Noderīgi padomi

Kā uzklāt acu grimu?

Plaša izvēle skropstu tušām, ēnām, serumiem un citai kosmētikai acīm
17 02 2020
acu grims ar enojumu

Ļoti bieži tiek uzsvērts, ka mūsu skatiens var piesaistīt citu uzmanību un magnetizēt, ka arī nodrošināt kopējam tēlam lielāku dziļumu un noslēpumainību. Tieši šo iemeslu dēļ, uzklājot grimu, mēs īpašu uzmanību pievēršam savām acīm. Tiesa, šis uzdevums ir nedaudz sarežģītāks, nekā sākumā tas varētu šķist – īpaši tad, ja Jūs tikko kā esat iesācis savu iepazīšanos ar grima uzklāšanas smalkumiem un noslēpumiem. Mēs esam sagatavojuši dažus padomus, kā uzklāt lielisku acu grimu: veicot sekojošos soļus, šis uzdevums noteikti neaizņems daudz Jūsu laika!

  1. Sāciet ar grima pamatutas palīdzēs radīt gludu virsmu turpmākām acu grimam.
  2. Uzgaidiet līdz pamats izžūst, un pēc tam uz acu plakstiņiem uzklājiet acu ēnu bāzi, kas ļaus tām ilgāk palikt uz ādas. Ja Jums nav šī līdzekļa, varat izmantot maskējošo līdzekli vai parasto grima bāzi.
  3. Izvēlieties trīs līdzīgus acu ēnu toņus. Tām vajadzētu atbilst pasākumam vai gadījumam, Jūsu izveidotām tēlam un, protams, Jūsu ādas tonim. Ideālā gadījumā, ja šī izvēle ietvers gan gaišos, gan tumšos toņus.
  4. Paņemiet plakanu grima otu un viegli iemasējiet to Jūsu izvēlētajās gaišajās ēnās. Pirms to uzklāšanas uz acīm, viegli nokratiet otu virs ēnu kastītes, lai noņemtu to lieko daudzumu. Ar šo toni pārklājiet visu plakstiņu un atstājiet nelielu atstarpi zem uzacīm.
  5. Paņemiet mazāku, ērtu otu un izmantojiet to tumšāko ēnu uzklāšanai. Ar šo toni izveidojiet lielāku dziļumu, pārklājot plakstiņa ārējo stūri, tieši virs Jūsu augšējām skropstām un lēnām velkot šo toni uz augšu.
  6. Paņemiet trešo mazu un mīkstu grima otiņu un izmantojiet starpposma toni, lai izveidotu toņu pārejas. Lai iegūtu labākos rezultātus, uzklājiet ēnas ar apļveida kustībām. Pārejam ir jābūt vienādām, apvienojot gaišos un tumšos toņus.
  7. Izmantojiet šķidru acu kontura zīmuli un novelciet līniju virs skropstām. Vislabāk ir sākt no iekšējās malas un lēnam virzīties uz ārpusi. Tiem, kas vēlas vēl pārliecinošāku grimu, ir ieteicams izcelt arī ¾ no apakšējā plakstiņa, atstājot tukšu vietu netālu no asaru kanāla. Šāds skatiens būs vēl intensīvāks.
  8. Ieveidojiet skropstas ar īpašu skropstu atliecēju. Lai arī šis solis nav nepieciešams ikdienas grimam, tas ļaus Jūsu skropstām būt ieveidotām daudz ilgāk un piešķirs Jūsu acīm vēl lielāku dramatiskumu. Šis process neaizņems ilgu laiku – parasti, lai ieveidotu skropstas, Jums būs nepieciešamas tikai dažas sekundes.
  9. Paņemiet savu iecienītāko skropstu tušu un uzklājiet to uz augšējām un apakšējām skropstām. Uzmanīgi velciet skropstu tušas aplikatoru tajā pašā virzienā, lai skropstas nesaliptu.
  10. Tiem, kas vēlas radīt svētku tēlu, būtu jāapsver skropstu pielīmēšanu. Tad Jums nav jāieviedo un jākrāso skropstas, taču Jums būs jāpavada nedaudz vairāk laika, pielīmējot skropstu pušķīšus (vai visu mākslīgo skropstu līniju).

Vadoties pēc šiem soļiem, Jūs varēsiet ļoti efektīvi izveidot nevainojama izskata acu grimu. Mainot izmantoto līdzekļu toņus vai pievienojot jaunus soļus, Jūs katru reizi izmēģināsiet jaunus tēlus. Šajā gadījumā ir iespējamas dažādas improvizācijas – šīm pasākumam vienkārši ir jāatrod laiks un drosme!

Pircējiem patika šis ieraksts

3.7/5
3 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.