Noderīgi padomi

Dzīvojamā istaba kopā ar guļamistabu: TOP 10 risinājumi

Viesistabas mēbeles plašā izvēlē
13 10 2020
gulamistaba un viesistaba atdaliti ar iebuvejamu plauktu

Neatkarīgi no tā, vai Jums ir studijas tipa dzīvoklis, mansarda dzīvoklis vai divistabu dzīvoklis, dažkārt telpas platība nav plānota tā, kā Jūs vēlētos, un šķiet, ka visu izvietot un iekārtot tā, kā sapņojāt - neiespējami. Ja vienā istabā ir jāuzstāda gan guļamistaba, gan viesistaba, rodas vairāki jautājumi par to, kā nošķirt telpas, dot katrai no tām privātumu, bet tajā pašā laikā nepārslogot istabu ar nevajadzīgām lietām. Šeit ir 10 populārākie interjera risinājumi, kā to izdarīt.

Varianti, kā nodalīt telpu uz zonām

1. Gultas pacelšana. Šis jauninājums ne tikai atdalīs guļamzonu no dzīvojamās zonas, bet arī radīs papildu vietu mantu uzglabāšanai. Zem gultas varēsiet likt neizmantoto gultasveļu, dvieļus vai pat sezonas apģērbu, kas vairs neiederas skapī. 

pacelta gulta viesistaba lai nodalitu telpu

2. Piekāršanas platforma. Ja istabai ir pietiekami augsti griesti un Jūs plānojat remontu, guļamistabu varat uzstādīt tā sauktajā starpstāvā. Īpaša platforma gultai, nelielas kāpnes, nodalījums drošībai un Jums ir mājīga atpūtas zona atsevišķi no viesistabas.

3. Atvērta tipa plaukts. Šis ir viens no populārākajiem risinājumiem. Plauktu piepildīšana ar grāmatām un citām detaļām daļēji atdalīs guļamistabu un viesistabas zonu.

dzivojama un gulama zonas nodaliti ar plauktu

bernu gulamistaba atdalita ar plauktu no dzivojamas zonas


4. Bīdāmās durvis. Pievilcīgs veids, kā sadalīt dzīvojamo platību un piešķirt vietu kādai telpai. Šāda veida durvis izskatīsies īpaši jauki, ja istabā ir niša, kur stāv gulta.

gulamistaba atdalita no viesistabas  ar bidamam durvim

5. Dekoratīva starpsiena. Interjeram atbilstoša dekoratīva starpsiena arī palīdzēs piešķirt guļamistabai vairāk privātuma. Izvēloties, noteikti pievērsiet uzmanību tā garumam, jo ​​daži no tiem ir vairāk dekoratīvi nekā funkcionāli.

roza starpsiena istaba blakus ar kresliem nodala telpu uz dazadam zonam

gaisi peleka stapsiena viesistaba aiz divana nodala gulamvietu


6. Aizkari. Tas ir lēts un ātrs veids, kā vajadzības gadījumā atdalīt guļamistabas telpu no viesistabas. Novietojiet gultu pie vienas no sienām un, atstājot vismaz 40 cm izejai, piestipriniet aizkaru sliedes pie griestiem. Jūs varat izvēlēties vieglus, caurspīdīgus dienas aizkarus vai nakts aizkarus.

7. Neliela siena. Tā ne tikai atdalīs telpu, bet arī būs lieliska vieta, kur novietot televizoru, attēlu vai uzstādīt ērtus plauktus mazākiem priekšmetiem.

gulamistaba un viesistabas nodalitas ar nelielu sienu

gulamistaba nodalita no viesistabas ar dekorativu sienu

8. Milzīgs paklājs. Dzīvojamā zonā ielieciet lielu paklāju (vismaz dīvāna garumā). Izmantojot mīkstās mēbeles, dīvānu vai nelielu atzveltnes krēslu un kafijas galdiņu, Jūs varat viegli atdalīt viesistabas un guļamzonas.

spilgts paklajs ar divanu nodala viesistabau uz dazam atputas zonam

9. Citas lielākas mēbeles. Būtībā jebkura lielāka mēbele var lieliski sadalīt telpu zonās. Varbūt vissvarīgākais, izlemjot izmantot šo konkrēto metodi, nav izvēlēties pārāk daudz mēbeļu. Pretējā gadījumā istaba izskatīsies nevis sadalīta, bet pārpildīta un vēl mazāka nekā tā ir patiesībā. Atdalīšanai būs piemērota arī gulta, dīvāns, TV galdiņš, augsts krēsls ar nelielu skapīti vai stāvlampa.

gulama zona nodalita no viesistabas ar lielu divanu