Noderīgi padomi

Kā izvēlēties priekšnama mēbeles?

10 06 2021
prieksnama mebeles un prieksnama komplekti kas labak

Kā izvēlēties priekšnama mēbeles?

Priekšnams ir kā mājas spogulis, kas attēlo Jūsu mājas stilu un dzīvesveidu. Šī ir pirmā istaba, ienākot mājās, tāpēc ir svarīgi to iekārtot tā, lai, atnākot pēc darba dienas, studijām, skolas vai atgriežoties pēc jautra vakara ar draugiem, jums būtu patīkami atgriezties mājās.

Noderīgi padomi priekšnama iekārtošanai

Kārtīga, plaša un mājīga vide ļauj viesiem acumirklī atslābināties, tāpēc priekšnama interjeram un mēbeļu izvēlei jāpievērš pietiekama uzmanība. Šeit ir daži padomi, kas palīdzēs iekārtot priekšnamu.

  1. Pirmkārt novērtējiet telpas lielumu – ja priekšnams ir ļoti mazs, jums būs rūpīgi jāpārdomā būtiskās mēbeles un to funkcionalitāti, un, ja ir pietiekami daudz vietas, varat uzstādīt mājīgu oāzi, kur visi sajutīs lielisku mājas atmosfēru.
  2. Padomājiet par to, kāds ir Jūsu priekšnams. Ja viesi bieži apmeklē jūs un izmantojat to tikai ikdienas drēbju pakarināšanai vai apavu novietošanai, tad pietiktu tikai ar drēbju pakaramo un apavu kasti. Šo vietu var izmantot efektīvāk, iebūvējot sienas skapi ar bīdāmām durvīm, tad šī zona vienmēr izskatīsies glīta, un jums būs, kur ievietot papildu sezonas priekšmetus.
  3. Lielākas un ietilpīgākas mēbeles ļaus radīt mājīgāku atmosfēru, bet pats galvenais, lai gaitenī būtu vieta ērtai ejai un viesu uzņemšanai.
  4. Pievērsiet uzmanību mēbeļu krāsām - tām jāatbilst pārējo istabu interjeram un stilam. Lai radītu stilīgu un mājīgu vidi, gaitenī ieteicams izvēlēties gaišākus toņus vai kontrastējošus elementus, tāpēc priekšnams izskatīsies mājīgs un nebūs nogurdinošs.
  5. Ja nepieciešams, izvēlieties mēbeles, kas sniegs papildu ērtības - piemēram, ja jums patīk novilkt apavus sēžot, Jums noderēs pufi vai priekšnama soliņi.


6.Priekšnama mēbeļu komplekti palīdz saglabāt nemainīgu stilu, bez nepieciešamības komplektēt un savstarpēji saskaņot mēbeles. Bieži vien šādu kompleku cena ir ievērojami zemāka, nekā jūs tos iegādātos atsevišķi. Priekšnama mēbeles varat iegādāties 220.lv interneta veikalā.


  1. Nebaidieties eksperimentēt ar oriģinālām mēbelēm vai aksesuāriem, kas kopējam interjeram piešķirs ekskluzivitātes pieskārienu, piemēram, lietussargu statīvi vai drēbju pakaramie.
  2. Priekšnamā bieži trūkst dabiskas dienasgaismas, tāpēc ir vērts nodrošināt pienācīgu apgaismojumu. Oriģinālie gaismekļi var būt lieliska interjera dekora detaļa, un, ja priekšnamā piekarināt spoguli, tad izskatīsies, ka gaismas ir vairāk un optiski palielinās telpu priekšnamā. Tajā pašā laikā varēsiet ieskatīties spogulī un novērtēt savu izskatu.