Noderīgi padomi

Patīk klausīties mūziku, peldot baseinā? Atklājiet bezvadu austiņas peldēšanai!

01 04 2020
udensizturigas bezvadu austinas

Mūsdienās tehnoloģiju attīstība rod jaunas un jaunas iespējas, par kurām agrāk Jūs pat nevarējāt iedomāties. Tehnoloģiju attīstība ļauj mums izbaudīt dzīvi, aktivitātes un atpūtu daudz efektīvāk, dodot iespēju izmantot ierīces daudz plašākās darbībās, nekā tas bija agrāk. 

Piemēram, vai pāris gadus atpakaļ Jūs varējāt iedomāties, ka varēsiet klausīties mūziku austiņās arī peldoties, ne tikai esot uz sauszemes? 

Šodien tas viss ir iespējams, tāpēc šī raksta turpinājumā iepazīstināsim ar lielisku bezvadu austiņu klausīšanās iespēju, esot arī baseinā vai citviet, kur peldēsieties. 

Jaunas paaudzes austiņas

Pavisam nesen, 2016. gadā Apple AirPods prezentēja savas pirmās bezvada austiņas, kas ir vēsturiski kā pirmais dizainparaugs visām nākamajām bezvadu austiņām, proti, tas parādīja gan cik svarīgs ir dizains, ērtums un akumulatora darbības ilgums. Šobrīd bezvadu austiņu tirgus ir attīstījies ar jauniem un spēcīgiem tehnoloģiskiem risinājumiem ne tikai to dizainā, bet arī kvalitatīvajos risinājumos. 

Bezvadu austiņas ir veids kā vieglāk sportot, piedalīties aktivitātēs un pārvietoties, klausoties mūziku bez vadiem, kas varētu traucēt. Mūsdienās bezvadu austiņas apzīmē ar terminu true wireless vai wire free, kas nozīmē, ka austiņas ir atbrīvotas no auklas, kas savienota ar ierīci kas pārraida mūziku.

Jūsu izvēlāta mūzika vienmēr un visur

Vai Jums patīk klausīties mūziku, peldot baseinā? Vai tomēr visbiežāk skaļruņos skan kāda cita izvēlētā mūzika, kas nav tā brīža Jūsu noskaņojumā vai gaumē? Ja tā, tad iegādājoties ūdensizturīgās bezvadu austiņas, Jūs varēsiet vienmēr izvēlēties savu mūziku attiecīgam noskaņojumam, lai atpūta vai treniņš baseinā kļūst enerģisks, vai tieši pretēji - relaksējošs. 

Atklāj bezvadu austiņas peldēšanai un izmanto savā labā šo veiksmīgo tehnoloģijas izgudrojumu, jo kvalitatīvas ūdensizturīgas austiņas ne tikai nesabojāsies skrienot lietū, bet arī peldoties. 

Kas ir vissvarīgākais, peldoties baseinā un klausoties mūziku ar bezvadu austiņām?

Ierastajām austiņām svarīgākais, ko pārbaudījām, ir skaņas kvalitāte, lai izvēlētos sev piemērtāko modeli. Tomēr bezvadu austiņām, kas paredzētas lietošanai zem ūdens ir vēl kāds ļoti svarīgs faktors, kas jāņem vērā - vai tās stabili turēsies Jūsu ausīs un neizkritīs, aktīvi peldot? Tām jābūt piemērtām un atbilstošām Jūsu ausu formai, parasti, palīgā nākot arī galvas stiprinājumam, kas tās notur īstajā vietā.

Vēl viens nozīmīgs faktors ir austiņu spēja nodrošināt labu sniegumu lielā ūdens dziļumā, kas būs aktuāli kaislīgiem nirējiem. Tāpēc rūpīgi izpētiet austiņu tehnisko specifikāciju un apzinieties savas vēlmes un vajdzības, lai varētu veikt vislabāko izvēli.

Kā darbojas ūdensizturīgās bezvadu austiņas?

Atšķirība starp parastajām austiņām un bezvadu austiņām ir vada esamība un neesamība. Ūdensizturīgajām austiņām vienīgā atsķirība no parastajām bezvadu austiņām ir to spēja absorbēt ūdeni un mitrumu. 

Austiņas tieši tāpat darbojas ar Bluetooth funkciju, vienīgais, kas ir jāņem vērā - frekvences diapazons, kas katram ražotājam var būt citādāks. Vidējais frekvences diapazons no ierīces ir 20-22000Hz. 

Izvēloties austiņas izmantošanai ūdenī, pievērsiet uzmanību, vai tām ir IPX8 standarts, kas nozīmē, ka Jūsu austiņas patiešām drīkstēs gremdēt ūdenī. 

Akumulatora uzlāde

Akumulatrora uzlāde arī šajā gadījumā atšķiras gan no ražotāja, gan modeļa, protams, jebkura interesēs ir, lai austiņu uzlāde prasa mazāk laika un darbības ilgums ir maksimāli ilgāks. Vidēji austiņas darbojas līdz 7 stundām, bet šobrīd tiek ražoti arī tādi modeļi, kuru darbības laiks var būt līdz pat 13 stundām.

Austiņu akumulatora darbības ilgums ir atkarīgs gan no tā, cik bieži slēgsiet tās iekšā un ārā, gan cik ilgi atstāsiet tās darbojamies dīkstāvē, gan arī, cik skaļi klausīsieties mūziku - jo skaļāk to klausīsieties, jo ātrāk izlādēsies tā baterija. 

Komplektācija

Lai būtu ērti peldēties, Jums noteikti ir svarīgi, lai austiņas nekrīt nost, tāpēc, kā jau iepriekš minējām, ir ļoti svarīga austiņu forma, lai tā neizkristu, kā arī galvas stiprinājums. 

Daudziem modeļiem komplektācijā iekļauti arī papildu austiņu uzgalīši, kurus nolietojuma vai vajadzību gadījumā Jūs varat mainīt, kā arī trīs dažādi ausu uzgaļi - S, M un L izmēra. 

Ir modeļi, kuriem pieejams ir arī iebūvēts mikrofons, neodīma skaļrunis vai telefonu zvanu vadības pogas. 

Standarta komplektā būs arī Micro USB vads, lai Jūs varētu savas austiņas pilnvērtīgi uzlādēt.

Savas īstās un vienīgās bezvadu austiņas meklējiet interneta veikalā 220.lv.

Lai kvalitatīva mūzika vienmēr blakus, arī peldoties!

Pircējiem patika šis ieraksts

2/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.