Noderīgi padomi

Kā iztīrīt kafijas aparātu no katlakmens?

Izvēlēties kafijas automātu
05 04 2018
kalkakmens kafijas automata liela problema

Dažiem kafijas aparātiem ir speciāls gaismas indikators, kas informē par nepieciešamību iztīrīt tam katlakmeni. Tomēr, pat ja jūs lietojat vecāku modeli, pēc kāda laika jūs pamanīsiet, ka ir izveidojies katlakmens un nedaudz pasliktinājusies kafijas garša. Tas nozīmē, ka pienācis laiks veikt dažas vienkāršas manipulācijas, lai atkal baudītu šo aromātisko dzērienu.

Kā iztīrīt kafijas aparātu no katlakmens?

  1. Sagatavojieties darbam – izslēdziet kafijas aparātu, iztukšojiet to un vēlreiz pārliecinieties, ka tajā nav palikuši kafijas nosēdumi.
  2. Sagatavojiet tīrīšanas šķīdumu, ielejot tvertnē etiķi un ūdeni vienādās proporcijās.
  3. Šī šķīduma vietā var izmantot arī speciālus līdzekļus, kas paredzēti kafijas aparātu katlakmens tīrīšanai un der jūsu ierīcei.
  4. Ielejiet to ūdens tvertnē līdz maksimālai robežai. Ja jūs izmantojat katlakmens tīrīšanai paredzētos līdzekļus, tad ielejiet norādīto daudzumu šī līdzekļa tīrā ūdenī.
  5. Sāciet kafijas pagatavošanas procesu un, kad tas nonāks līdz pusei, apturiet ierīci.
  6. Ūdeni ar etiķi atstājiet aptuveni uz vienu stundu – tik daudz laika būs vajadzīgs gadījumā, ja jūs veicat tīrīšanu pirmoreiz un kafijas aparāts līdz šim ne reizi nav tīrīts. Ja jūs šo procedūru veiksiet regulāri, tad jums pietiks ar 15-30 minūtēm.
  7. Šim laikam paejot, pabeidziet kafijas vārīšanas procesu – atkal ieslēdziet aparātu un ļaujiet tam pabeigt savu darbu.
  8. Vēlreiz iztukšojiet aparātu, ielejiet tvertnē tīru ūdeni un no jauna palaidiet kafijas pagatavošanas procesu.
  9. Atkārtojiet šo darbību vēl divas reizes un sekojiet, lai kafijas aparāts paspētu nedaudz atdzist starp dzēriena pagatavošanas reizēm. Tādējādi jums izdosies likvidēt jebkādus vārīta etiķa piegaršas vai smaržas atlikumus.
  10. Pievērsiet uzmanību tam, ka dažiem kafijas aparātu modeļiem ir speciāla katlakmens likvidēšanas funkcija. Tādā gadījumā pietiek tikai ieliet attiecīgo līdzekli un pārējais darbs tiks paveikts jūsu vietā.

Izdarot visas šīs darbības, jūs varēsiet turpināt baudīt kafijas lielisko garšu. Katlakmens jālikvidē vismaz reizi gadā, tomēr tas atkarīgs no tā, cik bieži jūs šo ierīci lietojat.

TOP piedāvājums


Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.