Noderīgi padomi

5 padomi, kam pievērst uzmanību, izvēloties stūra dīvānu

Liela stūra dīvānu izvēle
19 08 2019
stura divans viesistaba

Viens no lieliskākajiem dīvānu veidiem ir tieši stūra dīvāns. Tajā ir pietiekami daudz vietas, lai vairāki cilvēki varētu brīvi sēdēt un viņiem nebūtu jāsatraucas par vietas trūkumu. Ja uz dīvāna sēdēsi viens, tad varēsi kārtīgi izstiepties pa visu dīvānu. Stūra dīvāni ir piemēroti pilnīgi visiem, it sevišķi ģimenēm, kurās dzīvo vairāki cilvēki. Ir cilvēki, kuriem ļoti patīk uzņemt ciemiņus pie sevis, tad nu arī šādos gadījumos vislabākā izvēle būs stūra dīvāns, jo tas nodrošina visvairāk vietas, kur sēdēt. Tas, ka šim dīvānam nosaukums ir stūra dīvāns, nebūt nenozīmē, ka tam jāatrodas tikai un vienīgi pašā istabas stūrī. Stūra dīvānu var novietot jebkur telpā, pat istabas vidū. Tas atkarīgs no katra paša vēlmēm, kā arī telpas plašuma. Kā izvēlēties pēc iespējas labāku stūra dīvānu? Raksta turpinājumā atradīsi 5 noderīgus padomus, kam pievērst uzmanību, izvēloties stūra dīvānu.

Stūra dīvānu veidi


Ir pieejami vairāki stūra dīvānu veidi:

  • Vienvietīgs stūra dīvāns. Ja šobrīd dzīvo viens, tad šī varētu būt ļoti laba izvēle. Iegādājies skaistu un elegantu vienvietīgu stūra dīvānu. Šāds dīvāns būs piemērots arī nelielās telpās, jo neaizņems daudz vietas. Ja nākotnē tomēr vēlēsies lielāku dīvānu, tad šo esošo varēs viegli papildināt ar parastu dīvānu, un kopā sanāks viens liels stūra dīvāns.
  • Izvelkams stūra dīvāns. Šāds dīvāns lieliski noderēs, ja vajadzēs izguldīt ciemiņus, kā arī tas ietaupīs vietu istabā. Dienas laikā dīvāns var būs salikts, taču naktī tas var pārvērsties par ērtu guļvietu. Ja dīvāns regulāri kalpos kā guļvieta, pirms pirkšanas pārliecinies, ka tas ir pietiekami ērts, vai tam ir stingras atsperes.
  • Neizvelkams stūra dīvāns. Šāds dīvāns būs lieliska vieta, kur atpūsties, paskatīties TV vai palasīt grāmatu.

Dīvāna apdare

Stūra dīvāni ir pieejami ar dažādām materiālu apdarēm. Tev atliek vien izvēlēties sev tīkamāko, kā arī tādu, kuru Tu spēsi viegli kopt:

  • Āda. Šis materiāls ir izturīgs, kā arī viegli kopjams. Piemēram, ja Tev mājās aug mazi bērni, tad ādas dīvāns būs labākā izvēle, jo to viegli varēsi notīrīt no dažādiem traipiem. Tāpat āda piešķir elegantu izskatu un noteikti iederēsies kopējā istabas interjerā.

  • Audums. Šis materiāls ir klasiska izvēle, kam dod priekšroku daudzi pircēji. Auduma dīvāni spēj piešķirt telpai mājīgumu, kā arī ir viegli variēt ar to krāsām. Jāsaka gan, ka auduma dīvānus būs grūtāk kopt kā ādas.


  • Velvets. Šis materiāls būs ļoti patīkams pieskārieniem. Šāds dīvāns noteikti piešķirs elegantu izskatu.