Noderīgi padomi

Sejas sagatavošana pirms grima uzklāšanas: ko ir svarīgi zināt?

Plašs kosmētikas sortiments sejai
10 08 2020
meitene bauda gaisu sejas adu, kas gatava kosmetikas uzklasanai pec sejas kopsanas lidzeklu lietosanas

Mēs visi lieliski zinām, ka kvalitatīvs grims ļauj radīt patiesus brīnumus - dažreiz ir pat grūti atpazīt seju spogulī. Tomēr, lai rezultāts patiešām pārsniegtu cerības, ir svarīgas ne tikai prasmes, bet arī sejas ādas pareiza sagatavošana - tā ir daļa no veiksmes. Šeit ir norādīti daži galvenie soļi, kas Jums jāveic pirms grima uzklāšanas - iekļaujiet tos savā skaistumkopšanas rutīnā.

Veiciet ādas attīrīšanu

Lai grims izskatās dabiski, ir svarīgi, lai āda būtu pēc iespējas gluda un tīra. Ja Jūs joprojām to regulāri neattīriet, dariet to tad, kad pirms grima uzklāšanas ir atlikušas dažas dienas. Tas noņems atmirušās šūnas, poras un visus citus netīrumus, kas palikuši uz Jūsu ādas - tas noteikti veicinās labāku rezultātu. Jūs varat arī attīrīt ādu mājās: viss, kas Jums jādara, ir jāiegādājas sejas skrubi, kas pielāgots Jūsu ādas tipam.


Pirms grima uzklāšanas rūpīgi notīriet ādu

Grims kalpos daudz ilgāk uz tīras sejas, tāpēc tieši pirms procedūras tā rūpīgi jānotīra. Ar ūdeni vien šajā gadījumā nepietiks - vispirms ieteicams lietot maigu mazgāšanas līdzekli, piemēram, micelāro ūdeni. Tas palīdzēs noņemt visus netīrumus un grima atlikumus. Tad ir šīs procedūras otrā daļa, kurai būs nepieciešams sejas toniks - tas nodrošinās, ka āda ir pēc iespējas tīrāka, un tajā pašā laikā sagatavos to citai kosmētikai.

veido toniko naudojimas vatos tamponeliu pries tepant ant veido

Šie produkti bieži veic papildu funkcijas, tāpēc tie jāizvēlas atbilstoši ādas problēmām, ar kurām Jūs saskaraties. Kombinētai ādai ieteicams lietot līdzsvarojošus, mitrinošus un atsvaidzinošus produktus, sausai ādai vislabāk lietot mitrinātājus un mīkstinošus līdzekļus, un jutīgai - nomierinoi un līdzsvarojoši. Tikmēr taukainai ādai ir svarīga poru saraušanās, baktēriju iznīcināšana un liekā tauku daudzuma samazināšana.


Nodrošiniet pareizu ādas mitruma līmeni

Lai gan, veicot iepriekš minētos soļus, Jūsu āda var likties pietiekami mitra, šis solis ir būtisks katram ādas tipam, lai grims būtu pēc iespējas ilgāks. Tiesa, vispiemērotākā mitrinātāja izvēle nedaudz atšķirsies. Uz sausas ādas var uzklāt arī smagāku sejas krēmu, kas tai piešķirtu vēl vairāk mitruma, savukārt taukainus produktus ir vieglāk izvēlēties bez eļļas. Pārliecinieties, ka izvēlētie līdzekļi tiek ātri absorbēti, un pēc to piemērošanas veiciet turpmākas darbības pēc apmēram 10 minūtēm.

veido odos drekinimas po duso veido kremais ir serumais pries naudojant makiaza

Palutiniet acis un lūpas

Par šīm jomām mēs domājam retāk, bet arī tām jāpievērš uzmanība. Lai acis neliktos nogurušas, vislabāk ir izmantot atsevišķu mitrinātāju - Jūs varat to uzklāt kopā ar citu Jūsu izvēlētu mitrinātāju.Tikmēr, lai izvairītos no lūpu krāsas plaisāšanas, jānodrošina pietiekams lūpu mitrums. Te var pietikt ar balzamu, bet, ja vēlaties labākos rezultātus, izmēģiniet skrubi. Šāds produkts baros, mitrinās lūpas un noņems uz tām uzkrājušās atmirušās šūnas - tas noteikti pozitīvi ietekmēs kopējo kosmētikas uzklāšanu.