Noderīgi padomi

Veidojiet interjeru sev, nevis apkārtējiem

Izvēlēties preces interjeram
18 02 2018
ka izveidot skaistu interjeru

Egoistisks raksta virsraksts? Iespējams. Tomēr piemērotāka nav (un pat pareizāka). Kāpēc? Jo mājas interjera preces – tā ir mājokļa saimnieku gaumes lieta. Lēmumus par apdari pieņem, ņemot vērā personīgās vajadzības. Nevis ņemot vērā kaimiņa no desmitās mājas vai mārketinga nodaļas darbinieka vajadzības, bet savas.

Saprātīgi padomi ir noderīgi

Visticamāk, ka Jūs nevarēsiet izvairītos no padomiem, pērkot paklāju, sienas pulksteni vai citu interjera detaļu. Padomus, kurus, bez šaubām, nāksies atsijāt. Konkrētā sfērā specializējušos cilvēku piezīmes – tas ir kas viens. Pavisam kas cits – subjektīvi viedokļi, tādas frāzes, kā: “Es būtu darījis (-usi) tā, kā man tas patīk” vai “Tomēr nē, tāds dizains man nepatīk”. Katra doma var būt pamats lieliskām idejām, bet, balstīties tikai uz blakus esošo viedokli – tas nav ne tikai nelietderīgs, bet arī savāds lēmums. Galu galā preces mājas interjeram paredzētas Jums. Jums, nevis svešai videi, Jūsu mājīgumam.

TOP piedāvājumi: Paklāji


Protams, saprātīgus padomus varēs sniegt tie, kuru aicinājums un profesija ir interjera dizains. Ja līdzekļi Jums atļauj, tad tas būs tiešs trāpījums mērķī, jo pilnīgi iespējams, ka profesionāļi piedāvās tādus dizaina variantus, par kādiem Jūs pat neiedomājāties. Tieši tādi padomi būs visai vērtīgi, tos patiešām ir vērts ņemt vērā.

Minimālisms vai… maksimālisms?

Kamēr vieni propagandē minimālismu un cenšas pēc iespējas vairāk “attīrīt” mājas telpu, citi telpu pārslogo. Elegantas detaļas piešķir dzīvīgumu, personalizē telpu, akcentē iedzīvotāju individualitāti. Bet “kas par daudz, tas par skādi”. Šī paruna nav radusies tāpat vien.

Mājas interjera preces paredzētas tam, lai par tām priecātos, bet, kad jau ir pārāk daudz visdažādāko nieciņu – tas jau ir haoss. Jūs droši vien piekritīsiet, ka radoša nekārtība ir diezgan apburoša. Bet ļoti noslogota istaba, visticamāk, neizskatīsies nemaz tik skaisti.

Un kā tad pieminētais minimālisms? Ja interjerā ir pārāk daudz tukšuma, ja tam pietrūkst ērtību, tad to visdrīzāk nāksies nedaudz “maksimizēt”. Tātad secinājums ir vienkāršs: jāievēro tā sauktais zelta vidusceļš. Tad mājoklis būs gan elegants, gan ērts.

Domu ir daudz, bet citādi arī nevar būt – galu galā mājas interjera preces ir paredzētas Jums. Un tas nozīmē, ka Jums jāizlemj, kā izskatīsies Jūsu māja. Vai pievērst uzmanību padomiem? Tas atkarīgs tikai no jums pašiem. Saprātīgi padomi ļauj izvairīties no negatīviem rezultātiem. Bet tie ir tikai saprātīgi padomi.

TOP piedāvājumi: Sienas pulksteņi


Pircējiem patika šis ieraksts

3/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?