Noderīgi padomi

Labākie veļas žāvētāji 2021. gadā

Plaša izvēle veļas žāvētājiem
30 04 2021
velas zavetajs gaisaja vannas istaba

Lai gan veļas žāvētāji popularitātes ziņā vēl nespēj konkurēt ar veļas mašīnām, tie, kuriem mājās ir nedaudz vairāk brīvās vietas, arvien vairāk izvēlas to piešķirt tieši vienai no šīm ierīcēm. Tikmēr ražotāji ir nomodā un pastāvīgi cenšas piedāvāt arvien funkcionālākas un modernākas ierīces – rezultātā vislabākā veļas žāvētāja meklēšana var aizņemt nedaudz ilgāku laiku.

Ja plānojat iegādāties šo inovatīvo produktu, iepazīstieties ar 2021. gada TOP modeļu sarakstu – iespējams, ka vislabākie šajā sarakstā esošie veļas žāvētāji pievērsīs arī Jūsu uzmanību.

tiek zaveta vela uz virves

AEG T8DEC68S

Šī ierīce ir lielisks kondensācijas veļas žāvētājs ar siltumsūkni, kas aprīkots ar tā dēvēto AbsoluteCare sistēmu, kas precīzi kontrolē veļas žāvēšanas cikla kustību un žāvēšanas temperatūru, lai sniegtu Jūsu acīm un ādai tīkamu rezultātu pēc katras ierīces lietošanas reizes. 

AEG T8DEC68S veļas žāvētājs ir augstās energoefektivitātes klases (A+++) ierīce – ar šīs ierīces palīdzību Jūs patērēsiet mazāk enerģijas, tādējādi ieekonomējot uz mājsaimniecības ikmēneša elektrības rēķina izmaksām. Turklāt šis veļas žāvētājs būs īpaši piemērots tieši vilnas un zīda izstrādājumiem, saglabājot to pirmatnējo formu un lieki nekrokojot apģērbu.

Candy GVS H8A2TCE-S

Candy GVS H8A2TCE-S veļas žāvētāja modelis Jūs pārsteigs ar tā īpaši ērto dizainu un parocīgo veļas iekraušanu. Šīs ierīces durvju atvērums ir mērāms 3.5 cm, kas ir ievērojami augstāks par citiem tirgū esošajiem veļas žāvētājiem. 

Konkrētais modelis iekrīt kondensācijas veļas žāvētāju (ar siltumsūkni) kategorijā, kā arī ir papildināts ar auduma pretburzīšanās funkciju, kas palīdzēs izvairīties no krokām. 

Arī īpašais mitruma sensors spēlē lielu lomu Candy GVS H8A2TCE-S modeļa efektivitātē, parūpējoties par to, lai veļa, izņemot to no žāvētāja, būtu maksimāli gluda, kas nozīmē praktiski neesošu vai izteikti minimālu nepieciešamību veikt jebkādus veļas pēcapstrādes darbus.

Beko DF7412PA

Energoefektīvs, izdevīgs un vizuāli baudāms – tāds ir jaunais Beko DF7412PA veļas žāvētājs. Aprīkots ar otru augstāko energoefektivitātes klasi (A++), 15 lieliskām veļas žāvēšanas programmām un 7 kg veļas ietilpību, šis veļas žāvētājs ieņems Jūsu labākā mājsaimniecības sabiedrotā lomu. 

Beko DF7412PA ir brīvi stāvoša veļas žāvēšanas ierīce ar atliktā starta iespēju, kas nozīmē, ka Jūs varēsiet atlikt ierīces startu uz Jums nepieciešamo laika sprīdi, lai žāvētu veļu sev ērtā un piemērotā brīdī.

 Šis uzticamais palīgs patiesi ir Jūsu laika un finanšu vērts, vienlaikus nodrošinot gan zemu elektroenerģijas patēriņu, gan augstu funkcionalitātes līmeni.

Electrolux EW8H258S

Ja Jūsu mērķis ir atrast vienu no labākajiem veļas žāvētājiem ar siltumsūkņa funkciju, ir vērts aplūkot firmas Electrolux modeļa EW8H258S piedāvātās iespējas. Šī veiktspējīgā ierīce uz pārējo veļas žāvētāju fonu izceļas ar tai pievienoto Delicate Care sistēmu. Kā tā darbojas? Šī sistēma rūpīgi analizē žāvētājā ievietoto audumu struktūru, lai pēcāk noteiktu tieši šim audumam piemērotāko žāvēšanas ciklu un temperatūru. Un tas vēl nav viss! Šim unikālajam veļas žāvētājam piemīt arī tā sauktais žāvēšanas sensors – tas perfekti uztver brīdi, kad Jūsu veļa ir tikusi izžāvēta līdz tai nepieciešamajam līmenim, garantējot lielisku un sajūtām baudāmu iznākumu ik reizi.

Whirlpool ST U 92E EU

Tiem, kuri raugās pēc iespējami ietilpīgāka risinājuma, lieti noderēs Whirlpool ST U 92E EU veļas žāvētājs. Šī ir kondensācijas tipa veļas žāvēšanas ierīce, kas apzīmēta ar otru augstāko energoefektivitātes klasi, proti, A++ marķējumu un spēj izžāvēt pat līdz 9 kg veļas vienlaikus. 

Ērtību cienītāji pavisam noteikti pratīs novērtēt praktisko un funkcionālo veļas žāvētāja LED displeju, kas šo ierīci padara vēl daudzreiz iekārojamāku pat visizvēlīgāko patērētāju acīs. 

