Noderīgi padomi

Kādu gludekli izvēlēties - tvaika gludekli vai bezvada?

Izvēlēties gludekli
14 03 2018
gludeklu veidi un ka izdarit izveli

Katrs no mums vēlas padarīt veļas gludināšanas procedūru pēc iespējas vienkāršāku un efektīvāku, tādējādi, lai to paveiktu, būs vajadzīgs labs gludeklis. Šobrīd pārdošanā ir iespējams atrast daudz un dažādus šo ierīču modeļus, tādēļ, pirms izvēlēties vispiemērotāko gludekli, sākumā būtu jāiepazīstas ar to galvenajiem veidiem un priekšrocībām.

TOP piedāvājums gludekļiem


Visbiežāk tirgū var sastapt tvaika ierīces, ko mums piedāvā tādi ražotāji, kā Philips, Azur, Tefal, Electrolux un citi, kas arī var būt dažādu veidu. Tādos gadījumos, ja ir nepieciešams izgludināt izteikti saburzīto veļu, kā viens no piemērotajiem variantiem būs gludeklis ar vertikālu tvaicēšanas sistēmu – šāds variants spēj tvaicēt audumu daudz reizes labāk. Tāds gludināšanas veids, kad apģērba materiālam, nav nepieciešams pat pieskarties, palīdz sasniegt ātrus un efektīvus rezultātus.


Kā vēl viens variants – gludeklis ar tvaika ģeneratoru. Šāds variants arī izdala daudz vairāk tvaika, tādējādi nodrošinot daudz lielāku šīs ierīces veiktspēju. Taču šādi gludekļi maksā daudz dārgām, un tiek lietoti, kā likums, rūpnieciskos nolūkos.

Atvaļinājuma laikā arī ir vēlme parūpēties par to, lai apģērbs izskatītos sakopts. Tādos gadījumos nepieciešams sev līdzi paņemt ceļojumu gludekli. Šāds variants ir mazāks izmēra ziņā un vieglāks, visbiežāk tam ir saliekams rokturis. Ergonomisks dizains palīdz ērti to ņemt līdzi.

Daudziem arī patīk bezvadu gludeklis, kas dod iespēju brīvi pārvietoties – bez ierobežojumiem, ko nosaka barošanas vada esamība. Un tomēr, šī modeļa ierīces, nepieciešams vienmēr novietot uz īpaša paliktņa, kas palīdz tam uzsilt līdz vajadzīgajai temperatūrai. Līdzīgā veidā izskatās gludināšanas sistēmas, kas atšķiras augstu efektivitāti, taču visbiežāk tās ierobežo barošanas vadi. Šāds risinājums palīdz ietaupīt daudz dārgā laika, taču tā sakarā ir nepieciešams veikt daudz lielākas investīcijas.


Tieši gludekļu cenas visbiežāk kļūst par vienu no vissvarīgākajiem izvēles kritērijiem. Taču pie tik plašas izvēles, kāda ir vērojama gludekļu sakarā, nav sarežģīti sameklēt optimālu cenas un kvalitātes attiecību. Izskatās, ka šobrīd tirgū dominē standarta tvaika gludekļi – neraugoties uz to, ka tie ir aprīkoti ar barošanas vadiem, salīdzinoši garš variants, kas rotē 360 grādu leņķī, pavisam noteikti atbrīvos Jūs no papildus rūpēm. Un tomēr, ja Jūs meklējat risinājumu izteikti saburzītai veļai vai arī esat ieplānojuši tālāku braucienu, tad Jums pavisam noteikti izdosies atrast vispiemērotāko modeli.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.9/5
7 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?