Noderīgi padomi

Kā izvēlēties video un audio aparatūru mājai?

Video un audio tehnika
29 11 2018
audio un video tehnika

Jums patīk kino, bet varbūt dievināt mūziku? Jūs esat nolēmis, ka jums mājās kaut kas pietrūkst? Varbūt ideālai mājai trūkst tikai video vai audio aparatūras? Lieliski – jūs to varat iegādāties veikalā 220.lvIr tikai jāizlemj, kas mums vajadzīgs – mājas kinosistēma, skandas, radiouztvērējs, videomagnetofons, magnetola, pārnēsājams skaļrunis, audio atskaņotājs, gramofons, bet varbūt jūs vēlaties radīt paši – tāpēc jums vajadzīgs mūzikas instruments? Tas viss šķiet tik mulsinošs un sarežģīts, vai ne? Nu ko, izvēlēties video un audio aparatūru mājai palīdzēsim mēs – 220.lv eksperti.

Mājas kino sistēmas 


Mājas kino sistēmas, protams, ir paredzētas kinofilmām un spēlēm. Jā, tās var izmantot arī mūzikai, bet pievērsiet vairāk uzmanības nevis zemo frekvenču skatam vai tamlīdzīgām lietām – bet reālistiskas skaņas efektu atskaņošanai – skaņai no mājas kino sistēmas jābūt īpaši reālai un precīzi atskaņotai, lai jūs varētu precīzi dzirdēt, no kurienes un kādas skaņas atskan. Mājas kino sistēmas var būt diezgan dārgas, tāpēc mēs iesakām tās iegādāties tikai īstiem kinomāniem.

Mājas skandas un Soundbar sistēmas


Ja jūs meklējat budžeta klases audio iekārtu, kuru varēsiet izmantot gan mūzikai, gan filmām, tad jūs varat izvēlēties parastos mājas skandas vai Soundbar sistēmu. Jā – tās nebūs tik labi filmu skatīšanai, un bieži nevarēs atskaņot ideālas daudzdimensiju skaņas, bet tāda audio aparatūra maksā mazāk, tā ir vienkāršāka, jo nevajag tik daudz vadu, ir universālāka – un tāpēc var būt labākā izvēle jums. 

Radiouztvērēji un modinātāji


Radiouztvērēji un modinātāji vajadzīgi tādā gadījumā, ja jums patīk radiostaciju translētā mūzika un pārraides, vai vienkārši ne pārāk uzticaties modinātājam savā viedtālrunī – jo telefoni reizēm nelaikā izlādējas, izslēdzas – un modinātājs var vienkārši nenozvanīt. Bet atsevišķs modinātājs darbojas visur un vienmēr! Izvēloties šīs ierīces, nav nekādu īpašu noteikumu – būtībā jāizvēlas pēc to veida, viļņu atbalsta un strāvas padeves tipa.

Videomagnetofoni