Noderīgi padomi

Kā iekārtot dzīvojamo istabu kopā ar virtuvi? Konsultē interjera dizainere

Viesistabas mēbeles plašā izvēlē
24 11 2021
moderns interjers viesistaba un virtuve gaisos tonos

Dzīvojamā istaba ar virtuvi ir pēdējā laikā strauji populārs arhitektoniskais risinājums, kas ļauj izbaudīt ārkārtīgi plašu, lielu telpu, kas nereti izskatās arī gaišāka. Tādējādi ir vēl ērtāk novērot bērnus vai izklaidēt viesus. Taču katras zonas mērķis ir atšķirīgs, tāpēc jādomā, kā tās apvienot gan funkcionāli, gan stilistiski. Ar interjera dizaineri pārrunājām svarīgākos aspektus. Tāpat piedāvājam iepazīties ar šī gada interjera tendencēm

Nebaidieties no kontrastiem

Dzīvojamās un virtuves telpas var kombinēt arī ar dažādiem, kontrastējošiem materiāliem. Piemēram, eksotiskas, koka ēdamistabas un viesistabas mēbeles var apvienot ar greznām marmora grīdām. Šādi netradicionāli risinājumi piešķir telpai inovācijas un mūsdienīguma sajūtu, vienlaikus saplūstot kopējā interjera stilā. Telpas stila integritāti un estētiku uztur abās telpās dominējošā krāsu/materiālu palete.

kontrasta interjers viesistaba ar virtuvi


Attīstiet klasisku stilu virtuves zonā

Balta klasiska virtuve ir moderni ērta un daudzpusīga. Šāda virtuve lieliski iederēsies jebkurā interjera stilā un viegli pieskaņosies jebkurai citai krāsai. Šāda stila virtuves mēbeles parasti ir izgatavotas no dabīgiem materiāliem – koka un akmens. Telpā dominējošie tumšie toņi un pelēkie toņi kopā ar koka grīdu radīs mūsdienīguma un mājīguma atmosfēru. Balta virtuve palīdz radīt telpā plašākas telpas sajūtu un, saglabājot minimālisma stilu, radīsiet arī kārtības un svaiguma iespaidu.

viesistabas ar virtuvi interjers klasiskaja stila


Izmantojiet dabas elementus

Apvienots dzīvojamās istabas un virtuves interjers var būt balstīts uz pēdējo laiku īpaši moderno dabas tēmu. Pievēršot uzmanību dabas motīviem - kokam un tā imitācijām - radīsiet eksotisku, etnisku stilu, kas kopā radīs mājīguma oāzes sajūtu. Vitalitāti piešķirs augi un citas košākas interjera detaļas. Tērauda, ​​melnā metāla akcenti veicina interjera raksturu. Izvēloties ēdamistabā lielu galdu, pie kura var izmitināt visus ģimenes locekļus vai viesus, un zem tā izklājot paklāju, Jūs raidīsiet kopības sajūtu, tādējādi piepildot šo mājas telpu ar mājīgumu un siltumu.

viesistabas un virtuves interjers ar dabas elementiem


Dodiet priekšroku praktiskam stilam

Virtuves un viesistabas apvienojums vienā telpā uzliek par pienākumu meklēt praktiskus stila risinājumus – īpaši tas attiecas uz izvēlētajiem toņiem. Melnā krāsa piešķir virtuves mēbelēm eleganci un stilu. Tāpat kā balta virtuve, arī melna virtuve ir daudzpusīga, lai tā atbilstu jebkuram stilam. Praktiska stila virtuves mēbelēm nav specifisku detaļu, tāpēc tās ir viegli kombinējamas ar jebkuru citu dizaina risinājumu. Radot moderna un minimālisma stila telpu, bāra galds nepārblīvēs telpu un izskatīsies stilīgi. Pievienojiet telpā dominējošos toņus spilgtākiem akcentiem un pievilcīgu dizainu.

viesistabas un virtuves interjers praktiskaja stila


Meklējiet savienojuma punktus

Krāsas virtuvē un dzīvojamajā zonā var būt līdzīgas vai atšķirīgas, taču Jums vajadzētu atklāt krāsu paleti, kas apvienos abas telpas. Bagātīgi, izteiksmīgi akcenti ir lieliski piemēroti gaišām un košām krāsām. Precīzas līnijas rada vieglumu un skaidrību, savukārt ģeometriskās formas atstāj stilīgas/modernas telpas iespaidu.

krasainas detalas kas apvieno virtuves un viesistabas interjeru


Izmantojot šos padomus, varat būt pārliecināti, ka viesistaba un virtuve vienā telpā stilistiski lieliski saderēsies. Pats galvenais, lai Jūs nepārslogotu šo telpu – ja vienmēr prioritāti piešķirsiet funkcionalitātei, sasniegsiet lieliskus rezultātus.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?