Noderīgi padomi

Kādu putekļusūcēju izvēlēties?

Plaša putekļu sūcēju izvēle
30 04 2021
labs puteklu sucejs jusu majokli

Putekļu sūcējs bez šaubām ir viena no galvenajām iekštelpu tīrīšanas ierīcēm. Šo ierīču tehnoloģija pastāvīgi attīstās, tirgū parādoties arvien jaunākiem mājas tīrīšanas risinājumiem. Šajā rakstā apskatīsim populārākos putekļu sūcēju veidus, to atšķirīgās iezīmes un priekšrocības, kā arī atbildēsim uz jautājumu, kā izvēlēties piemērotāko putekļu sūcēju.

Putekļu sūcēja tips

Izvēloties putekļu sūcēju, jāsaprot, ka ir dažādi putekļu sūcēju tipi, kas ietekmē ne tikai šo ierīču dizainu, bet arī to piemērotību Jūsu dzīvojamajai platībai.

Tradicionālie putekļu sūcēji ar putekļu tvertni

Šie ir standarta dizaina putekļu sūcēji ar putekļu tvertni, kātu, tīrīšanas uzgaļiem un ritentiņiem, lai putekļu sūcēju varētu ērti pārvadāt no vienas telpas uz otru. Šī veida putekļu sūcējiem gandrīz vienmēr būs nepieciešama vislielākā uzglabāšanas vieta, taču tas nebūt nemainīs to veiktspēju un plašo pielietojuma klāstu.

 Ar parocīgo putekļu sūcēja kātu Jūs varēsiet vieglāk piekļūt stūriem, un, nomainot uzgaļus, atbrīvotieties gan no netīrumiem, gan sīkām, putekļus saturošām daļiņām, kas ir viens no visbiežāk sastopamākajiem astmas izraisītājiem.

tradicionalais puteklu sucejs


Putekļu sūcēji-slotas

Putekļu sūcējs- slota vizuāli vairāk atgādina slotas kātu. Tas ir taisns, kā arī nodrošina lielāku komfortu, sūcot putekļus, jo palīdz izvairīties no pārmērīgas muguras saliekšanas.

 Šādi modeļi aizņem daudz mazāk vietas un bieži darbojas klusāk nekā tradicionālie putekļsūcēji. Tiesa, pašas slotas kustības diapazons būs ierobežotas, taču ērtai grīdas vai paklāju uzkopšanai ar šādu slotu noteikti pietiks.

puteklu sucejs slota


Putekļu sūcēji - roboti

Lai arī putekļu sūcējs - robots daudziem joprojām neizklausās kā ļoti uzticams variants mājoklim, šādu ierīču ražotāji regulāri veic uzlabojumus. Tas atspoguļojas to potenciālā - tagad roboti var darboties pa māju, neuzduroties mājdzīvniekiem vai dārgākām mantām. 

Putekļu sūcēji - roboti ir lieliski piemēroti kā mīksto segumu, piemēram, paklāju, tā cieto virsmu uzkopšanai. Ja arī Jūs sapņojat atvieglot dažādu mājas virsmu uzkopšanu, Jums noteikti jāapsver šāds pirkums: ieslēdziet robotu un ļaujiet tam uzsūkt putekļus, kamēr gatavojat vakariņas vai atrodaties darbā!

puteklu sucejs robots