Noderīgi padomi

Izvēlne

Labākie kafijas automāti - TOP 10

Plaša kafijas automātu izvēle
02 02 2023
karstas kafijas kruze uz ziemassvetku galda

Var teikt, ka kafija ir viens no populārākajiem dzērieniem mūsu valstī - ja vēlaties to baudīt vēl efektīvāk, kafijas automāti ir īpaši noderīgi. Ja ne visi pirms tam zināja par šādām ierīcēm, tagad mēs varam iepazīties ar to ārkārtīgi plašo dažādību - tieši tāpēc bieži rodas jautājumi par to, kāds ir kafijas automātu TOP 10. Mēs esam izdalījuši 10 visaugstāk novērtētos modeļus - populārākie zemāk redzamie kafijas automāti 2022.-2023. gadā ir saņēmuši vislielāko pircēju atzinību.

divas tasites melnas kafijas uz ziemassvetku galda

Nescafe Dolce Gusto EDG155

Kā jau visi Dolce Gusto kafijas automāti, arī Dolce Gusto EDG155 domāts daudzveidīgai kafijas baudīšanas pieredzei. Neraugoties uz to, ka ierīce ir ļoti kompakta un nedārga, tās īpašnieki var pagatavot ap 20 dažādiem dzērienu veidiem, ieskaitot populārākos: cappuccino, latte machiatto, americano, espresso, kafiju ar pienu, karsto šokolādi.

Tā kā Dolce Gusto EDG155 ir kapsulu automāts, dzērienu pagatavošana un aparāta kopšana ir maksimāli vienkārša. Pie modeļa priekšrocībām tāpat var minēt: aukstu dzērienu pagatavošanu, kafijas daudzuma regulēšanas iespēju, samērā lielu ūdens rezervuāru – 0,8 l, 15 bāru spiedienu vienmērīgai ūdens sadalei caur kafijas kapsulu (dzēriena bagātīgākai garšai), eko režīmu (automātisko izslēgšanos pēc 5 min pauzes).

 

Master Coffee MC320CM

Ar šo pupiņu kafijas aparātu var pagatavot visus populārākos kafijas veidus. Turklāt izdarīt to precīzi atbilstoši savai gaumei, jo Master Coffee MC320CM ļauj:

  • izvēlēties pagatavošanai šķīstošo vai pupiņu kafiju;
  • samalt pupiņas dzirnaviņās vienā no 5 raupjuma režīmiem;
  • iestatīt vēlamo kafijas stiprumu, daudzumu, temperatūru;
  • saglabāt iecienītākās receptes;
  • pagatavot dzērienus ar pienu un samtainām putiņām.

Varat nešaubīties, ka dzēriens sanāks gards - „Force Aroma” sūknis ar iespaidīgo 19 bāru spiedienu atklāj kafijas vērtīgākās garšas un aromāta nianses!

Master Coffee MC320CM kafijas aparātam ir ērts LCD ekrāns ar intuitīvi saprotamām ilustrācijām. Nelieciet nevienam gaidīt - pagatavojiet 2 tases vienlaikus! Ūdens rezervuārā ietilpst 1,7 l. Pagatavošanai var izmantot dažāda augstuma tases.

 

Nespresso Inissia

Ja esat melnās kafijas veidu piekritējs un meklējat iespējami ātru un ērtu gardā dzēriena pagatavošanas veidu, kompaktā Nespresso Inissia kapsulu mašīna (0,7 l) ir ideāli piemērota šiem mērķiem! No rīta Jums nebūs ilgi jāgaida, jo aparāts iesilst un gatavs lietošanai 25 sekundēs. Par augstu garšas kvalitāti un bagātīgu aromātu rūpējas 19 baru spiediena sistēma. Arī par garšu daudzveidību nav jāuztraucas – pārdošanā var atrast virs 15 dažādām Nespresso espresso kapsulām un vēl daudzas citas šīm aparātam piemērotās kapsulas.

Inissia mašīna ļauj iestatīt vēlamo kafijas daudzumu. Tīrīšana nepieciešama tikai pēc 9-11 izlietotām kapsulām. Un kā jau visi Nespresso kafijas automāti, arī šis modelis pieejams dažādās krāsās. Izvēlieties, kurš Nespresso Inissia visvairāk piestāv Jūsu virtuves interjeram – ugunīgi sarkanais vai eleganti melnais!

 

DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.61.SB

Itāļu ražotāja DeLonghi kafijas automāti pelnīti iemantojuši luksusa klases aparātu slavu. Automātiskais eleganti sudrabmelnais DeLonghi Magnifica Evo ECAM290.61.SB modelis nav izņēmums. Ierīce ir īstā izvēle prasīgākajiem kafijas mīļiem, jo:

  • integrētās dzirnaviņas samaļ pupiņas īsi pirms dzēriena pagatavošanas, dāvājot burvīgu garšu un aromātu;
  • speciālā My Latte režīmā uz krāsainā skārienjūtīgā ekrāna var veidot individuālo melnās vai piena kafijas recepti vai arī izvēlēties kādu no 5 populārāko dzērienu receptēm;
  • LatteCrema sistēma automātiski pagatavo piena-kafijas dzērienus ar biezām, ideālas temperatūras putām;
  • lentes ūdens cietības mērīšanai ļaus izsekot, lai dzēriena pagatavošanai tikti izmantotas tikai augstvērtīgās izejvielas.

Magnifica Evo ECAM290.61.SB piena tvertne higiēnas nolūkos attīrās automātiskā režīmā (var mazgāt arī trauku mašīnā). Ietilpīgais 1,8 l ūdens rezervuārs neliks ilgi gaidīt gardos dzērienus arī kuplā kompānijā!

