Noderīgi padomi

Android Jūsu televizorā – viss, kas Jums jāzina par Android TV

09 05 2019
android televizors

Viedo tehnoloģiju tirgus strauji paplašinās, tāpēc mēs varam pastāvīgi atklāt vēl iespaidīgākas un funkcionālākas inovācijas.  Šādas iespējas droši var attiecināt uz strauji augošo Android interneta televīziju („internet television“), kas padara brīvā laika pavadīšanu vēl ērtāku un patīkamāku - ja līdz šim neesat par to dzirdējis, iesakām iepazīties!

Kas ir Android TV?

Android interneta televīzijas („internet TV“) pamatā ir viedā televīzijas platforma, kas balstīta uz Android operētājsistēmu – šo tehnoloģiju attīstījuši visiem labi zināmā Google kompānija Darbības princips ir ļoti vienkāršs:ar interneta pieslēgumu un bezmaksas vai maksas programmām Jūs varat skatīties dažādu interneta saturu televizorā – lai kontrolētu, Jūs varat izmantot gan tālvadības pulti, gan viedtālruni.

Tas ievērojami paplašina raidījumu dažādību (turklāt Jūs varat izmantot arī programmas, kas nav oficiāli atzītas Google) un nodrošina vēl vairāk iespēju Jūsu televizorā. Izmantojot Android TV, varat izmantot programmatūru, lai palaistu dažādas lietotnes vai strādātu ar digitālo failu atskaņotāju.

Android TV priekšrocības

Ja Jums joprojām ir šaubas par viedtelevīzijas priekšrocībām, mēs sniegsim Jums plašāku ieskatu par tās ieguvumiem:

  • Vienkārša pārvaldība. Platforma ir viegli saprotama, jo Jūs varat redzēt visu, kas nepieciešams, galvenajā televizora ekrānā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta meklēšanai: to var veikt ar balsi, un jaunākie modeļi izmanto arī Google asistentu. Ja meklējat konkrētu filmu, šovu vai programmu, meklētājprogramma parādīs visus iespējamos veidus, kā atrast nepieciešamo informāciju Android televīzijā.
  • Filmas un mūzika. Izmantojot viedtelevīziju, Jums būs piekļuve populārākajām maksas un bezmaksas mūzikas platformām, kā arī filmu un televīzijas apraides pakalpojumu sniedzējiem. Varat arī skatīties tiešraides vai lejupielādēt failus no „Google Play“ veikala.  
  •  Spēles un lietotnes. Tāda pati situācija gaida Jūs, runājot par saturu - spēļu entuziasti noteikti būs pret Android TV izklaidi. Šī joma pastāvīgi uzlabojas, tāpēc jau varat atrast spēles, kuras var pārvaldīt, izmantojot viedtālruņus, vai spēlēt ar draugu, sadalot ekrānu.

Kā izmantot šīs iespējas?

Lai izbaudītu Android TV funkcionalitāti savās mājās, varat izvēlēties divas iespējas:

Viedie televizori. Viedie televizori. Ja plānojat iegādāties jaunu televizoru, lūdzu, ņemiet vērā, lai šai ierīcei būtu SMART TV funkcija. Gan Sony Android TV, gan jebkurš citas firmas televizors, kas atbalsta Android operētājsistēmu, varēs piedāvāt iepriekšminētās funkcijas.

Speciāls multimediju atskaņotājs. Ja Jums ir vecāks televizora modelis, bet Jūs joprojām esat pilnībā apmierināts ar to, lai baudītu viedtelevīziju, Jums būs nepieciešams Android TV spraudnis. Šim produktam ir vairāki nosaukumi: „Android TV Box“, „SMART TV Box“ ai vienkārši multimediju atskaņotājs. Viens no populārākajiem modeļiem šobrīd ir Xiaomi Mi Box, bet Jūs noteikti atradīsiet vairāk iespēju. Pieslēdzot šo atskaņotāju vai citu atskaņotāju („Android Box“) televizoram, Jūs varēsiet izmantot visas viedtelevīzijas piedāvātās programmas.

Šoreiz mēs apspriedām Android TV pamatfunkcijas, bet, sākot izmantot šo platformu, atradīsiet vairāk noderīgu funkciju. Šīs tehnoloģijas nepārtraukti uzlabojas, tāpēc mēs varam tikai minēt, kas gaidīs mūs tuvākajā nākotnē!

Pircējiem patika šis ieraksts

3.6/5
19 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?