Noderīgi padomi

Liekā apmatojuma noņemšanas metodes: plusi un mīnusi

Lieliska izvēle epilatoriem
11 06 2019
epilacija

Katrs no mums cīnās ar matiņiem, un šīs procedūras nav patīkamākās, tāpēc mēs vēlamies, lai liekā apmatojuma noņemšanas produkti būtu pēc iespējas efektīvāki un pēc iespējas ilgāk saglabātu efektu. Šoreiz mēs apspriedīsim visbiežāk izmantotos instrumentus liekā apmatojuma noņemšanai bikini zonā, padusēs vai citās vietās, un izvērtēsim to plusus un mīnusus.

Epilators

Šīm lieko matiņu noņemšanas iekārtām ir nepieciešamas nelielas investīcijas, bet tās parasti uzticami darbojas daudzus gadus un ļauj ērti piekļūt jebkurai ķermeņa daļai. Šai metodei nav nepieciešama papildu sagatavošanā, bet pacietība būs nepieciešama - darbs būs jādara ar lielu rūpību, lai patiesi varētu priecāties par rezultātu. Turklāt pēc atsevišķu zonu procedūrām, ir dzirdētas sūdzības par nedaudz sakairinātu ādu.


Liekā apmatojuma noņemšana ar pinceti

Ja iepriekšminētā metode jums ir izrādījusies apgrūtinoša, paņemot rokās pinceti, jūs drīz mainīsiet savas domas - jums būs jānoņem visi liekie matiņi ar pinceti, tāpēc tas patiešām nav labākais veids, kā atbrīvoties no liekā apmatojuma, piemēram, matiem. Tomēr šis veids ir ideāli piemērots, ja jums ir jābūt uzmanīgiem, noņemot apmatojumu no sejas. Lai gan matu noņemšanu ne vienmēr var veikt ar pinceti, dažreiz rezultāti ilgst pat mēnesi.

Šī procedūra ir daļēji līdzīga matu noņemšanai, un tā ir ļoti vienkārša, bet efektīva metode, ko vislabāk izmantot sejas apmatojuma noņemšanai.

Elektrodepilācija

Šī procedūra aizņem ilgu laiku, vairāk piemērota virslūpai un zodam, kā arī tumšu matu īpašniekiem, pretējā gadījumā rezultāti var būt neapmierinoši. Tomēr, ja esat apmierināts ar visiem iepriekš minētajiem nosacījumiem, regulāri veicot šo procedūru, varēsiet pārliecināties, ka liekā apmatojuma noņemšana rada ilgtermiņa rezultātus.

Liekā apmatojuma noņemšana ar vasku

Var teikt, ka šī ir sāpīgākā apmatojuma noņemšanas metode, kuras efekts ilgst vairākas nedēļas - tiek teikts, ka matu noņemšana intīmajās zonās ir vēl sāpīgāka. Tomēr, ja jūs esat apņēmies ievērot šādu procedūru, iespējams, ka matiņi kļūs plānāki, un jums nebūs daudz jāiegulda.


Liekā apmatojuma noņemšana ar cukuru

Lai gan šī procedūra nav mazāk sāpīga par iepriekš minēto, tās rezultāti ir diezgan patīkami. Jūs nevarēsiet paelpot, izvairīties no baktērijām un priecāties par arvien vājākiem matiņiem. Jums būs jāsagatavojas regulāram darbamm, jo āda paliks gluda līdz sešām nedēļām.

Fotoepilācija

Liekā apmatojuma noņemšana ar intensīvu pulsa gaismu vai vienkārši fotoepilatoru ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā ilgstoši aizmirst dažādas procedūras. Iegādājoties īpašu ierīci, jūs varat to darīt mājās, bet esiet pacietīgi - jums patiešām būs nepieciešama šāda ierīce, lai atbrīvotos no liekā apmatojuma šādā veidā! Tomēr, pareizi izvēlēts fotoepilators piedāvās stabilu priekšrocību sarakstu. Jums būs iespēja noņemt matiņus no gandrīz visām ķermeņa daļām bez jebkādām sāpēm un ādas kairinājuma. Jebkuru citu darbību var veikt tūlīt pēc procedūras - uz tās noteikti nebūs pēdu.