Noderīgi padomi

Balkona interjers - kā to izveidot? Konsultē interjera dizainers

Dārza mēbeles plašā izvēlē
10 08 2021
omuligs balkona interjers vakara

Mājas balkons bieži kļūst par papildu istabu, kur mēs varam ērti pavadīt vakarus vai pielāgot to citām vajadzībām. Noteikti nav grūti to iekārtot atbilstoši savām vajadzībām - neatkarīgi no tā, kāda izmēra šī telpa ir, tā var kļūt gan mājīga, gan stilīga. Ja Jums pietrūkst ideju, kā to izdarīt, noderēs šādas balkona iekārtošanas idejas un interjera dizainera padomi.

Apsveriet balkona izmēru

Iekārtojot balkonus, interjers un visi citi risinājumi lielā mērā ir atkarīgi no tā, cik daudz ir vietas, tāpēc vispirms vajadzētu novērtēt šo niansi. Nelielām balkona telpām ieteicams izvēlēties mazus priekšmetus, kas neaizņem daudz vietas. Saliekamie krēsli un galdi, viegli pārveidojamas mēbeles. Lai nodrošinātu mājīgumu, izvēlieties mīkstus audumus vai siltas krāsas.

balkona interjers praktiska stila


Lielākiem balkoniem ir iespējams izvēlēties interesantus paklājus, piekārtus šūpuļtīklus un mīkstās mēbeles. Šāda telpa ir lieliski piemērota atpūtai un draugu pulcēšanai. Visticamāk, ka šeit iederēsies arī lielākas balkona mēbeles, tāpēc Jūs nevarēsiet sevi pārāk ierobežot, un, iespējams, šo telpu pat varēs pielāgot vairākiem dažādiem mērķiem, atdalot to zonas.

liela balkona interjers


Nodrošiniet ērtu atpūtas zonu

Balkona iekārtošana praktiski vienmēr sākas ar mēbeļu izvēli. Šajā gadījumā Jums vajadzētu ņemt vērā telpas lielumu un padomāt par to, cik daudz cilvēku parasti šeit pavadīs laiku. Balkonu mēbeļu komplektus var veidot no dažādiem mēbeļu komplektiem, mēbeļu skaita, taču nav īsti nepieciešams aizpildīt šo telpu tikai ar mēbelēm. 

Bieži vien pietiek ar pāris krēsliem un galdu, un, kad ierodas vairāk viesu, no istabas var atnest papildu pufus vai citas mēbeles. Sēdēšanai var izmantot arī lielākus spilvenus - tie ir īpaši noderīgi, ja uz balkona nav daudz vietas.

Padomājiet par to, kā Jūs pasargāsiet sevi no saules un vēja

Ja balkons nav stiklots, ir jāparūpējas, lai šeit būtu iespējams pavadīt laiku jebkuros laika apstākļos. Šim nolūkam bieži tiek izmantoti saulessargi un markīzes, kas ne tikai glābj no lielāka vēja vai lietus, bet arī rada papildu ēnu, kad ir ļoti spoža saule. Šādi produkti var būt pat ļoti košās krāsās, tādēļ, ja vēlaties, varat radīt ļoti rotaļīgu atmosfēru.

Ieviesiet vitalitāti

Lai balkona dizains būtu stilīgs un dinamisks, ir vērts padomāt par papildu interjera akcentiem. Balkonu var pārvērst par zaļojošu dārza stūri - augu nekad nebūs par daudz: tie nodrošina mājīgumu, var izvēlēties gan dzīvus, gan mākslīgus augus. Turklāt Jūs varēsiet izmēģināt dažādus interesantus puķu podus, kuros tos novietot. No spilgtākiem toņiem nevajadzētu baidīties pat izvēloties šīs telpas galvenās mēbeles. Tie dos lielāku rotaļīgumu, vasaru un brīvības sajūtu.

dzivs balkona interjers


Neaizmirstiet par mājīgumu

Balkona interjera idejas lielākoties balstās uz mērķi radīt mājīgu un relaksējošu vidi. To var panākt, izmantojot papildu piederumus, kas var būt gan par paklājs, kas atgādinās par mājokli, gan spuldzes vai gaismas, kas izstaro mieru. Apskatiet, kādas balkona un terases interjera tendences šobrīd ir vispopulārākās - šeit Jūs atklāsiet daudzas mājīgas idejas.

Balkons var kļūt arī par Lounge tipa telpu, ja ir pietiekami daudz vietas, varat izvēlēties lielus sauļošanās krēslus, saliekamos krēslus / dīvānus vai mazākus dīvānus, sēžammaisus. Koncentrējieties uz komfortu - tagad ir daudz āra mēbeļu, kas ir lieliski piemērotas atpūtai uz balkona.

omuligs balkona interjers


Izmantojiet sienas priekšrocības

Gadījumos, kad balkons nav ļoti plašs, Jūs varat pakārt pie sienām daudzus iepriekš minētos elementus. Puķu podi un lustras šeit noteikti atradīs savu vietu, un Jūs pat varat izlemt par labu un piekarināt ūdens un aukstumu izturīgu mākslas darbu. Parasti šo telpu ieteicams iekārtot tā, lai tā izskatās kā mājas turpinājums - visas papildu detaļas to noteikti ļaus izdarīt.

Padomājiet par savām vajadzībām

Neatkarīgi no tā, vai tas ir liels vai mazs balkons, to var veidot atbilstoši iedzīvotāju vajadzībām. Tas var būt mini bārs vai neliela darba zona. Jūs varat izvēlēties no lieliem saliekamo mēbeļu vai nelieliem mēbeļu komplektiem: bāra galdus un krēslus. Vienmēr ir veidi, kā maksimāli izmantot šo papildu vietu - vissvarīgākais ir precizēt to, ko vēlaties visvairāk.

universals balkona interjers


Paturot prātā visus šos aspektus, Jūs varat ļoti viegli izveidot stilīgu balkonu. Šī telpa var pārvērsties par telpu, kas piemērota jebkuram mērķim - šajā gadījumā viss ir atkarīgs no Jūsu iztēles.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?