Noderīgi padomi

Sieviešu modes tendences 2020.-2021. gada rudens un ziemas sezonā

Sieviešu apģērbs plašā izvēlē
28 09 2020
sieviete moderna rudens apgerba brauc uz pilsetu

Mainoties gadalaikiem, mēs steidzamies atjaunināt arī sava skapja saturu – visvairāk to var just, iestājoties aukstajam gadalaikam. Šajā periodā mēs ne tikai velkam siltāku apģērbu, kuru mēs valkājām ikdienā, bet arī sākam meklēt jaunu, kas atbilst pašreizējām modes tendencēm. Katru gadu apģērbu mode piedāvā mums jaunas idejas, kuras varam pielietot arī savā garderobē – apskatiet apģērbu, kas būs modē 2020. – 2021. gada rudens un ziemas sezonā.

Liela apjoma mēteļi

Zināmi arī kā oversized, šādi mēteļi nodrošina maksimālu siltumu un mājīgumu, bet tajā pašā laikā ļaus Jums palikt izsmalcinātai un elegantai.

sieviete rudens meteli un apgerbasieviete apjomiga pastelkrasas metelisieviete rudens meteli pilseta

Šādās drēbēs ir iespējams pat apmeklēt jebkādas nozīmīgas svinības. Šajā aukstajā sezonā Jūs varēsiet izvēlēties no plaša krāsu un stila mēteļu piedāvājuma – vēl labāk, ja tie būs ne tikai ļoti brīvi, bet arī gari.


Izteiksmīgi pleci

„Stipri“ izteikti pleci ir viena no spilgtākajām tendencēm šajā sezonā, ko varēsim redzēt uz daudziem apģērba veidiem. Uzvarot apaļas un kvadrāta formas, klājā nāk asākas, trīsstūrveida formas, tomēr joprojām ir iespējams izvēlēties uzpūstas piedurknes un citus līdzīgus risinājumus. Vissvarīgākais ir tas, lai šīs detaļas vienā vai citā veidā pievērstu uzmanību.

izteiksmigi pleci sieviesu zaketesieviete kostima ar izteiksmigiem pleciemsieviete stiligos sarkanos rudens svarkos pilseta

Bohēmas romantika

Varētu teikt, ka tā ir – šika elegance ar maigām nacionālām notīm. Kleitas no augstas kvalitātes materiāliem, rotātas ar rotaļīgiem rakstiem un dažādiem izšuvumiem, tādējādi radot nedaudz bohēmisku un ļoti romantisku izskatu.

sieviete bohema kleitasieviete skaista kleita rudenisieviete bohemiskaja stila un krasainaja kleita

Šāda tendence ir veiksmīga ne pirmo vien sezonu, tāpēc varbūt Jums jau ir šādas drēbes skapī, atliek tikai pārbaudīt.


Mīļas krokas

Izskatās, ka aukstajā sezonā bez romantikas īsti neizbēgsim – to vēl vairāk radīs uz dažādām drēbēm esošās krokas. Šādas detaļas parasti tiek izmantotas mēteļiem, krekliem, kleitām un citiem apģērbiem: dažreiz ir pietiekami tikai ar dažiem šādiem motīviem, lai jebkurš siluets mirdzētu pilnīgi savādākās krāsās.

rudens viegla kleita ar volaniemsieviete caurspidigos svarkos un kedas rudenisarkani bruni svarku rudeni

Baikeru stilistika

Ja vēlaties nedaudz asāku attēlu, nesteidzieties atvadīties no melnas ādas jakas, un meklējiet siltākus modeļus, kad laiks ir auksts – šāds daudzpusīgs apģērbs vēl pat nedomā atkāpties no modes.

sieviete moderna bruna adas virsjaka rudenistiligi pieskanoti melni adas zabaki un aksesuarisieviete baikeru adas svarkos pilseta

Kopā ar to modē būs arī latekss un vinils: komplekts ļoti stilīgām sacīkstēm!