Noderīgi padomi

Kā izvēlēties austiņas sportam un aktīvai atpūtai?

Liela izvēle bezvada austiņām
30 05 2019
austinas

Daudzi piekritīs, ka sportot vai vienkārši pavadīt laiku ar savu iecienītāko mūziku ir daudz patīkamāk. Vienīgais jautājums ir, kādas austiņas ir vislabāk piemērotas šim nolūkam? To izvēle ir ļoti daudzveidīga, tāpēc mēs esam izcēluši dažas galvenās nianses, kam jums būtu jāpievērš uzmanība pirms galīgā lēmuma pieņemšanas.

Padomājiet par to, ko jūs visbiežāk darāt

Atkarībā no sporta veida būs arī dažādas prasības austiņām, tāpēc iepriekš jāizlemj, kādas aktivitātes jūs parasti piekopjat visbiežāk. Piemēram, braukšanai paredzētās austiņas nedrīkst nokrist no ausīm, un vingrinājumiem sporta zālē būtu vislabāk piemēroti modeļiem bez papildu vadiem. Jums jābūt uzmanīgiem, lai izvēlētos peldēšanai atbilstošas austiņas. No mitruma šajā gadījumā noteikti nesanāks izvairīties, tāpēc jums jāpārliecinās, ka austiņas ir ūdensnecaurlaidīgas - tikai tādā veidā jūs varat sākt treniņus.

Novērtējiet bezvadu austiņu priekšrocības

Lai gan joprojām pastāv priekšstats, ka Bluetooth austiņas rada mazāk kvalitatīvu skaņu, aplūkojot šo modeļu klāstu, šāds apgalvojums šķiet pretrunā ar tehnoloģiju uzlabojumiem, kas ir ievērojami uzlabojuši šo produktu veiktspēju. Tāpēc noteikti var teikt, ka bezvadu austiņas sportošanai bieži vien ir labākā izvēle. Tā kā vairs nebūs vadu, jebkura darbība var tikt īstenota daudz vieglāk - vienreiz to pārbaudīsiet, un jums vairs nebūs šaubu.


Pārbaudiet skaņas kvalitāti

Skaņas kvalitāte netiek ietekmēta no tā, kāda veida austiņas (bezvadu vai vadu) tiek izmantotas. Ja jums nav iespējas pirms pirkuma veikšanas pārliecināties klātienē par austiņu mijiedarbošanos ar ausīm, to var izdarīt teorētiski - vienkārši norādiet dažus svarīgākos parametrus. Audio frekvences, pretestība un jutīgums ir galvenās specifikācijas, kas palīdz noteikt skaņas kvalitāti. Ir dažas būtiskas lietas, kas jāzina par tām:

  • Mēs varam dzirdēt 20 līdz 20 000 Hz frekvences, tāpēc vislabāk, ja jūsu jaunās Bluetooth austiņas tiek izmantotas vienam un tam pašam sporta veidam.
  • Zemas pretestības austiņas (bez kabeļa vai ar to) ir tās, kuru pretestība ir zemāka par 25 omiem - tās būs pietiekamas gan sporta, gan mūzikas ritmiem, kas iekļauti ikdienas dzīvē.
  • Jo vairāk austiņas būs pieslēgtas un pieguļošas ausīm, jo jutīgāka, labāka un tīrāka būs skaņa.

Konsultējieties par to, kādas papildu priekšrocības jums būs nepieciešams

Bluetooth austiņas sportam var būt arī ar papildu funkcijām un priekšrocībām, tāpēc jums vajadzētu novērtēt, vai visas no tām jums patiešām būs nepieciešamas. Ir ļoti populāri izvēlēties pret sviedriem izturīgus modeļus vēl intensīvākiem treniņiem. Ja jūs vienmēr vēlaties palikt sasniedzams, izvēlieties tos modeļus, kuriem ir iebūvēts mikrofons, kas ļaus jums viegli atbildēt uz zvaniem.

 

Izlemiet, cik daudz jūs ieguldīsiet sporta austiņās

Iespējams, ka tas nav pārsteigums, uzzinot, ka austiņas, kas tiek izmantotas ķiverei vai ikdienas lietošanai, var piederēt ļoti atšķirīgām cenu kategorijām. Šis aspekts ir atkarīgs gan no funkcionalitātes, gan no skaņas kvalitātes, un pat no stilistiskiem risinājumiem, tāpēc jums iepriekš jāizlemj, cik daudz varat tērēt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pat augstas kvalitātes austiņas sportam (bezvadu vai vadu) var iegādāties par zemāku cenu - lieliskas cenas šādām austiņām vienmēr var atrast internetveikalā 220.lv.


Pēc šiem padomiem jūs varēsiet vieglāk izlemt, kuras austiņas kļūs par jūsu pavadoņiem jūsu aktīvajās sporta gaitās. Tad vienīgais par ko jums būs jādomā -  motivējošas mūzikas saraksts - izvēloties pareizo mūziku, jūs nekad nepalaidīsiet garām enerģiju un apņēmību sasniegt savus mērķus!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.7/5
6 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.