Noderīgi padomi

Kā izvēlēties datorgaldu?

Izvēlēties datorgaldu
20 04 2021
piemerots galds darbam ar datoru gan majas gan biroja

Vai esat nolēmis, ka Jums ir nepieciešams rakstāmgalds, datorgalds? Pareizi izvēlēts galds birojam vai mājai var padarīt sēdēšanu pie datora daudz ērtāku. Tiesa, izvēlēties piemērotāko variantu nav tik vienkārši - šīm mēbelēm ir ne tikai jāpalīdz saglabāt Jūsu ideālā stāja, bet arī jābūt pietiekami lielām, lai apmierinātu visas Jūsu vajadzības, strādājot, atpūšoties vai citādi izmantotjot galdu. Izvēle var būt nedaudz sarežģīta, tāpēc mēs, 220.lv eksperti, centīsimies Jums palīdzēt.

Padomājiet, kā Jūs visbiežāk izmantosiet savu galdu

Pirms iegādāties jaunu galdu, ir ļoti svarīgi padomāt, kā plānojat to izmantot. 

  • Ja Jūs galvenokārt strādājat ar datoru, izvēlieties galdu, kas paredzēts tieši datora lietošanai. Vai izmantosiet stacionāro datoru? Šajā gadījumā Jums ir nepieciešams īpaši liels modelis. Jums arī jāpārliecinās, vai šajās biroja mēbelēs - galdā ir caurums monitora vadiem, tastatūrai vai citiem nepieciešamajiem datoru piederumiem.
  • Darbam ar papīriem - iesakām pasūtīt galdu ar pēc iespējas lielāku brīvu platību, neapsegtiem plauktiem, lai uz sava rakstāmgalda varētu redzēt pēc iespējas vairāk dokumentu, papīra lapu u.c. nepieciešamu lietu. Protams, Jums vajadzētu iegādāties arī atsevišķu plauktu dokumentu glabāšanai.
  • Kombinētajam darbam - ja Jūs strādājat gan ar papīriem, gan datoru, kā arī dažreiz Jūsu birojā notiek sapulces, padomājiet par L vai pat U formas galdu, kas sniegtu Jums daudz vietas un, protams, izveidotu īpašu vietu viesu uzņemšanai.
  • Darbam mājās - mēs piedāvājam tiešsaistē pasūtīt parastu datorgaldu vai kādu no L veida rakstāmgaldiem, kurus Jūs vienkārši varētu ievietot savas istabas stūrī. Ja mājā ir nedaudz mazāk vietas, izvēlieties vienu no mazākajiem galdiem ar riteņiem, lai Jūs varētu viegli pārvietot to pēc nepieciešamības.

Padomājiet par savu darba stilu un rīkiem

Vai Jūs parasti uzturat kārtību darbā, vai esat radošs, bet ne pārāk kārtīgs cilvēks? Ja izvēlaties otro variantu, Jums būs nepieciešams ievērojami lielāks galds, savukārt cilvēkiem, kuri nespēj sadzīvot ar nekārtību uz galda, jāpērk nedaudz mazāks galds. Protams, galda lielumam jābūt atkarīgam arī no tā, kādus rīkus plānojat izmantot darbam - ja strādājat ar grafiku, uz galda ir nepieciešama vieta lielam datoram ar vairākiem monitoriem, jo ar mazu galdu vienkārši nepietiks.

Populārākie rakstāmgaldi

{$ product_list}

Ergonomika un vieta

Interneta pārskatos teikts, ka rakstāmgalds var ne mazāk ietekmēt Jūsu komfortu nekā biroja krēsls, tāpēc Jums jāinteresējas par visiem rakstāmgalda aspektiem. Pirmkārt, galda augstumam - daudziem vajadzētu pietikt ar ~ 75 centimetru standarta augstumu. Pārliecinieties arī, ka starp Jūsu krēslu un galdu ir pietiekami daudz vietas, lai Jūs varētu sēdēt taisni, normāli elpot, justies ērti. Ja dažreiz plānojat, ka pie galda varētu sēdēt arī kāds cits, pārliecinieties, vai viesim būs pietiekami daudz vietas. Galdam patiešām nevajadzētu aizņemt visu vietu telpā, bet tam jābūt darba centrā.

Vai plānojat bieži izmantot datoru? Paturiet prātā, ka datora tastatūrai jābūt ideālā augstumā, lai elkoņi būtu 90 grādu leņķī. Parasti tastatūras novietošana tieši uz rakstāmgalda nav īpaši ērta, tāpēc daudziem noderēs galds ar īpašu vietu tastatūrai zem paša galda. Ja tastatūrai nav īpašas "paplātes", galda augstumam jābūt regulējamam.

Atcerieties - visiem priekšmetiem uz galda jābūt viegli pieejamiem. Tāpēc nepārspīlējiet ar galda izmēru - Jūs patiešām nevēlēsieties tērēt savu dārgo laiku tikai tāpēc, ka pasūtījāt pārāk lielu galdu.

Galda virsma

Visbeidzot, ir ļoti svarīgi izvēlēties piemērotu galda virsmu, jo tieši tā rotās Jūsu istabu, un no tā ir atkarīgs Jūsu komforts, izturība u.c. aspekti. Pašlaik vispopulārākie materiāli ir lamināts, metāls (tērauds) un koksne.

  • Lamināts šobrīd ir vispopulārākais materiāls datoram vai galdam. Tas ir salīdzinoši lēts, uzticams un izturīgs. Jūs varat arī izvēlēties no dažādām krāsām. Meklējot augstas kvalitātes lamināta galdu, izvēlieties galdu ar biezāku lamināta slāni.
  • Metāls vai nerūsējošais tērauds - datorgalds, kas izgatavots no metāla vai nerūsējošā tērauda, ​​noteikti kalpos visilgāk. Tiesa, šāds galds var maksāt diezgan daudz, tas ir smags un dažreiz var kaitināt Jūs ar auksto virsmu.
  • Koksne - koksnes galdi izskatās vienkārši pasakaini, taču tie ir visdārgākie, un tie kalpo mazāk vienkārši tāpēc, ka koksne nav ļoti izturīgs materiāls bez drošas aizsardzības. Ja vēlaties kaut ko izturīgu, koksne nav domāta Jums. Ja priekš Jums ir svarīgāks skaistums un dizains, tadnoteikti izvēlieties šo materiālu, mēs garantējam, ka Jūs nenožēlosiet.

Cenai jābūt nedaudz mazāk svarīgam aspektam

Tāpat kā visas mēbeles, arī Jūsu datora galds kalpos īpaši ilgi. Vai tādā gadījumā cena tiešām ir svarīga? Ja Jūs joprojām domājat, iesakām pasūtīt savu galdiņu tiešsaistē no 220.lv e-veikala - šeit visas mēbeles maksā lētāk, pateicoties regulārām akcijām, izpārdošanām, atlaidēm ar īpašiem atlaižu kodiem.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.