Noderīgi padomi

5 labākās austiņas produktīvam darbam

Plaša izvēle austiņām
26 11 2019
bezvadu austinas stav pie datora

Darba ikdiena nu jau vairs nav iedomājama bez datora un mobilā tālruņa. Tāpat arī austiņas ir kļuvušas par ikdienišķu aksesuāru un lieti noder brīžos, kad jāpieņem tālruņa zvani, jāapstrādā audio faili vai jāklausās iemīļotā radio stacija. 

Liela nozīme austiņu izvēlē ir labai skaņas izolācijai, lai itin nekas netraucētu veikt ieplānotos darbus, tādēļ turpinājumā pastāstīsim par austiņām, kas lieti noderēs darbam birojā.

Austiņas KOSS The Plug

Šīs austiņas ir vienas no populārākajām un labākajām austiņām ne tikai darba vajadzībām, bet arī izklaidei un mūzikas atskaņošanai. Pateicoties unikālajai formai, tās lieliski piekļaujas ausīm un nodrošina lielisku skaņas izolāciju, kas ir tik svarīga veiksmīgai darba veikšanai. 

Pateicoties nelielajam svaram, tās ir viegli pārnēsājamas un pievienojamas gan datoram, gan mobilajam tālrunim. Šo austiņu frekviences daiapazons svārstās no 10 - 20kHz, tāpēc to audio izšķirtspēja tiks galā arī ar īpaši sarežģītiem audiofailiem. 

Bezvadu austiņas Sponge Split TWS

Pateicoties īpaši piemērotajam materiālam un dizainam, šīs austiņas lieliski pieguļ ausij un nerada diskomfortu pat tad, ja tiek lietotas ilgstoši. Sistēma ļauj tām darboties bez uzlādes līdz pat 12 stundām, tādēļ par to uzlādi var nesatraukties visu darba dienu. 

Austiņu dizains ir veidots tā, lai tās varētu izmantot pat ejot un sportojot un tās varēs ērti pieslēgt jebkuram datoram vai mobilajam tālrunim. Augstas klases skaļruņi tiks galā ar jebkura veida audiofailiem, bet iebūvētais mikrofons ļaus atbildēt uz telefona zvaniem pat brīžos, kad sportojat vai braucat ar automašīnu.

Austiņas ar mikrofonu MODECOM MC-450 ONE

Lai gan šīs austiņas ir aprīkotas ar 1,5 m garu vadu, tās ir īpaši vieglas lietošanā un to konstrukcija neļaus ausīm nogurt pat pēc ilgstošas izmantošanas. Pateicoties frekvences diapozonam, tām ir ļoti augsta skaņas izšķirtspēja un basu regulēšanas funkcija. 

Metāliskās detaļas ļauj šīs austiņas pielāgot individuāli, bet sevišķi maigais iekšpuses materiāls nenoslogo ausis un dzirdi. Tāpat austiņas ideāli piegulst ausīm, tāpēc tām ir lieliska skaņas izolācija, kas nodrošinās to, ka nekādas blakus skaņas netraucēs Jums strādāt.

Bezvadu austiņas Hama WHP3001BK RF

Ar šīm austiņām droši varēsiet pārvietoties pa darba kabinetu un nebaidīties zaudēt savienojumu, jo to darbības rādiuss ir līdz pat 100 metriem atklātā vidē, bet telpās - vidēji 20-30 metri. Austiņu komplektācijā nāk barošanas bloks, uzlādes stacija un audio adapteris, bet austiņu skaļuma un jaudas regulācija notiek ar gaismas diodēm.

 Austiņu iekšpuse ir darināta no īpaši maiga un skaņu izolējoša materiāla, kas neļaus ausīm nogurt un netraucēs ar blakus skaņām. Turklāt austiņas neprasa biežu vai regulāru uzlādi, lai tās darbotos ilgstoši un par uzlādi nevajadzētu uztraukties, tās var darbināt arī ar batereju palīdzību.

SONY MDR-ZX110B

Pateicoties ērtajam un funkcionālajam dizainam, Sony austiņas būs viegli pārnēsāt un ņemt līdzi ceļojumos, jo tās ir saliekamas. Vada garums ir 1,2 metri un tajā iebūvēts ērts mikrofons, lai pieņemt zvanus būtu iespējams gan mobilajā tālrunī, gan datorā.

 Austiņu polsterējums darināts no īpaši maiga un skaņu necaurlaidīga meteriāla, turkāt tās aprīkotas ar augstu frenvences diapazonu gan augstajām, gan zemajām skaņām. Skaņas un frekvences regulācija notiek ar īpašām pogām, kas ierīkotas austiņu sānu malās. 

Pateicoties augstajai skaņu izšķirstpejai un īpašajam polsterējumam ap austiņu malām, tās būs īpaši piemērotas darbam birojā un lieliski izolēs visas traucējošās skaņas.


 

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?