Noderīgi padomi

Skropstu un uzacu serumi: kad un kuru izvēlēties?

Plaša izvēle skropstas un uzacis stiprinošiem līdzekļiem
12 05 2020
sieviete izmanto serumu skropstam un uzacim majas apstaklos

Dziļš skats noteikti ietekmē gan mūsu kopējo izskatu, gan arī mūsu izveidoto grimu. Tomēr, lai pievērstu uzmanību acīm, uzacis un skropstas ir jākopj vienādi. Viena no biežākajām problēmām ir stagnējoša matiņu augšana, kas apgrūtina to uzturēšanu ilgtermiņā. Tomēr šim nolūkam ir speciāli uzacu un skropstu serumi - šoreiz apspriedīsim to efektivitāti un palīdzēsim izvēlēties labāko.

Serumi - efektīva uzacu augšanas veicināšana

Pat tie, kuriem uzacu kopšana vienmēr ir bijusi īpaši svarīga, var saskarties ar problēmu, kad uzacu matiņi sāk pārstāt augt. It īpaši, ja esat sekojis iepriekšējām modēm un tos ievērjami esat izraustījusi. Tomēr tas nenozīmē, ka jums vajadzētu atteikties bez cīņas - serumi ir tieši tas, kas palīdz augt uzacīm. Izvēloties labāko produktu, meklējiet šādas sastāvdaļas:

  • Bimatoprosts. Tā ir skābe, kas ne tikai stiprinās esošos matiņus, bet arī stimulēs jaunu augšanu.
  • Olbaltumvielas. Serums skropstu augšanai, kas papildināts ar šīm sastāvdaļām, baros un atjaunos matiņu struktūru.
  • Taukskābes un vitamīni. Lipīdi, pantenols, B grupas vitamīni un citas līdzīgas vielas kondicionēs un mitrinās uzacu matiņus un palīdzēs tiem augt biezākiem.

Var būt vairāk noderīgu sastāvdaļu - pats galvenais, ka tās baro, mitrina un palīdz uzacu matiņiem augt. Apsverot šādus uzacu augšanas variantus, jums jāņem vērā arī šādi padomi:

  • Atstājiet tos kādu laiku mierā. Saprotams, ka jūs patiešām nevēlaties atstāt uzacis bez formas, taču kādu laiku vajadzētu atteikties no to izraustīšanas vai depilācijas procedūrām. Noņemot matiņus, pat ja jūs to nevēlaties, mēs varam tos pārāk daudz izraut - tad viss darbs tiks izšķiests. Ar krāsošanu situācija ir līdzīga: taisnība, nav nepieciešams no tās pilnībā atteikties, taču nevajadzētu pārspīlēt ar biežumu, lai vēl vairāk nenovājinātu uzacu matiņus.
  • Pievērsiet uzmanību tam, ko ēdat. Pat lietojot kvalitatīvu uzacu serumu, ir svarīgi ņemt vērā savu uzturu. Ēdiet vairāk veselīgu pārtiku (liesu gaļu, zivis, augļus, dārzeņus utt.), Atsakieties no sliktiem ieradumiem, un situācija noteikti ātri uzlaboties.
  • Esiet pacietīgi. Uzacu matiņi neaugs pa nakti vai nedaudz ilgākā laikā - rezultātu iegūšanai jums var nākties gaidīt dažas nedēļas vai pat veselu mēnesi. Tāpēc nenovērtējiet par zemu izvēlēto produktu: lietojot to ilgāku laiku, jūs varēsiet izdarīt secinājumus.

Stiprinošs serums skropstām

Sapņojat par kuplākām un garākām skropstām, ar īpašu serumu palīdzību tagad ir iespēja šīs vēlmes realizēt. Lai izlemtu, kuri ir vislabākie skropstu serumi, jums jāievēro daži svarīgi padomi:

  • Pievērsiet uzmanību produkta sastāvam. Skropstām bieži izmanto tās pašas sastāvdaļas kā uzacu serumos - olbaltumvielas, vitamīnus un bimatoprostu. Tie satur arī eļļas un citas derīgas vielas, kas baro un stiprina skropstas. Salīdziniet komponentu daudzumu un pievērsiet uzmanību to funkcijai - tas ļaus viegli noskaidrot, kurš produkts sniegs vislielākās priekšrocības.
  • Izlemiet, kāds ir jūsu mērķis. Ja tirgū esat redzējis arī skropstu kondicionieri, jūs, iespējams, domājāt, kā tie atšķiras no serumiem. Galvenā atšķirība starp šiem produktiem ir tāda, ka kondicionieri mitrina un mīkstina jau izaugušās skropstas, lai tās izskatās garākas un kuplākas. Tomēr, ja jūsu mērķis ir efektīvāka skropstu augšana, var palīdzēt tikai serumi.
  • Apskatiet atsauksmes. Apsverot, kurš ir labākais skropstu serums, atsauksmes var jums palīdzēt izlemt. Uzziniet, vai produkti ir viegli, ērti lietojami un vai citām sievietēm ir izdevies sasniegt pamanāmus rezultātus. 

Vai skropstu augšanas serums ir piemērots uzacīm?

Nav grūti pamanīt, ka daudzas skropstu un uzacu serumu sastāvdaļas pārklājas, un arī to mērķis ir vienāds. Tādējādi rodas jautājums, vai skropstu serumu var izmantot arī gadījumos, kad ir jāatjauno uzacu matiņi. Kopumā atbilde ir jā, bet labāk pārāk neaizrauties ar eksperimentiem un izvēlēties divkāršas darbības serumus gan skropstām, gan uzacīm. Nebūsiet vīlušies arī par to izvēli.


Ņemot vērā visas šīs nianses, jūs varat viegli izlemt, kuri uzacu un skropstu serumi ir patiešām jūsu uzmanības vērti. Matiņu stiprināšanai būs nepieciešama pacietība, bet, ja jūs gaidīsiet, rezultāti būs patīkami pārsteidzoši. 

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.