Noderīgi padomi

Drēbes internetā – kā nekļūdīties?

Izvēlēties apģērbu
20 09 2017
padomi apgerba iegadei interneta veikala

Lai ietaupītu laiku un naudu, arvien vairāk cilvēku iepērkas internetā. Tādējādi ne tikai var ietaupīt laiku un enerģiju, bet arī neiztērēt milzīgas naudas summas un izveidot savu unikālu stilu.

TOP piedāvājumsRisks un skaidrība

Tomēr iepirkšanos internetā vienmēr pavada risks, ka drēbes nederēs un nauda būs iztērēta veltīgi. Protams, vairumā gadījumu neiepatikušos apģērbu var atdot atpakaļ, tomēr rezultātā tas var prasīt vēl vairāk laika.

Kā no tā izvairīties? 220.lv interneta veikala pārstāvji stāsta, pirms iepirkšanās internetā ir jāiepazīstas ar dažiem trikiem un jāatvēl laiks, lai sagatavotos pirkumiem, tad risks būs daudz mazāks!

Ar ko sākt?

Pirmais solis, kas jāsper ikvienam, kurš plāno iegādāties apģērbu internetā, ir jāzina precīzi sava auguma izmēri. Tiklīdz varēsiet pastāstīt par savu ķermeni mazliet vairāk nekā tikai – “man ir nedaudz lielāks izmērs par M” un tamlīdzīgi,  varat droši sākt iepirkties internetā.

Vienmēr atcerieties - viena zīmola apģērbam var būt S izmērs, un gandrīz tādām pašām drēbēm veikalā - M izmērs. Daudzi apģērbu ražotāji to dara speciāli, lai izpatiktu saviem klientiem - ir tik patīkami, ja der drēbes ar mazāku izmēru nekā parasti. Tomēr šāds prieks var sarežģīt drēbju iegādi internetā. Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi zināt precīzus sava auguma izmērus. Kā to izdarīt pareizi?

Nolīgt profesionāli vai tikt galā pašam?

Ir skaidrs, lai uzzinātu precīzus un, pats svarīgākais, pareizus sava auguma izmērus, vislabāk ir vērsties pie speciālista, padomdevēja vai šuvēja. Šuvēji līdzīga veida darbus veic katru dienu, tādējādi Jūs varat būt pārliecināti, ka viņu mērījumi ir ļoti precīzi. Turklāt, uzticot šo darbu šuvējam, Jūs iegūstat vēl vienu priekšrocību -  speciālists var saglabāt Jūsu datus un, ja nepieciešams, bez papildu grūtībām tos izmantot, šujot Jums apģērbu nākotnē.

Tomēr, ja nolemjat veikt mērījumus paši, tam ir nepieciešams sagatavoties. Lai iegūtu pēc iespējas precīzākus datus, veicot mērījumus, centieties to darīt pareizi, t.i., neievilkt vēderu, pārāk neizstiepties u.tml. Pretējā gadījumā vēlāk iegādātais apģērbs var nederēt.

Kam pievērst uzmanību?

Gatavojoties iegādāties bikses vīriešiem, ir svarīgi zināt ne tikai sava auguma, bet arī jostasvietas un kāju iekšpuses izmērus, kā arī gurnu apkārtmēru. Pērkot kreklus, ir jāzina krūškurvja apkārtmērs, piedurkņu garums un kakla apkārtmērs.

Sievietēm, pirmkārt, ir svarīgi zināt krūšu apkārtmēru, jo tieši šī izmēra dēļ daudzi internetā iegādātie apģērbs internetā neder. To vislabāk uzzināt, apmeklējot profesionālu apakšveļas veikalu. Tāpat ir svarīgi noskaidrot vidukļa un vēdera izmērus, auguma garumu, sēžamvietas apkārtmēru, kāju garumu, roku un kakla izmērus.

Tiklīdz zināsiet precīzus skaitļus, interneta veikalos esošā informācija par apģērbu izmēriem būs tā, kam visbiežāk pievēršat uzmanību, iegādājoties drēbes. Labā ziņa ir tā, ka, ja bieži pērkat konkrēta zīmola preces interneta veikalā, izmēru tabulu pietiks izskatīt tikai vienu reizi, jo parasti visam viena zīmola apģērbam tiek piemēroti vieni un tie paši izmēri. Ja iepērkaties tādos interneta veikalos kā, piemēram, 220.lv, paturiet prātā, ka šeit tiek pārdotas dažādu zīmolu drēbes, tādēļ izmēri var atšķirties.

Atcerieties, ka apģērbs internetā - tas nepavisam nav riskanti. Ir tikai labi jāzina sava auguma izmēri, un Jūs varēsiet priecāties par lietderīgi iztērēto naudu un atjaunoto garderobi!

Pircējiem patika šis ieraksts

3.8/5
26 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?