Noderīgi padomi

Jaunākās tehnoloģijas guļammaisu izstrādē

Plaša izvēle tūrisma precēm
13 05 2020
virietis izmanto gulammaisu daba

Neviens pārgājiens brīvā dabā nav iedomājams bez viena no ceļotājam vissvarīgākajiem pamatelementiem - kvalitatīva un ērta guļammaisa. Elpojošs, ūdensnecaurlaidīgs, siltumizturīgs un praktisks guļammais ir absolūta nepieciešamība, kas nodrošinās pasakaini komfortablu atpūtu.

Pirms došanās ceļā, visai noderīgi būtu ielūkoties arī jaunākajās tehnoloģijās guļammaisu izstrādē, lai atrastu pēc iespējas labāko variantu savām vajadzībām un nodrošinātu patiesi augstu komforta līmeni. Labs guļammaiss - tā ir Jūsu panākumu atslēga!

Marmot dūnu aizsardzības tehnoloģija

Guļammaisu piedāvājums ir ārkārtīgi plašs. Ja esat nolēmis par labu dabīgā pildījuma guļammaisam, Jums noteikti jāiepazīstās ar Marmot dūnu aizsardzības tehnoloģiju. Tā ir videi draudzīga guļammaisa apstrādes procedūra, kas paredzēta tieši dūnu guļammaisu apstrādei. 

Šī tehnoloģija par 150 % vairāk nekā citas apstrādes procedūras pasargās Jūsu guļammaisu no samirkšanas. Pamatīgu lietusgāžu gadījumā, tā palīdzēs guļammaisam ātrāk izžūt. Marmot dūnu aizsardzības tehnoloģija uzturēs dūnu guļammaisa formu, lai tas nesakristu un nezaudētu savu sākotnējo izskatu.

Hydronaute XT 

Ja pārgājiens paredzēts salīdzinoši ekstrēmos laika apstākļos, īpaši jāpārliecinās par guļammaisa auduma izturību. Audums, kas apstrādāts ar Hydronaute XT tehnoloģiju, ir pilnībā ūdensnecaurlaidīgs. Tam piemīt lieliskas gaisa caurlaidības īpašības, tajā pašā laikā simtprocentīgi aizsargājot pat no ļoti spēcīgām vēja brāzmām. 

Šāds guļammais būs ideāli piemērots nakšņošanai ekstrēmos un neparedzamos laika apstākļos. Lieliskā auduma siltumnoturība pasargās nakšņotāju arī no ļoti zemām gaisa temperatūrām un pat sala. Audums, kas apstrādāts ar Hydronaute XT tehnoloģiju, nodrošinās ļoti augstu komforta līmeni gan siltajā, gan aukstajā gada sezonā.

Ultralight shell

Jebkuram pārgājienam svarīgi izvēlēties vieglu un kompaktu ekipējumu. Ultralight shell tehnoloģija guļammaisa apvalkam izmanto īpaši vieglu neilona auduma paveidu. Tas nodrošina guļammaisa salīdzinoši vieglo svaru, lai tas būtu ērti un komfortabli paņemams līdzi. Īpaši vieglais apvalks samazina guļammaisa svaru, kā arī nodrošina tā kompaktumu salocītā stāvoklī.

Kontūrēta 3D kapuce

Vai zinājāt, ka Jūsu seja un galva ir īpaši jūtīgas ķermeņa daļas pret temperatūras izmaiņām? Tieši šī iemesla dēļ speciālisti ir parūpējušies par īpašas 3D kapuces izveidi. Guļammaisa galvas daļa jeb kapuce ir kontūrēta 3D formā, lai ideāli pielāgotos un apskautu ceļotāja galvas daļu. Šāda kapuce ir aprīkota ar savelkamām auklām. Tās nodrošina vēl ciešāku piekļaušanos ķermenim, ja nepieciešama papildu galvas, kakla un plecu daļas siltināšana.

Iekšējā apkakle

Vēl viens lielisks papildinājums guļammaisa iekšpusei ir iekšējā apkakle, kas izveidota kā atsevišķš guļammaisa nodalījums. To ir iespējams cieši aizvērt un apsegt plecu un kakla zonu, lai nodrošinātu vairāk siltuma un komforta šajās ķermeņa daļās. 

Pēdu kabatiņa

Lai nodrošinātu pēdu zonas maksimālu komfortu, speciālisti ir parūpējušies par vēl viena atsevišķa nodalījuma izveidi – pēdu kabatiņu. Pēdas ir viena no pirmajām ķermeņa daļām, kas sajūt diskomfortu. Šajā kabatiņā, kas atrodas guļammaisa kājgalī, iespējams ievietot vienu vai divas siltuma pakas, kas lēni un vienmērīgi izdalīs siltumu pa visu pēdu kabatiņu. Šis papildelements ir lieliski piemērots aukstajam gada laikam. Siltuma paku šajā, speciāli izveidotajā kabatiņā ieteicams ievietot apmēram vienu stundu pirms došanās pie miera. Pirms gulētiešanas, siltuma paka tiek izņemta un siltums kabatiņā uzglabājas visu nakti. 

Jaunākās tehnoloģijas guļammaisu pasaulē pārsteigs ikvienu ceļotgribētāju. Parūpējieties par savu komforta līmeni un iegādājieties kvalitatīvu un modernu guļammaisu jau laicīgi. Guļammaisus un citas lieliskas preces aktīvās atpūtas vajadzībām atradīsiet interneta veikalā 220.lv. 


Lai izdevusies atpūta!

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.