Noderīgi padomi

Acu maskas un to priekšrocības

Acu maskas plašā izvēlē
30 06 2020
sieviete izmanto baltas balinosas maskas acim no rita

Nav noslēpums, ka nevainojams mūsu sejas ādas stāvoklis ievērojami veicina mūsu jauneklīgu izskatu. Tas pats attiecas uz acīm – saka, ka šī ir sejas zona, kas nodod patieso daiļā dzimuma pārstāvju vecumu. Šī iemesla dēļ ir īpaši svarīgi pievērst pietiekamu uzmanību acu kopšanai. Viens veids, kā to izdarīt – regulāri lietot acu maskas. Šoreiz mēs apspriedīsim to priekšrocības un galvenos izvēles aspektus.

Kāpēc ir svarīgi rūpēties par acu ādu?

Pirmkārt, jāpiemin, ka šī sejas zona ir ārkārtīgi plāna – šī iemēsla dēļ to īpaši ietekmē jebkādi negatīvi vides faktori. Situāciju neuzlabo arī tas, ka šeit ir ļoti maz tauku dziedzeru: šīs vietas ļoti ātri izžūst, nokarājas, un kļūst mazāk elastīgas. Tomēr, neskatoties uz šo ievainojamību, acis tiek pakļautas pietiekami lielai slodzei – mūsu mirkšķināšana skaitāma desmit tūkstošiem, un tas ietekmē arī tās. Tāpat kā kaitīgi ieradumi, saules gaisma, bieža datora vai tālruņa ekrāna apskatīšana, nepareiza grima noņemšana utt. Tieši tāpēc, lai samazinātu visu šo faktoru ietekmi, ir jāpievērš lielāka uzmanība acu ādas kopšanai.

Acu masku priekšrocības

Speciāli acu kopšanai paredzēti līdzekļi palīdz aizsargāt šo sejas zonu – ādas plānuma dēļ šajās zonās nevajadzētu lietot pat regulārus sejas krēmus. Bez tam, šīs maskas ir lieliski piemērotas cīņai ar dažādiem kosmētiskiem defektiem, piemēram, tumšiem lokiem, sīkām grumbiņām vai pietūkumu. Regulāri lietojot tās, paātrinās acu ādas vielmaiņa – tā rezultātā āda paliek stingra un novecošanās pazīmes ievērojami palēninās. To atsauksmes, kas jau ir izmēģinājuši acu maskas, parasti ir ļoti labvēlīgas.


Tajās dominē augu materiāli, kas novērš šķidrumu uzkrāšanos un, tieši otrādi, palīdz tiem labāk aizplūst. Pateicoties tam, varam baudīt dzīvīgāku, atjaunotu un redzami atdzīvušu ādu, kas palielina pašpārliecinātību. Lai arī tās ieteicams kombinēt ar acu krēmiem, šāds līdzeklis jālieto katru dienu, un kvalitatīva maska ​​nodrošina ļoti ātru mitrinošu, atvēsinošu, nomierinošu vai pat pretiekaisuma iedarbību. Jūs nekļūdīsities, ja uzklāsiet šādu masku 1-2 reizes nedēļā: procedūra neaizņems daudz laika, bet rezultāti būs acīmredzami.

Kādu acu masku izvēlēties?

Pašlaik tirgū ir pieejams plašs acu masku klāsts, tāpēc vajadzētu padomāt par to, kādus rezultātus vēlaties sasniegt. Ja gatavojaties mitrināt, atpūtināt vai atdzīvināt ādu, Jums derēs praktiski jebkurš produkts. Tomēr, ja ir specifiskas problēmas, attiecīgi jāmeklē sastāvdaļas, kas ar tām vislabāk cīnās. Šeit ir daži no populārākajiem variantiem:

  • Acu maskas pret grumbām bieži tiek papildinātas ar kolagēnu, peptīdiem un antioksidantiem.


  • Maska pret tumšiem lokiem zem acīm savā sastāvā vajadzētu saturēt kofeīnu, hidrogelu, saulespuķu eļļu vai A un E vitamīnus.