Papildu šiem labumiem veļas žāvētājs ir ticis papildināts ar īpašu aizsardzības funkciju, kas pasargās Jūsu drēbes no pārmērīgas izžūšanas. Lieliski, vai ne tā?

Candy CBTD 7A1TE-S

16 veļas žāvēšanas programmas, B ūdens taupīšanas klase un liels digitālais displejs – kas gan var būt labāks par šo? Pasaulē plaši atzītās firmas Candy veļas žāvētāja modelis CBTD 7A1TE-S ir pelnījis atrasties tieši Jūsu mājokļa sadzīves tehnikas ielokā. 

Tas ir iebūvējamā tipa kondensāta žāvētājs ar trešo augstāko energoefektivitātes klasi (A+), kā arī elektronisko mitruma sensoru, kas noteiks Jūsu veļas mitruma pakāpi, pēcāk automātiski pielāgojot piemērotāko veļas žāvēšanas režīmu un laiku – lielisks veids, kā ietaupīt elektroenerģiju! 

Protams, būtu grēks nepieminēt arī veļas žāvētāja Woolmark zīmes marķējumu, kas liecina par to, ka šī ierīce ir vairāk kā piemērota tieši vilnas un citu trauslu audumu žāvēšanai.

LG RC80V9AV3Q

Brīvi stāvošo veļas žāvētāju cienītāju mājokļos perfekti iederēsies LG RC80V9AV3Q veļas žāvēšanas ierīce. Kas mums liek izdarīt šādu secinājumu? Atbilde ir pavisam vienkārša. Šis modelis ir viens no praktiskākajiem brīvi stāvošajiem veļas žāvētājiem, pateicoties tā lieliskajai svara un izmēra attiecībai. Turklāt šis veļas žāvētājs ir godam izpelnījies ievērības cienīgo A+++ energoefektivitātes klasi, kas papildināta ar 8 kg lielu veļas ietilpību un 9 veļas žāvēšanas režīmiem, to skaitā speciālu programmu sporta apģērbiem un smalkiem auduma gabaliem.

 Nav šaubu, ka arī parocīgais LED displejs nāk tikai un vienīgi par labu konkrētā modeļa augstajam efektivitātes rādītājam.

Indesit YT CM08 7B EU

Visbeidzot esam nonākuši līdz pēdējam, bet ne mazāk veiksmīgajam risinājumam ikvienas mājsaimniecības vajadzībām – Indesit YT CM08 7B EU veļas žāvētājam. Šis Indesit modelis ir kondensācijas tipa žāvētājs, kas aprīkots ar veselām 15 veļas žāvēšanas programmām. Iespaidīgi, vai ne? 

Noteikti jāatzīmē arī žāvētāja programmatūrā iekļautās papildu funkcijas, proti, automātiskais mitruma sensors un aizsardzība pret auduma burzīšanos. Lai gan šis žāvētājs nevar lepoties ar vienu no augstākajām energoefektivitātes klasēm (modelis apzīmēts ar B klases energomarķējumu), tas lieliski tiks galā ar tam uzticēto darbu, atstājot Jūsu veļu gludu, nesaburzītu un maigu pieskārienam.

женщина достает одежду из лучшей сушилки для одежды

Galvenās atsauces, izvēloties veļas žāvētāju

Iepazīstoties ar visu šo TOP sarakstu, Jums joprojām var rasties jautājums, kā izvēlēties atbilstošu veļas žāvētāju. Jums būs vieglāk atrast atbildi, ja ņemsiet vērā dažus galvenos punktus:

  1. Žāvētāja tips. Tas noteiks, vai ūdens tiks izvadīts caur ventili, iztukšojot īpašu trauku, vai caur iebūvētu sistēmu. Pašlaik īpaši populāri ir kondensatoru žāvētāji ar siltumsūkni, kas darbojas zemākā temperatūrā un rezultātā patērē ievērojami mazāk enerģijas.
  2. Montāžas metode. Brīvi stāvošs vai iebūvēts? Atkarībā no tā, kur un cik ilgi Jūs gatavojaties uzglabāt žāvētāju, un kādu uzlādes metodi Jūs izvēlēsieties.
  3. Ielādes metode. No priekšas ielādējamie veļas žāvētāji ir ietilpīgāki un nodrošina papildu vietu uzglabāšanai, savukārt modeļi ar augšējo iekraušanu ir kompakti un droši bērniem.
  4. Izmēri. Izmēriet vietu, kur plānojat uzglabāt veļas žāvētāju, lai precīzi zinātu, kāds izmērs Jums nepieciešams.
  5. Bungas ietilpība. Jo lielāka tā būs, jo vairāk drēbju varēsiet ižžāvēt vienā piegājienā - šajā gadījumā visvieglāk ir meklēt līdzīgas iespējas, kādas jau ir Jūsu veļas mazgājamai mašīnai.
  6. Energoefektivitātes klase. Jo augstāka tā būs, jo mazāk enerģijas tiks patērēts un jo lētāka būs katra žāvēšanas reize.
  7. Funkcionalitāte. Dažādu programmu pārpilnība sniegs Jums vēl lielāku komfortu un ļaus maksimāli izmantot veļas žāvētāju - padomājiet par funkcijām, kuras vēlaties visvairāk.

лучшая сушильная машина с одеждой в барабане

Ņemot vērā visas šīs nianses, Jūs varat viegli izlemt, kurš veļas žāvētājs būs Jums vispiemērotākais. Pie mums, internetveikalā 220.lv pieejami arī daudzi citi lieliski modeļi!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
5 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.