Noderīgi padomi

Kā izvēlēties sieviešu apavus atbilstoši Jūsu augumam?

Plaša izvēle sieviešu apaviem
06 05 2020
sarkanas augstpapezu kurpes ar smailu purngalu

Sievietes un viņu kurpes ir nebeidzams mīlas stāsts, kas turpinās jau gadsimtiem ilgi. Kura kaut reizi nav uzlabojusi savu garastāvokli ar jaunas kleitas un pieskaņotu kurpīšu iegādi? Vai arī, kad skatlogā ieraudzītas kurpes liek atplaukt mīlestībai no pirmā acu uzmetiena, kas pēc tam jāpapildina ar jaunu tērpu.

Kurpes spēj celt sievietes pašapziņu un piešķirt odziņu izvēlētajam tērpu ansamblim, tomēr nepareizi izvēlēti apavi kopskatu var padarīt neizteiksmīgu vai pat sabojāt. Tāpēc šoreiz pastāstīsim par to, kā izvēlēties sieviešu apavus atbilstoši Jūsu augumam.

Pēc savas figūras tipa

Reizēm atrast īstos apavus ikdienai vai svētkiem nav nemaz tik vienkārši, jo gribas apvienot skaisto ar ērto, kā arī iegādāties apavus, kas piestāvētu tieši Jūsu augumam. Lai kurpju iegādes procesu atvieglotu, vispirms noteikti būtu jānosaka savas figūras tips, vai Jums ir bumbierveida, taisnstūrveida, ābolveida vai smilšu pulksteņa formas figūra. 

Kad zināt, pie kādas figūras tipa piederat, būs daudz vieglāk saprast, kāda veida sieviešu apavi Jums vislabāk piestāvēs un izcels Jūsu auguma priekšrocības.

Bumbierveida figūrai 

Šī tipa sievietes ir ar šauru vidukli un gurnu līnija ir platāka par plecu līniju. Lai izvēlētos piemērotus apavus bumbierveida figūrai, galvenais uzsvars jāliek uz pareizajām proporcijām, piemēram, neproporcionālu izskatu piešķirs garie zābaki, kuru stulmi sniedzas līdz ikriem vai augšstilbiem, tāpēc tādus labāk nepirkt.

Savukārt ļoti labi Jūsu augumam piestāvēs zābaki ar augstāku zoli. Arī garie zābāki var piešķirt papildu slaidumu kājām, galvenais izvairīties no pārāk augstiem stulmiem. Bumbierveida figūras īpašniecei arī lieliski piestāvēs standarta augstpapēžu apavi, kuriem ir šaurāks papēdis. Droši var izvēlēties arī apavus ar spilgtiem dekoratīvajiem elementiem. Piemēram, bārkstis, lentītes vai pat kniedes spēs tērpu ansambli papildināt ar papildu akcentiem. Arī izvēloties zempapēžu apavus, nav jābaidās no interesantām detaļām, uzmanību var vienīgi pievērst tam, lai izvēlētajiem apaviem būtu smails purngals.

Taisnstūrveida figūrai

Šī tipa sievietēm augšējās un apakšējās ķermeņa daļas ir gandrīz vienādā platumā, veidojot taisnu siluetu, arī viduklis nav ļoti izteikts. Sievietēm ar taisnstūrveida figūru piestāvēs zempapēžu apavi, piemēram, balerīnas tipa apavi. Labi izskatīsies arī zābaki ar vidēja augstuma papēdi, pie tam, droši var izvēlēties arī garos zābakus. 

Taisnstūrveida figūras īpašniecēm arī ieteicams izvēlēties apavus ar dažādām detaļām, piemēram, sprādzēm vai siksniņām, kas apvij potīti. Jāizvairās no kurpēm ar platu un masīvu papēdi, jo Jūsu augumam tas nepiestāvēs.

Ābolveida figūrai

Šī tipa sievietes ir ar slaidām kājām, šauriem gurniem un platu plecu līniju. Tāpēc, izvēloties apavus, jādomā par auguma proporcijām un elegantu stāju. Tāpēc vislabāk izvēlēties apavus, kuru papēžu garums nepārsniegtu 5 cm, derēs arī apavi uz platformas vai ar platiem papēžiem, arī garos zābakos, kas sniedzas pāri celim, izskatīsieties lieliski. Jāizvairās būtu no kurpēm, kurām ir smalki papēdīši.

Smilšu pulksteņa formas figūrai

Šī tipa sievietēm ir izteikts viduklis, savukārt augšējās un apakšējās ķermeņa daļas ir salīdzinoši vienādas. Un arī šī tipa sievietēm, izvēloties apavus, jāpievērš uzmanība tam, lai tiktu saglabātas auguma proporcijas. 

Vislabāk izvēlēties apavus ar vidēju vai augstu papēdi un kurpes ar apaļu purngalu. Jāizvairās būtu no kurpēm uz platformas un apaviem, kam ir smails vai spics purngals.

Īsa auguma sievietēm

Īsa auguma sievietēm ir paveicies tādā ziņā, ka nav jābaidās no kurpēm ar ļoti augstiem papēžiem. Augstpapēžu kurpes īsa auguma īpašniecēm vizuāli pagarinās kājas un piešķirs slaidumu, un, protams, cels arī pašapziņu. Ja izvēlaties zempapēžu apavus, tad vēlams tos izvēlēties miesaskrāsā. Jāizvairās būtu no pārlieku masīviem zābakiem un lielām platformām.


Gara auguma sievietēm

Piestāvēs gan zempapēžu, gan augstpapēžu apavi. Gara un slaida auguma īpašnieces var droši izvēlēties jebkura tipa kurpes vai zābakus, izvairoties no apaviem ar smailu purngalu. Savukārt apaļākām gara auguma sievietēm labi izskatīsies zābaki līdz potītēm vai ceļiem, un var izvēlēties arī kurpes ar smailu purngalu. Iepazīstieties ar populārākajiem sieviešu apaviem no mūsu piedāvājuma, lai izvēlētos vispiemērotākos apavus.


Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.