Noderīgi padomi

4 labākie viedpulksteņi paredzēti Jūsu mobilajam telefonam

Liela izvēle viedpulksteņiem
19 06 2019
смат-часы на руке женщины

Viedpulksteņi arvien vairāk tiek pieminēti starp populārākajiem – tos izvēlas ne tikai tie, kuri aktīvi nodarbojas ar sportu, bet arī tie, kuri vēlas sekot līdzi savai labsajūtai vai ērtāk kontrolēt ienākošos telefona ziņojumus. Nav noslēpums, ka viedpulksteņi savienojas ar Jūsu tālruni, vēl vairāk paplašinot savas iespējas – ja nolemjat iegādāties šādu aksesuāru, Jums jāuzzina par to plašo izvēli. Kādus modeļus šobrīd novērtē visvairāk?

Samsung Galaxy Watch

Tiem, kuri lieto telefonus ar Android operētājsistēmu un īpaši novērtē viedpulksteņu dizainu, šie modeļi noteikti atstās lielu iespaidu. Viņu izskats praktiski neatšķiras no klasiskā pulksteņa dizaina, taču to funkciju dažādība padara tos par noderīgu ikdienas sabiedroto.

GPS, ikdienas sarunas vakarā vai atgādinājums par jauniem izaicinājumiem no rīta, Jūsu fiziskā aktivitāte, miega kvalitāte, ievērojamais akumulatora kalpošanas laiks – tās ir tikai dažas no šī pulksteņa noderīgajām iezīmēm. Samsung Galaxy Watch viedpulksteņi ir ūdensizturīgi, tāpēc Jūs varat arī izmēģināt dažādas ūdens izklaides ar šo aksesuāru. Trūkums visbiežāk ir nevisai ideāla īpatnēja Bixby darbība, un nevisai ērta uzlāde, bet jūs, iespējams, piekritīsiet, ka ar to ir iespējams sadzīvot.

Apple Watch 4

Apple faniem vajadzētu priecāties – šie viedpulksteņi vīriešiem un sievietēm bieži tiek saukti par vieniem no labākajiem tirgū. Tas ir saistīts ar uzlabotiem sensoriem, ātriem procesoriem, augstāku (salīdzinājumā ar citiem Apple modeļiem) displeju un vieglu, stilīgu dizainu – nav šaubu, ka visi šie ieguvumi ir pietiekami stabili.

Tomēr, izvēlotie Apple Watch 4 viedpulksteņus, „tas, kas Jums jāzina“ ir aktuāls jautājums ikvienam – šajā gadījumā jāņem vērā, ka šie aksesuāri nedarbojas ar Android ierīcēm. Bet, ja esat lojāls pret Apple produktiem, Jūs patiešām novērtēsiet šī viedpulksteņa priekšrocības! Tiesa gan, ka būs daži trūkumi – nedaudz īsāks akumulatora darbības laiks un nedaudz augstāka cena.

Fitbit Versa

Bieži tiek teikts, ka šiem viedpulksteņiem vajadzētu simpatizēt vairāk sievietēm, bet tiem tieši tāpat vajadzētu simpatizēt vīriešiem. Fitbit Versa tiek atzinīgi novērtēts par vieglo dizainu, četru dienu baterijas kalpošanas laiku, gudru miega analīzes sistēmu un īpaši pielāgotu veselības uzraudzības funkciju sievietēm. Tomēr šajā pulkstenī Jūs neatradīsiet GPS, un, ja esat ļoti izvēlīgs – palaidīsiet garām lielākos lietotņu veikalus. Tomēr vissatraucošākais jaunums ir tas, ka šis viedpulkstenis ir saderīgs ar iOS un Android operētājsistēmām aprīkotiem tālruņiem.

Garmin Vivoactive 3

Garmin pulksteņi bieži tiek saukti par vienu no labākajām izvēlēm intensīvai sportošanai – tie ļauj precīzi izsekot Jūsu treniņu rezultātiem un analizēt Jūsu datus. Garmin Vivoactive 3 viedpulksteņa atsauksmes ir ļoti labas – tos labprāt izmanto gan sporta entuziasti, gan tie, kuri vēlas, lai pulkstenis būtu saderīgs ar abām populārākajām tālruņa operētājsistēmām. Kā trūkums bieži vien ir ne vienmēr precīza miega kontrole, bet vai tā ir liela problēma – spriest Jums.

Visi šie pulksteņi ir diezgan atšķirīgi, tāpēc Jūs varat viegli izlemt, kurš modelis ir vislabākais Jūsu gadījumā. Tomēr nevajadzētu aprobežoties tikai ar šīm iespējām: ja vēlaties kaut ko citu, Jūs varat iepazīties ar aktuālākajiem viedpulksteņu modeļiem šajā gadā tiešsaistē 220.lv interneta veikalā – Jūs gaida liels šo preču sortiments!

Pircējiem patika šis ieraksts

4/5
4 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?