Noderīgi padomi

Labākās Valentīna dienas dāvanas sievietēm

Plašs dāvanu sortiments sievietēm
23 01 2020
virietis parsteidz sievieti 14 februari

Mīlestības dienā mēs parasti koncentrējamies ne tikai uz saviem iemīļotājiem, bet arī uz dāvanām, ko vēlamies tiem pasniegt. Ir daudz dažādu ideju, ko uzdāvināt Valentīna dienā – īpaši populāri ir izmantot sarkanu krāsu, kas visvairāk ir saistīta ar šiem svētkiem. Taču galvenais ir atcerēties, ka Jūsu izvēle nosūtīs noteiktu ziņojumu, kuru Jūsu otra pusīte sapratīs ļoti ātri. Tāpēc apsveriet, kādu dāvanu Jūs vēlētos pasniegt un, pamatojoties uz to, meklējiet vispiemērotāko ideju.

Simbolisks apsveikums

Attiecību sākumposmā, ja vēl nevēlaties izdarīt pārātrus secinājumus par attiecību gaitu, Jūs varat izvēlēties simboliskās un ne pārāk saistošas dāvanas. Šādas Valentīna dienas dāvanas sievietei neprasa arī milzīgus ieguldījumus:

 •       Saldas dāvanas. Galvenokārt tas ir sirds formas konfektes skaistā iepakojumā. Šāda dāvana nav absolūti saistoša – to var izmantot pat tad, ja vēlaties atstāt iespaidu uz savu kolēģi vai labu draudzeni. 

 •       Mūžīgi ziedošās rozes. Šie ziedi ir absolūta šo svētku klasika, dzīvu rožu vietā Jūs varat izvēlēties mūžīgi ziedošās rozes – tad Jūs pasniegsiet gan oriģinālāku, gan praktiskāku dāvanu.


 •       Oriģinālās krūzes. Šī ir vēl viena samērā praktiska Valentīna dienas dāvana, kas agrāk vai vēlāk tiks izmantota. Tas ir atkarīgs no tā, kā Jūs redzat savu attiecību nākotni, varat izvēlēties krūzes, kas ir dekorētas ar mīlestības vārdiem vai simboliem, vai nu arī pietiekami neitrālus, sarkanās krāsas traukus.


Romantiska mīlestības izpausme

Ja Jūs šobrīd atrodaties posmā, kad vēderā lido tauriņi, un vēlaties visai pasaulei pastāstīt par savu mīļoto, Jums vajadzētu atklāt šo stāstu arī Viņai. To ir ļoti vienkārši īstenot, izmantojot vienu no šīm idejām:

 •       Jūsu fotoattēlu kolekcija. Nē, mēs nesakām, ka fotorāmis ir vislabāka Valentīna dienas dāvanas ideja, taču, ja Jūs to uzreiz ievietosiet tajā vissvarīgākus Jūsu kopējo mirkļu fotoattēlus, šāda dāvana uzreiz iegūs pavisam citu nozīmi. Ja Jums ir ļoti daudz patīkamu kopējo brīžu, varat izmantot arī digitālos fotorāmjus: šāda ideja būs diezgan negaidīta.


 •       Momentkamera. Ja kopējo uzņemto bilžu skaits vēl nav tik liels, tieši Valentīna dienā Jūs varat labot šo situāciju. To izdarīt Jums palīdzēs Jujifilm Instax momentkamera, kas iemūžinās brīnišķīgākos mirkļus šeit un tagad. Centieties, lai šajā īpašajā vakarā būtu kaut kas īpašs, ko iemūžināt, un meklējiet neaizmirstamas Valentīna dienas idejas.

​​​​​​​


 •   Valentīna dienas atribūtika. Mīkstas plīša rotaļlietas, sirds formas baloni, iemīlējušies cimdi, spilveni, kas dekorēti ar mīlestības uzrakstiem... Šīs ir tikai dažas no jautrām idejām, kuras skeptiķiem var šķist pavisām banālas, taču iemīlēšanās stadijā tās patiešām palīdz atklāt Jūsu patiesās jūtas.

​​​​​​​


 •       Masāžas eļļas. Valentīna diena ir lieliska iespēja, lai atklātu sevī jaunas prasmes. Neviena sieviete neatteiksies no relaksējošas masāžas, tāpēc Jums vienkārši ir nedaudz jāpatrenējas un jāpadomā, kāda aromāta masāžas eļļa Jums patīk vislabāk.

Rūpes

Ļoti bieži sievietes grib parādīt, ka vēlas, lai par viņām rūpētos jebkurā situācijā –  ja tas ir Jūsu mērķis, Jums ir jāizvēlas viena no šīm idejām:

 •       Power Bank. Šī dāvana ļoti netieši parādīs, ka vēlaties, lai Jūsu sieviete būtu vienmēr pieejama, un Jums nekad nebūs jāuztraucās par sakaru zaudēšanu.
 •       Acu ēnu, zīmuļa un skropstu tušas komplekts. Ikviena sieviete piekristu, ka vīrietis, kurš spēj izvēlēties kvalitatīvus grimam piemērotus līdzekļus patiešām ir pelnījis komplimentus – ja arī Jūs vēlaties tos sadzirdēt, Jums būs nedaudz jāpiepūlas. Ideālajā variantā apskatiet savas sievietes kosmētikas sominu vai uzjautājiet padomu viņas draudzenei – šāda Valentīna dienas dāvana noteikti tiks novērtēta.

​​​​​​​​​​​​​​


 •       Kosmētikas komplekti. Ir vērts arī padomāt par sejas, ādas vai matu kopšanas līdzekļu komplektiem. Tie ļaus Jums parādīt, ka vēlaties, lai Jūsu izrezētā neaizmirst par savu skaistumu un pievērstu īpašu uzmanību ļoti svarīgiem skaistumkopšanas rituāliem.

​​​​​​​​​​​​​​


 •       Vitamīni. Šī ir ļoti delikāta un ārkārtīgi vērtīga dāvana – īpaši tad, ja Jūs labi zināt, par kādām problēmām sūdzās Jūsu mīļotā sieviete. Tiesa, nolemjot izvēlēties šo ideju, jāpatur prātā oriģināla iesaiņošana vai jaukie mazie Valentīna dienas sīkumiņi: tas spēs saglabāt romantisku noskaņojumu.

Īstenojiet savas mīļotās sapņus

Ja Jūs zināt, par ko sapņo Jūsu mīļotā, Valentīna diena ir lieliska iespēja pierādīt, ka Jūs piepildīsiet visus viņas sapņus. Starp šiem sapņiem ļoti bieži dominē:

 •