Noderīgi padomi

Darba telpas interjers. Konsultē interjera dizainere.

Plaša biroja mēbeļu izvēle
24 01 2022
majas biroja omuligs interjers ar elementiem no koksnes un augiem

Pandēmijas gadi mainīja daudzus mūsu darba ieradumus — daudz cilvēku pārcēla savus birojus uz mājām un pēc tam arī palika tajos. Īpaši svarīgas ir kļuvušas mācības no mājām: neatkarīgi no tā, vai varat atvēlēt visu telpu vai tikai tās daļu, Jūs noteikti vēlaties, lai šī telpa būtu mājīga un tajā pašā laikā produktīva. To var panākt, ņemot vērā interjera dizaineres padomus un viņas idejas darba telpas iekārtošanai.

virietis strada pie datora majas

Izveidojiet mājīgu vidi

Mājas biroja mēbeles ir vissvarīgākā izvēle, tāpēc Jums vajadzētu koncentrēties uz šo aspektu. Ja meklējat optimālo cenas un kvalitātes attiecību, izvēlieties mēbeles no masīvkoka mēbeļu alternatīvām – kokskaidu plāksnes. No šīm plāksnēm izgatavotās darba telpas mēbeles tiek novērtētas kā izturīgas, tāpēc tās būs ilgmūžīgs risinājums Jūsu mājoklim. Šādas mēbeles bieži rada viegluma un estētiskuma sajūtu, jo to virsmas, kas izgatavotas no īpaši smalkām daļiņām, ir gludas uz tausti. Patīkamas gobelēna mēbeles vai mīksti paklāji nodrošinās, ka darba telpas interjers būs mājīgs un patīkams. Citi tikpat svarīgi mūsdienu darba kabineta akcenti ir mūsdienīgu formu plaukti vai liela izmēra gleznas.

omuligs majas biroja interjers gaisos tonos


Izmēģiniet industriālo stilu

Šāds kabineta dizains izskatās unikāls – ja līdzīgu interjeru veidosiet arī citās telpās, saglabāsiet kopējo mājokļa stilu. Industriālā stila mēbeles, kurās dominē tumšākas metāla krāsas, rūsas fragmenti, betona detaļas, piešķirs Jūsu darba telpai ekskluzivitāti un unikalitāti. Masīvkoka detaļas padarīs telpu nopietnu. Pievienojiet nelielu zaļumu sava darba kabineta interjeram, papildinot telpu ar augiem un platlapju ziediem. Izvēlieties ergonomisku un ērtu biroja krēslu ar regulējamu augstumu no izturīga auduma, lai nodrošinātu maksimālu komfortu.

majas biroja interjers industrialaja stila

Izvērtējiet telpas lielumu

Darba telpa dzīvoklī parasti nav liela – bieži vien savam birojam varam atvēlēt tikai daļu telpas. Taču arī tad ir iespējams izveidot mājīgu un funkcionālu vidi. Ja telpa ir maza, darba telpā jādominē pēc iespējas spilgtākām krāsām – tas radīs plašākas telpas sajūtu. Telpā apvienojiet vairākas krāsas, piemēram, klasisko melno un balto. Baltā telpā dominējošie melnie interjera akcenti piešķirs telpai stingrību un interesi. Tā varētu būt galda lampa no melna metāla, mākslīgās ādas darba krēsls vai koka plaukts.

majas biroja funkcionals interjers


Padomājiet par akcentiem

Apvienojiet gan pasteļtoņus, gan spilgtas krāsas ar dažādiem mēbeļu materiāliem, lai izveidotu mūsdienīgu darba telpas dizainu. Centieties nepārslogot telpu, lai saglabātu minimālisma, estētikas un kārtības sajūtu. Un izrotājiet svarīgāko rakstāmgalda vietu telpā ar attēlu. Glezna uz dabīgā audekla lieliski saglabā savu faktūru, vienlaikus radot elegantu un ekskluzīvu darba telpas akcentu.

moderns majas biroja interjers


Neaizmirstiet par komfortu

Iekārtojot mājās darba vai mācību telpu, pievērsiet uzmanību tam, cik daudz gaismas iekļūst telpā. Dabiskā gaisma telpā var palīdzēt paaugstināt motivāciju darbam. Darba telpa mājā vai dzīvoklī patiešām ir ļoti svarīga vieta, kur Jums strādājot ir jājūtas lieliski, tāpēc apsveriet sava darba telpas dizainu. Lai paņemtu nelielu pārtraukumu darbā, izveidojiet atsevišķu atpūtas zonu. Lai darba telpā iegūtu lielāku dabiskumu, izvēlieties mēbeles no koka un to stingrības, un dažādi mēbeļu materiālu raksti piešķirs darba telpai unikalitāti.

gaiss majas biroja interjers ar atputas zonu


Piemērojot šīs idejas savā mājoklī, darba telpas ierīkošana nesagādās lielas nepatikšanas – galvenais, lai telpa būtu mājīga un ērta. Ir vērts atzīmēt, ka pēdējie gadi ir mainījuši arī atsevišķas tendences bērnu istabās - vairāk par to lasiet rakstā: Interjera dizainere iesaka iekārtot skolēna istabu, pamatojoties uz pagājušā gada pieredzi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?