Noderīgi padomi

Interjers — vairāk, nekā vienkāršas mēbeles

Izvēlēties interjera preces
06 03 2018
majas interjers skaists un praktisks

Neskatoties uz to, ka dizaineri parasti pabeidz attiecīgās mācību iestādes, diez vai Jums izdosies atrast tādu grāmatu, kur būt detalizēti aprakstīti visi, ideāla interjera, izveidošanas noslēpumi. Interjera dizains – tas ir radošs process, kas pieļauj sapņošanu, intuīcijas iespējošanu un ieklausīšanos tajā. Tādēļ, ja Jūs vēlaties izveidot ideālu viesistabu, nepavisam obligāti būtu nolīgt dārgu dizaineru, var tikt galā arī pašu spēkiem. Būtu jāievēro tikai daži noteikumi, kas palīdzēs novērst visbiežāk esošās kļūdas.

Šie noteikumi ir universāli, tādēļ tie var būt piemērojami arī pārējo istabu plānošanai.

  • Sienu krāsu būtu jāizvēlas kā pēdējo. Parasti ir pieņemts sienu krāsu izvēlēties pat daudz agrāk, nekā mēbeles, un tā ir viena no vislielākajām kļūdām. Jo piemeklēt visas mēbeles, kas būtu pieskaņotas sienu krāsai – nebūt nav viegls uzdevums. Jo sienu krāsai būtu vienkārši jāsekmē atvērties visām interjera detaļām, un tieši to būtu jāpieskaņo mēbelēm un paklājam, nevis otrādi.
  • Atstājiet vietu mēbelēm. Lai izveidotu, nav vērts pārslogot istabu ar mēbelēm. Graciozas mēbeles un brīva telpa ļaus brīvi pārvietoties par istabu, tostarp ļaujot neiztērēt pārmērīgi daudz naudas interjeram. Vairāk – ne vienmēr ir labāk, tādēļ, labāk būtu iegādāties vienu dārgāku lietu, nevis trīs lētas un nekvalitatīvas lietas.
  • Visām gleznām ir jābūt piekārtām noteiktā augstumā. Visās galerijās eksponāti atrodas apmēram 1,50 m augstumā no zemes, jo tieši šādā augstumā atrodas vidēji statistiskā cilvēka acis. Šo noteikumu var attiecināt arī uz dzīvojamo telpu.
  • Mēbeļu novietojums uz paklāja. Pastāv trīs dažādi risinājumi. Pirmais – visas mēbeles atrodas uz paklāja. Tādā gadījumā paklājam ir jābūt pietiekami lielam, un mēbeles nedrīkst izvietot ārpus tā robežām. Otrais – visas mēbeles apkārt paklājam. Lielisks risinājums neliela izmēra telpai. Jāteic, ka paklāju būtu jāizvēlas piesardzīgi, jo tam vajadzētu skart mēbeļu priekšējās kājiņas, pretējā gadījumā tas var šķist pārāk mazs. Un trešais – dīvāna vai krēsla priekšējās kājiņas uz paklāja. Šāds mēbeļu izvietojums ļaus panākt atklātas telpas sajūtu.

TOP piedāvājumi: Paklāji


  • Izvairieties no šabloniem. Centieties izvairīties no visiem sen apnikušiem, piemēram, jūras motīviem. Lai radītu marīnisma stila atmosfēru, nav obligāti pie sienas jāliek glezna ar kuģa attēlu – šādā gadījumā, daudz interesantāk ir paspēlēties ar sienu un mēbeļu toņiem.
  • Nepieciešams konkretizēt akcentus. Jo negribētos, lai ieejot viesistabā acis aizskrietu katra uz savu pusi. Tādēļ, būtu jākonkretizē kādiem priekšmetiem būs jāpievērš uz sevi uzmanība pirmkārt. Tādiem akcentiem nevajadzētu būt pārmērīgi daudz, un tādā gadījumā, ja to ir vairāki, tiem nevajadzētu atrasties izklaidus pa visu telpu, bet gan koncentrētiem vienā vietā. Viesistabas mēbeles – brīnišķīga iespēja izcelties un ieinteresēt ciemiņus.
  • Izmantojiet vairākus apgaismojuma līmeņus. Komforta panākšanai viesistabā var piemērot arī apgaismojuma kompleksos risinājumus. Moderni skaitās sekcijā iebūvēts apgaismojums. Šis mazais akcents nospēlēs visnotaļ ievērojamu lomu.

TOP piedāvājumi: Apgaismojums


  • Uzdrīkstieties būt drosmīgi un spilgti! Katrs mājoklis daudz spēj pavēstīt par savu saimnieku. Tādēļ, nebūtu jābaidās no drosmīgiem risinājumiem, kādi nav aprakstīti modīgajos dizaineru žurnālos. Lai tās būtu unikālas interjera detaļas no eksotiskajām valstīm vai inovatīvu formu un interesantu krāsu mēbeles – jo tas taču ir Jūsu mājoklis, un Jums ir tiesības tajā darīt visu, ko vien vēlaties!

Bez šaubām, viesistabas mēbeles ir ļoti svarīgas, neskatoties uz to, tas nebūt nav pats svarīgākais, ja runa ir par interjera dizainu. Pastāv iespēja piemeklēt daudzas interesantas detaļas, kas telpai piešķirs savdabīgu stilu, savukārt, mēbeles kalpos kā šī stila papildinājums.

Pircējiem patika šis ieraksts

4.2/5
10 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.