir milzīgs daudzums ļoti sīku detaļu, tādējādi «LEGO Technic” konstruēšanas sakarā ir nepieciešams ļoti daudz laika. Taču mēs rekomendējam nekādā gadījumā nepieļaut, lai ar «LEGO Technic» rotaļātos jaunākā vecuma bērni, jo tas var būt bīstami.

Priecē arī «LEGO Technic» īpašā cenas un kvalitātes attiecība, jo saskaņā ar atsauksmēm - šādiem sarežģītiem konstruktoriem to cena patiešām nav liela. Tostarp, 220.lv interneta veikalā «LEGO Technic» ir iespējams pasūtīt par ļoti pievilcīgu cenu. Ja Jūsu mājoklī vēl ir patiesi „LEGO” fani un entuziasti, tad mēs garantējam, ka «LEGO Technic» viņus patiesi iepriecinās.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.