 

DeLonghi ECAM250.23SB

Ja esat espresso kafijas cienītājs, DeLonghi ECAM250.23SB modelis ir teicama iespēja par viduvēju cenu iegūt savā īpašumā kafijas automātu no augsti vērtētā DeLongi zīmola. Melnās kafijas pagatavošanai varēsiet izmantot gan šķīstošo, gan pupiņu kafiju. Bagātīgākam aromātam pupiņas iepriekš iespējams samalt integrētās kafijas dzirnaviņās, bet personalizētai dzēriena garšai – paregulēt kafijas stiprumu. Arī dzēriena daudzums ir pielāgojams.

DeLonghi ECAM250.23SB ir ietilpīga 1,8 l ūdens tvertne un iespēja pagatavot uzreiz 2 tases dzēriena. Automātiskās skalošanas un atkaļķošanas funkcija ļoti atvieglos Jums kārtējo aparāta kopšanu. Un, ja pēkšņi sagribēsiet baudīt maigāku dzērienu, varēsiet pagatavot arī, izmantojot manuālo kapučinatoru!

 

Sencor SES4050SS

Sencor kafijas automāti ir tie, kas izceļas ar teicamu cenas un kvalitātes attiecību. Īpašas lietotāju simpātijas šajā ziņā izpelnījies pusautomātiskais Sencor SES4050SS modelis, ar kuru no maltās kafijas ar vienu pogas nospiešanu iespējams pagatavot espreso, dubulto espreso, kapučīno un latte.

Dažas Sencor SES4050SS īpašības ir līdzvērtīgas populārāko kafijas mašīnu zīmolu labākajiem aparātiem un pat pārspēj tos! Tases uzsildīšana, ūdens temperatūras kontrole, iespaidīgais 20 bāru spiediens – tas, kas dāvās ļoti bagātīgu dzēriena garšu un smaržu.

Sencor SES4050SS nemaksās daudz un neaizņems virtuvē daudz vietas (31 x 36 x 23 cm), taču patīkami pārsteigs gan atdevē, gan vienkāršā kopšanā (automātiskā atkaļķošana, pašattīrīšana). Piena putošana šai ierīcei ir manuāla. Daudzi lietotāji nemaz neatzīst to par trūkumu, jo šādā veidā katrs var iegūt vēlamās konsistences putiņas.

Philips LatteGo EP2235/40

Ja Jūs interesē labākie automātiskie kafijas automāti, vispirms Jums vajadzētu iepazīties ar šo modeli. Tas ļaus Jums izbaudīt trīs dažādus dzērienu veidus, nospiežot tikai dažas pogas: espresso, parasto kafiju un kapučīno. Pateicoties “LatteGo” īpašajai īpašībai, varēsiet izbaudīt zīdainu, ārkārtīgi vienmērīgu piena putu slāni, un “Aroma Extract” sistēma radīs perfektu līdzsvaru starp vārīšanās temperatūru un dzēriena aromātu. Par to Jūs pārliecināsieties pēc pirmās kafijas tases.

DeLonghi ECAM 23.460.B

Šis jaudīgais automātiskais kafijas automāts ļaus izbaudīt ļoti aromātisku un gardu kapučīno, espresso vai melnu kafiju, nospiežot tikai vienu pogu. Tas paziņos, kad būs pienācis laiks tīrīšanai, un, nospiežot pogu „Auto Clean“, tiks aktivizēts tvaiks un karstais ūdens, lai padarītu procesu vēl vienkāršāku. Ir arī vērts atzīmēt krūzes uzsildīšanas funkciju – tas ļauj jau iepriekš uzsildīt krūzi, lai dzēriens pēc iespējas ilgāk paliktu silts.

Philips EP2232/40

Uz tiem, kam patīk efektīva kafijas pagatavošana, šis Philips kafijas automāts noteikti atstās lielisksu iespaidu. „Latte Go“ sistēma ļaus pagatavot kafiju ar zīdainām, krēmīgām putām, kas viegli nogulsnēsies Jūsu krūzē. „Aroma Extract“ tehnoloģija saglabās ideālu temperatūru un ūdens plūsmu, lai dzērieni garšotu vēl labāk. Atkaļķošana būs nepieciešama tikai pēc aptuveni 5000 kafijas tasītēm, savukārt viegli noņemamas detaļas garantēs ļoti vieglu apkopi.

kafijas automats philips lattego ep2232/40

Breville Prima Latte BRVCF045X

Pusautomātiskais kafijas automāts atstās vietu iztēlei – ar automātiskām programmām un manuāliem iestatījumiem Jūs varēsiet pagatavot dzērienus atbilstoši savām vajadzībām. Turklāt, kafijas pagatavošanai varēsiet izmantot ne tikai maltu kafiju, bet arī kafijas tabletes. Lielas 1,5 litru ūdens tvertnes ietilpības pietiks apmēram 8 vidēja izmēra kapučīno tasēm – tvertne ir caurspīdīga, tāpēc Jūs vienmēr redzēsiet, kad ir pienācis laiks to iepildīt ar ūdeni.

Minētos kafijas automātus no tirdzniecībā pieejamiem pircēji visvairāk iecienījuši lietošanai mājās un birojos. Kā redzat, tie ir no dažādām cenu kategorijām, turklāt katrs ar savām priekšrocībām un īpatnībām. Lai nekļūdītos savā izvēlē, pirms iegādes vajadzētu rūpīgi apsvērt, ko tieši Jūs sagaidāt no kafijas mašīnas, kādi kafijas dzērienu veidi ir Jūsu iecienītākie, kā arī citus būtiskus izvēles kritērijus, vairāk par kuriem varat uzzināt citā mūsu ceļvedī - „Kā izvēlēties kafijas aparātu?”. Lai nāk par labu!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.3/5
15 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?